Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (38) összesen
Like Tree6Likes

Téma: 1-4-13 stratégia

Member
    1. kör 9. tipp:

Tét: 1/18 (1150) Ft.

Sportág: Kézilabda Világbajnokság

Esemény: Magyarország - Szaúd-Arábia
    Kezdés: 14:00
    Tipp: Több mint 53,5 gól
    Odds: 1,40
    Hiszek az itteni cikknek, remélem tényleg sok gól lesz.
    Eredmény: 37-24
    Meglett bőven az over. Biztos voltam benne hogy sok gólt dobunk, csak tartottam tőle hogy az ellenfél nem lesz ebben partner. De küzdöttek becsülettel.
    Utoljára módosítva: Triceratops által: 2017.01.18 23:07

Senior Member Bitmap avatara
    Szia,

Amúgy, szerintem túl sok sportágra fogadsz, én leszűkíteném egy kicsit az biztos, legalábbis nekem sokat segitett abban, hogy kevesebb bukó tippem legyen, sőt , én már annyira lecsökkentettem hogy csak egy sportágra fogadok az a tenisz, ez azért van mert ahhoz értek a legjobban az tetszik a legjobban és szerintem az a legfogadhatóbb sportág.

Régebben az elején én is fogadtam nagyon sok mindenre, mindenre majdnem minden nap amire tipp volt esetleg valamelyik oldalon, vagy meggyőzött valaki úgy hogy alig értettem hozzá de hittem neki ( ezt csak azért irom mert látom hogy itt tipp indoklásnak vannak olyanok mint pl. itt hogy hiszek az itteni cikknek, vagy csak szimplán raglistás helyezés ) ezek szerintem sajnos nagyon kevesek egy egy fogadás alátámasztásához, persze el bukhat egy olyan tipp is ami minden oldalról meg van nézve de kevésbé, nagyon sok olyan tippel találkozok ami fent van oldalakon és nem értek vele egyet aztán persze, bukta is, szóval ahogy irtam nekem is volt régen hogy csak fogadjak meg hogy nyerjek utána se néztem csak volt egy két oldal amit néztem és ha épp kézilabda tipp volt azt tettem akkor.

Na mindegy is, ezt csak azért irtam hogy szerintem pár bukót azzal is elkerülhetsz hogy esetleg 1 - 2 sportágra csökkented le azokat amire fogadsz és vagy pedig 2 - 3 fogadási formára, meg kell nézned mit jön a legjobban mihez értesz pl.: én ugye tenisz re fogadok csak igy abban tudok példát irni, hogy pl.: over / under viszont nem fogadok olyanra hogy valaki 2 : 0 -ra nyer mert az nagyobb kockázat általában mint amekkora odds van rá.

Személyes tapasztalat alapján irom amúgy, hogy én alapból kilőném a jégkorong és kosárlabda fogadásokat én azokkal buktam a legtöbbet hiába próbáltam specializálódni rá egyáltalán nem ment, de ahogy irtam, amihez a legjobban értesz , legjobban érdekel, legtöbb infot tudod előkutatni arra fogadj ami max sztem 1 - 2 sportág....

Member
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

Amúgy, szerintem túl sok sportágra fogadsz, én leszűkíteném egy kicsit az biztos, legalábbis nekem sokat segitett abban, hogy kevesebb bukó tippem legyen, sőt , én már annyira lecsökkentettem hogy csak egy sportágra fogadok az a tenisz, ez azért van mert ahhoz értek a legjobban az tetszik a legjobban és szerintem az a legfogadhatóbb sportág.

Régebben az elején én is fogadtam nagyon sok mindenre, mindenre majdnem minden nap amire tipp volt esetleg valamelyik oldalon, vagy meggyőzött valaki úgy hogy alig értettem hozzá de hittem neki ( ezt csak azért irom mert látom hogy itt tipp indoklásnak vannak olyanok mint pl. itt hogy hiszek az itteni cikknek, vagy csak szimplán raglistás helyezés ) ezek szerintem sajnos nagyon kevesek egy egy fogadás alátámasztásához, persze el bukhat egy olyan tipp is ami minden oldalról meg van nézve de kevésbé, nagyon sok olyan tippel találkozok ami fent van oldalakon és nem értek vele egyet aztán persze, bukta is, szóval ahogy irtam nekem is volt régen hogy csak fogadjak meg hogy nyerjek utána se néztem csak volt egy két oldal amit néztem és ha épp kézilabda tipp volt azt tettem akkor.

Na mindegy is, ezt csak azért irtam hogy szerintem pár bukót azzal is elkerülhetsz hogy esetleg 1 - 2 sportágra csökkented le azokat amire fogadsz és vagy pedig 2 - 3 fogadási formára, meg kell nézned mit jön a legjobban mihez értesz pl.: én ugye tenisz re fogadok csak igy abban tudok példát irni, hogy pl.: over / under viszont nem fogadok olyanra hogy valaki 2 : 0 -ra nyer mert az nagyobb kockázat általában mint amekkora odds van rá.

Személyes tapasztalat alapján irom amúgy, hogy én alapból kilőném a jégkorong és kosárlabda fogadásokat én azokkal buktam a legtöbbet hiába próbáltam specializálódni rá egyáltalán nem ment, de ahogy irtam, amihez a legjobban értesz , legjobban érdekel, legtöbb infot tudod előkutatni arra fogadj ami max sztem 1 - 2 sportág....
    Szia, köszi a tanácsokat.

Nálam is megvan azért az a pár alap sportág, amire fogadni szoktam. Foci, kézilabda, kosárlabda, tenisz, nagyjából ezek. Néha azért más sportág is előjön, pl. jégkorongban legtöbbször over-re fogadok, általában az orosz KHL-ben. Van 1-2 csapat, pl. a Magnyitogorszk, amelyek termelik a gólokat és sokszor nyertem már velük.

Valóban bele kellene mélyedni azokba a sportokba, amelyekre tippelek. Már csak azért is, mert legtöbbször olyan csapatoknál, játékosoknál jönnek a megérzéseim, amelyeket/akiket folyamatosan figyeltem korábban is, illetve tippeltem rájuk. Ha lesz időm meg türelmem, meg fogom próbálni.

Egyébként elég ritka, hogy mindenféle meggondolás nélkül átveszek tippeket bárhonnan is. A magyarok kézimeccsével kapcsolatban sem csak az itteni cikkre támaszkodtam, nekem olyan megérzéseim voltak hogy ma gázolni fog a csapat. És ez ugye sok góllal jár. Bár ha lehetett volna hendire fogadni, sokkal szívesebben tettem volna olyasmire, hogy legalább 10-zel nyerünk. Sanszosabbnak éreztem az over-nél is.

A jövőben azért biztosan alaposabb válogatás után teszek tippeket, főleg ha esetleg megnőne az egyenlegem és komolyabbra fordulna a dolog.

A sportágakat viszont nem szívesen szűkíteném le, minden labdajátékot szeretek, többé-kevésbé otthon is vagyok bennük, és szerintem mindegyikben van fantázia fogadási szempontból.

Member
    1. kör 10. tipp:

Kettes kötés, eredő odds: 1,46. Tét: 1/18 (1200) Ft.

Esemény: Németország - Fehéroroszország
    Kezdés: 17:45
    Tipp: HC -4,5 Németország nyer
    Odds: 1,22
    A németek szerintem nem csak erősek, hanem megbízhatóak is. Általában annyival verik a gyengébbeket, amennyivel illik. Ellentétben pl. a horvátokkal, akik hasonlóan erősek de kevésbé kiszámíthatóak. 8-10 gól különbség biztosan van a csapatok között, ebből 5-nek ki kell jönnie.
    Másrészt a fehéroroszok szempontjából nézve a dolgokat (és ha még gondolkodnak továbbjutásban), akkor ezen a meccsen túl kell lenniük valahogy, és a magyarok ellen kell valami csodát megpróbálniuk. Ha jól számolom, amennyiben 4 góllal megvernek minket, akkor már továbbmennek.
    Eredmény: 31-25
    Most azért volt némi kifogásom a legendás német precizitással kapcsolatban, de végül csak meglett a különbség.

Esemény: Svédország - Katar
    Kezdés: 20:45
    Tipp: Svédország nyer
    Odds: 1,20
    A svédek szerintem akár a 4 közé is várhatóak, nagyon jó csapatuk van most. Katart nem láttam játszani, nem tűnnek valami acélosnak az eredmények alapján. Argentína ellen elbuktak egy félidőt, Bahrein ellen is egál volt a 2. félidő. Elvileg klasszisokkal jobbak a svédek.
    Eredmény: 36-25
    De jó lenne minden nap ilyen fogadási lehetőséget találni. 1-2 éven belül az ország 10 leggazdagabb embere között lennék biztosan.Az viszont aggaszt, hogy alighanem a svédekkel küzdünk a 16 között.
    Utoljára módosítva: Triceratops által: 2017.01.18 23:19

Member
    1. kör 11. tipp:

Egy kis tenisz kombi reggelire, most csak kis szorzóval:
    Kettes kötés, eredő odds: 1,23. Tét: 1/18 (1240 Ft).

Sportág: Tenisz Ausztrál Open, nők
    Esemény: Serena Williams - Lucie Safarova
    Kezdés: 09:00
    Tipp: Williams nyer
    Odds: 1,12
    Serena az egyik fő esélyese a versenynek, Bencic ellen simán hozta az 1. fordulót, most szerintem még könnyebb dolga lesz.
    Safarova visszaesett az utóbbi időben, sérülés után tért vissza, ha jól tudom.
    Eredmény: 2-0 (6-3 6-4)
    Megtehettem volna a 2-0-ás győzelmet is, gondolkodtam rajta.

Sportág: Tenisz Ausztrál Open, nők
    Esemény: Agnieszka Radwanska - Mirjana Lucic-Baroni
    Kezdés: 09:00
    Tipp: Radwanska nyer
    Odds: 1,10
    Radwanska a jobb, a formája is tűrhető, az előző versenyein döntőbe, illetve elődöntőbe jutott. Hoznia kell ezt a meccset.
    Eredmény:0-2 (3-6 2-6)
    Ez nem volt túl okos tipp enyhén szólva. Egymás szerváiból éltek, Lucic néha a sajátjaiból is. Radwanska megy feketelistára.
    Utoljára módosítva: Triceratops által: 2017.01.19 13:43

Member
    1. kör 12. tipp:

Tét: 4/18 (5000 Ft).

Esemény: Oroszország - Brazília
    Kezdés: 14:00
    Tipp: Oroszország nyer
    Odds: 1,40
    Nekem is úgy tűnik, hogy a brazilok megroggyantak kicsit. A lengyelek elleni győzelmük után azt gondoltam hogy a 2. helyért küzdhetnek majd, de utólag ez a győzelem nem is olyan sokat ér.

Senior Member
    Atman nem jatszik oroszoknal, igyis nyernek szted ?

Member
    Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Atman nem jatszik oroszoknal, igyis nyernek szted ?
    Ezt a dolgot nem vettem figyelembe, nem is tudtam róla.
    Nem tudom mennyire befolyásolja az esélyeket, remélem hogy olyan nagyon nem.

Member
    1. kör 13. tipp:

Egy spekulatív tenisztipp

Tét: 1/18 (1280 Ft).

Sportág: Tenis, Koblenz Challenger, férfi páros

Esemény: Gabashvili T / Motti A - Ratiwatana SA / Ratiwatana SO
    Kezdés: 17:25
    Tipp: Ratiwana páros nyer
    Odds: 1,55
    Gabashvili most játszik egyéniben döntő szettet, brékhátrányban. Szerintem lépni sem fog tudni a páros meccsen. Ráadásul ha bukja az egyénit, biztosan bepakolt bőrönddel megy ki párosozni.

Member
    1. kör 14. tipp:

A meglehetősen idióta (és természetesen bukott) tenisz spekuláció után az esti kézilabda meccsekkel gondoltam javítani.

Kettes kötés, eredő odds: 1,32. Tét: 4/18 (5120) Ft.

Esemény: Spanyolország - Szlovénia
    Tipp: 1X
    Odds: 1,22
    Sokat gondolkodtam ezen a meccsen, mi is lenne a helyes tipp. A fórumon favorizált szlovén győzelem 5,5 HC-vel nagyon csábító, korrekt tippnek tűnik. Mégis inkább a spanyolokra tettem, döntetlennel biztosítva. Nem láttam még őket (meg a szlovénokat sem) ezen a VB-n. A legutóbbi EB-n láttam a spanyolokat az elődöntőben, a 2 beállós játékukkal megőrítették és lealázták a horvátokat. Félelmetes volt nézni. Aztán meg a döntőben esélyük sem volt a németek ellen. Nem tudom most mi lesz, döntetlent el tudok képzelni, de szlovén győzelmet nem nagyon.

Esemény: Norvégia - Japán
    Tipp: 1
    Odds: 1,09
    Ezt csak annyival tudom indokolni, hogy a norvégok valamivel azért jobbak...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •