Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 38 (38) összesen
Like Tree6Likes

Téma: 1-4-13 stratégia

Member
    1. kör 15. tipp:

Tét: 1/18 (1300 Ft).

Sportág: Labdarúgás, Ausztrália A-League

Esemény: Sydney FC - Adelaide United
    Kezdés: 09:50
    Tipp: Sidney FC nyer nyer
    Odds: 1,65
    A Sydney messze a legjobb csapat a mezőnyben, 15 meccsből veretlenül vezet. Az Adelaide utolsó előtti.
    2-szer játszottak már a bajnokságban:
    Sydney - Adelaide 0-0
    Adelaide - Sydney 0-4
    A Sydney legutóbb 0-0-t játszott otthon, nem hinném hogy 2-szer egymás után botlana.
    Az Adelaide ellenben nyert a 3. helyezett ellen, sok lenne a jóból ha megint bravúrkodna.
    Reggel 1,50 volt a hazai győzelem szorzója, én azt is jónak tartottam. Most meg hirtelen felment 1,65-re, nem tudom miért.
    Mindenesetre bízom a hazai csapatban.

Member
    1. kör 16. tipp:

Tét: 1/18 (1350 Ft).

Sportág: Kézilabda Világbajnokság

Esemény: Chile - Szaúd-Arábia
    Kezdés: 14:00
    Tipp: Több mint 51,5 gól
    Odds: 1,40
    A szaudarabok meccsein 1 volt 52 alatt (az is 51 gólos volt). Chile is 60 gól körüli meccseket játszott, kivéve a németek ellen, ott nem hagyták őket gólokat lőni. Szerintem sanszos a sok gól.
    Gondoltam rá hogy a chilei győzelemre teszek, de valahogy nem érzem ezt olyan biztosnak.
    Eredmény: 25-26
    1 gól kellett volna még, Chile kihagyott egy hetest a végén.
    Utoljára módosítva: Triceratops által: 2017.01.20 18:47

Member
    1. kör 17. tipp:

Kettes kötés, eredő odds: 1,82
    (Most kivételesen nem emelem a tétet, elég magas a szorzó)

Esemény: Németország - Horvátország
    Kezdés: 17:45
    Tipp: Több mint 50,5 gól
    Odds: 1,35
    Úgy érzem, lövik majd a gólokat.

Esemény: Svédország - Egyiptom
    Kezdés: 17:45
    Tipp: HC -2,5 Svédország nyer
    Ennél sokkal több van a 2 csapat között.

Member
    1. kör 18. tipp:

Sajnos az over tippek nem jönnek, tehát hajrá magyarok!
    Tét: 4/18 (5400 Ft).

Esemény: Magyarország - Fehéroroszország
    Kezdés: 20:45
    Tipp: Magyarország nyer
    Remélem nem lesz elvtársi döntetlen, ami végül is mindkét csapatnak jó lenne.

Member
    1. kör 19. tipp:

Nyerhetünk még éppen, de nekem gyanús ez a meccs. Elhatároztam magam az all-in-re.

Tét: 13/18

Esemény: Magyarország - Fehéroroszország
    Kezdés: 20:45
    Tipp: Több mint 53,5 (élő, félidő 13-15)
    Ha ez sem lesz over, akkor soha semmi. Nagyon gyors a játék, ha nem lenne ennyi hiba, akkor bőven 60 felett lenne.

Junior Member Gabor_87 avatara
    Remélem nem veszed zokon hogy hozzászólok a naplódhoz. Az elejétől fogva követtem és érdekelt, mit hozol ki ebből a stratégiából mert nagyon ígéretesen hangzik és számomra is nagyon szimpatikus azzal a kivétellel, hogy három lépésben nem tennék all-in mert bármikor elkaphat az ember egy pechesebb szériát.
    Az lenne az észrevételem a tippjeiddel, hogy pont abba a hibába estél, amit leírtál a bemutatkozóban. Az utolsó két fogadásodnál már látszott, hogy elkapott a hév és gyorsan vissza akartad nyerni amit eddig vesztettél. Valamint azt a szabályodat is megszegted miszerint napi max 3 szelvényt teszel. Nagyon reális szabályokat állítottál fel, és szerintem ha tudod tartani, akkor hosszútávon sikeres lehet ez a stratégia. Remélem folytatod. Kíváncsian várom
    Bitmap likes this.

Senior Member
    Elment a kedve sztem.

Member
    Idézet Gabor_87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem veszed zokon hogy hozzászólok a naplódhoz. Az elejétől fogva követtem és érdekelt, mit hozol ki ebből a stratégiából mert nagyon ígéretesen hangzik és számomra is nagyon szimpatikus azzal a kivétellel, hogy három lépésben nem tennék all-in mert bármikor elkaphat az ember egy pechesebb szériát.
    Az lenne az észrevételem a tippjeiddel, hogy pont abba a hibába estél, amit leírtál a bemutatkozóban. Az utolsó két fogadásodnál már látszott, hogy elkapott a hév és gyorsan vissza akartad nyerni amit eddig vesztettél. Valamint azt a szabályodat is megszegted miszerint napi max 3 szelvényt teszel. Nagyon reális szabályokat állítottál fel, és szerintem ha tudod tartani, akkor hosszútávon sikeres lehet ez a stratégia. Remélem folytatod. Kíváncsian várom
    Köszi a hozzászólást és a biztatást, valóban beleestem abba a hibába, amibe eddig számtalanszor. 1-2 rossz tipp után oda a hidegvér, azonnal vissza akarok nyerni mindent, és ez nem mindig sikerül.

Nem ment el a kedvem egyébként, vissza fogok térni nemsokára. Egy kis szünetet azért tartok, már csak azért is mert most a munkáim miatt elég kevés időm van a sporttal foglalkozni.
    Eszembe jut egy régi rádióinterjú Varnus Xavérral, azt kérdezte a riporter hogy mennyire viselte meg a szakítás az legutóbbi barátnőjével. Azt válaszolta, hogy ha ilyen miatt felakasztaná magát, akkor ő lógna az összes fán. Valahogy így vagyok én is a sportfogadásban elszenvedett kudarcaimmal. Látom benne a lehetőséget, de valamit mindig rosszul csináltam.

Szerintem februárban újra kezdem valami finomított stratégiával. Már csak azért sem szakítanék ezzel a fórummal, mert nagyon szimpatikus, rengeteg hasznos infót találtam, pezseg az élet, szóval csak jót tudok mondani.

Addig is csupa nyertes fogadást kívánok mindenkinek.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •