Oldal: 29 / 34 ElsőElső ... 192728293031 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (336) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Megszólal a hétlövetű?

Senior Member Baseballfan avatara
    A félidő jött a Siófok a 82 percben egyenlített valahol 1.01 körüli oddson ki lehetett szállni a fogadásból

Mint mar írtam a VB nem az én tippeldém. A bet365 angol meccsre adott 25$ ingyen fogadással élve megtettem hogy lesz 3 angol szöglet az első félidőben. A 16dik percben volt 2 aztán a következő az 55dikben, ez asszem érzékeltet mindent. A félidőben minden mindegy alapon az ingyen fogadást feltettem egy magasabb oddsra. Herikén fejesénél azért izgultam
    IMG_1004.JPG
    Ezzel kb a mínusz nullában kerültem a VB-n.

Ma lesz a norvég 2 osztály A csoportjában egy meccs Nybersgund - Fram. Sajnos az odds már sokat esett de ha valaki talál mellé valami tutit akkor a hazaira mehet kocsi ház asszony Provident. A Framnak ugyanis csak 8 hadra fogható játékosa van - a többiek sérültek - az elmúlt fordulóban amikor 7-0ra kikaptak még a pályaedzőnek is be kellett állnia és igen ő is le sérült. A bajnokság szabályai szerint ha nem állnak ki nem a 0-3at kockáztatják hanem azt hogy akár ki is zárhatják őket. A félidő vége hazai hazai oddsa 1.33 most már délután még sikerült elcsípni 1.8on nem hittem hogy ilyen gyorsan leverik az oddsot.

A javasolt meccsről: Péntek délután az odds 1.3 körül volt a sima győzelemre es 1.8 a félidő/vége hazai/hazaira. Éjszaka amikor volt időm posztolni a sima győzelem 1.1 körül mozgott és 1.33 körül a hazai/hazai. 2 órával a meccs kezdete előtt 1.01 és 1.18. Az 1.18 kapcsán a felajánlott kifizetés az 1.8 helyett 1.4 volt vagyis meccs nélkül a teljes profit felét ki lehetett venni. Ha több százezret tettem volna fel lehet többet gondolkodok de köszöntem a könnyen jött pénzt. A meccs végül az első félidő 17 percében véget is ért 3-0as hazai állásnál mivel 7 fő alá csökkent a vendég játékosok száma a pályán. Aki benn hagyta a pénzét az egy érvénytelenített fogadas mellett visszakapta a feltett tétet.

Ahogy írtam korábban a VB nagyon nem az én mázli faktoromról szólt gyakorlatilag nullán volt az egyenlegem az utolsó fogadásnál, amikor beütött a szerencse és hirtelen 100 $ra ugrott az egyenlegem. A VB döntőre szintén kínált a bet365 egy 25$ert cserébe egy 25$ élőben ingyen tippet. Az alap tipp viszonylag hamar megvolt a franciák nyernek egy félidőt 1.55ért. 20dik perc környékén néztem 2.5ös oddson volt az első félidő 1,5 gól fölött amivel biztosan nyereségessé lehetett volna tenni a tippet, hisz ha beesik még egy gól pluszba vagyok, de addig nézegettem az oddsokat hogy már nem volt idő tippelni. Nem kicsit szidtam magamat érte. A 11essel aztán győztessé vált a tipp. A félidőben jött a dilemma mire menjen az ingen fogadas 4 szöglete volt a horvátoknak és a race to 9 4.00 körül volt, de végül az Mbappe-nek lesz kapura lövése 2.75ert rá szavaztam. Mivel 2 is lett neki es a horvátok 6 szögletnél megálltak így a VB döntő is szépen fialt. Ami a VB 3,5 hete alatt elveszítettem, sikerült a 2 promóciós meccsel visszahozni sőt szerintem már vékonyan pluszban is vagyok - nem vezetettem pontos statisztikát, valahogy nem volt motivacióm amikor masszív zuhanóban volt az egyenlegem -, a hét elején a befizetés lebegett a szemem előtt és a tabula rasa, ma ott vagyok hogy kezdődhet a szezon megvan a tőke hozzá.

Ami segített, a jó nagy adag szerencse mellett, hogy 1,5 hétig 3 meccsre fogadtam összesen, meg tudtam állni hogy ne űzzem a buktát. Biztos hogy ez jó lecke volt szópóroller lesz a jövőben is de majd erre a posztra vissza tudok nézni.

Egy kalappal mindenkinek a szezonra lassan kezdődik az igazi foci, hétvégén már mennyei
    IMG_1005.JPG
    boby10 likes this.

Kösz srácok a vízilabda beharangozós cikket “a magyarok mindig minimum 6 góllal nyertek Grúzia ellen” így élőben az 5,5 gólos hendit 1,9ért jó befektetés volt.

Mivel az érzelmi dolgokon túl nem sok mindent tudtam felhozni a Vidi győzelem mellett így amikor az 1.7es odds megjelent a kezdés előtt pár perccel tettem is rá de nem tudtam volna profin megindokolni miért így inkabb nem is posztoltam ide Jobban izgultam annál hogy kifizetést nézzem.

De megcsináltam a júniusi összesítést is mert saját magam miatt fontos.
    Az ausztrálok elleni meccs hozott 350$ profitot szóval érdemes azt figyelembe kell venni:

Június összesen
    39 fogadas
    238$ végső profit (ha nincs az ausztrál meccs -112$)
    ROI 19.53 %

Ma este BL selejtező Rosenborg - Valur Reykjavík

Az odavagon a Valur győzött így a Rosenborgnak nagyon kell nyomni az 1-0 csak hosszabbítást érne ha a Valur betalál akkor pedig 3-1nél kezdődik csak a norvégok számára a jo eredmény igy biztosan nyomni fognak az elejétől a hazai sikerben nincs érték de a szögletek én lehet, a RT3 RT5 oddsai egyelőre nem elérhetőek de valószínűleg nem is lesz túl magas de egy RT7 simán bevállalos ha 1,6 fölött jön ki az odds. Odavagon 10 szögletet rúgott a Rosenborg
    Cesc18 likes this.

Junior Member
    Milyen alaptéttel szoktál fogadni? Csak single tippekkel játszol?

400 $ bankrollt tettem félre játszani tavaly év végén, és 5% körül van az alaptét (20-25$) általában, amiben nem bízom annyira az 0,5 téttel (ez 5-15$). És aztán ha nagyon hiszek valamiben akkor akár ész nélkül, ez kb havi egyszer van amikor elkap az ihlet. Így van most a bankroll 1000$on
    Június hó végének szópó álarca az alábbi képen. Ja igen és általában single tipp a VB alatt volt egy csomó bet builder, ugyhogy június inkabb 1/2 - 1/2.
    IMG_1013.jpg

Junior Member
    Értem. Köszi, hogy válaszoltál

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •