Oldal: 16 / 30 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (292) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Megszólal a hétlövetű?

Junior Member
    A Paris FC nem fogja legyőzni a Bourg csapatát.

Senior Member Baseballfan avatara
    Tours - Clermont 0-0
    US Orleans - Reims 0-2
    Vagyis jött a biztonsági kombi

A szinglik is jól szerepeltek
    NEC - GA Eagles 5-1
    Paris - Bourg-Peronnas 2-0

Valóban nem győzött könnyedén a Paris mert csak a 80dik és a 90dik percben talált a kapuba de felborult a pálya a statok alapján.
    Sztrelok likes this.

Szombatra az alábbi kombiban hiszek a leginkább

Észak-Írország 1 osztály Ballymena - Carrick Rangers Hazai
    Skót 2dik liga Edinburgh City - Montrose X2

A Ballymena nagyon erős sorozatot fut hazai pályán az elmúlt 5 meccséből mind az ötöt megnyerte a tabella első felében lévő csapatok ellen 12-5ös gól klönbséggel.
    Carrick Rangers a másik véglet legutóbbi 5 idegenbeli meccsén összesen rúgott 2 gólt kapott 18at és minden meccsét elbukta és nem voltak világverők sőt... Pár hete a 20dik fordulóban már találkoztak pont ugyanebben a felállásban amikor 3-1 lett a vége, semmi nem utal meglepetésre, sima hazai

Edinburgh a második legrosszabb hazai mérleggel rendelkezik a skót 2es ligában 9 meccsből 6on vesztesen hagyta el a pályát 7-14es gólkülönbséget tud felmutatni mindkétszer ugyanazt a csapatot gyűrte le ők a pont előttük állók, a maradék egy pontot a tök utolsó ellen hozta.
    A Montrose vezeti a tabellát de csak egy pont előnnyel és mivel csak az első jut fel biztosan, kell nekik a pont mindenképpen a másodiknak ráadásul félelmetesen jó a formája. Idegenben egyébként nagyon fut a Montrose szekere 7-2-1 (12-6) A két esélyes némileg túl biztosítás de inkább a biztosra megyek.

Eredő odds 1,77

Eredmény
    Ballymena - Carrick Rangers 2-0
    Edinburgh City - Montrose 0-2

A meccs előtt felment a Ballymena oddsa 1.5re ezek szerint nem követik elegen a naplóm hogy lenyomják az oddsot, mivel bíztam a tipp én ezért a magasabb oddson is megfogadtam, jó ötlet volt
    IMG_0864.JPG
    Utoljára módosítva: Baseballfan által: 2018.01.13 20:29

A meccsek nagyrészt megvannak vasárnapra de nagyon sok helyen még nincs odds, úgyhogy csak reggel lesz frissítés. És nagyon tetszett a főoldali tipp hogy Lékai lesz a magyar csapat gólkirálya azt meg is tettem. Holnap 10-ig jön a vasárnapi kombó.

2 tippel jönnék mára
    I.Spanyol 2 Cadiz - Cordoba hazai

Cadiz jelenleg második a tabellán amivel biztosfeljutó helyen áll de csak 2 pont előnye van, és az első Huesca is nagyon közelvan szóval motivációs gondok nem lesznek, a formájuk pazar 5 meccsen 4 győzelem1 döntetlen, és ráadásul 10 meccs óta veretlen komolyabb csapatok ellen mint aCordoba.
    A Cordoba jó eséllyel pályázik az egyik kieső helyre kizárólag gólkülönbségének köszönhet hogy nem az utolsó (-12 vs -13) idegenben ők alegrosszabb csapat a bajnokságban, van egy döntetlenjük a tök utolsó ellen ésmég az első fordulóban szedték össze az egyetlen győzelmüket.
    Ha fel akar jutni a Cadiz ezt behúzza

II. Portugál 2 U Madeira - Braga B 1X
    Portugál2 Gil Vicente - Porto B X2

A Madeira a közép mezőny alján áll 1 pontra a kieső zónától; ugyanakkor hazai környezetben nagyon masszív kis csapat ha ezt a meccset behúzza a hazai táblázaton akár dobogós is lehet. Hazai formája 5 meccsen 4 győzelem egyedül a lista vezető húzta be a meccset egy sovány 1-2el úgyhogy több mint 30 percet még ember hátrányban is játszott a Madeira, szóval a hazai forma abszolút ott van a tipphez
    Braga B jelenleg kieső helyen áll 3 pontra a bennmaradástól és leginkább az elmúlt fordulók tehetnek róla hogy ide csúsztak vissza 5 meccs alatt egyetlen pontot szereztek csak 3-8as gólkülönbséggel. A nagy csapat tegnap sima vereséget szenvedett szóval nem hiszem hogy sok visszajátszó lenne.
    ---
    A Portó B csapata vezeti a másodosztályt amit leginkább a hazai pályás eredményeinek köszönhet. 10 meccs 8 győzelem. Ugyanakkor idegenbeli mérlegükkel is a szerzett pontok tekintetében a másodikak és a vereséget is csak a mezőny első felétől szedtek össze. Az első fordulóban a Gil Vicente ellen hazai pályán buktak szóval hatjhatja őket a visszavágás motivációja is.
    Gil Vicente Hazai pályán 3-2-4. A legutóbbi 5 hazai meccsükből csak 1-et húztak be de az egy viszonylag nagy skalp volt.
    Utoljára módosítva: Baseballfan által: 2018.01.14 12:10
    valakixxy likes this.

Full house
    20180114.jpg

Az a helyzet hogy valami eszméletlen upswingben vagyok, a január óta ide beírt tippek közül egyedül a szögletes volt bukó illetve amikor a tesztelős 4 döntetlenből 2 elment (a közösségi tippet nem vettem bele a számolásba), de minden más jött. Nem mindent fogadtam meg de mivel kevés a bukó az is nagyon szépen jött. Egy rövid összesítés az első két hétről az alábbi képen, a tét max 6000 Ft mert ez csak egy hobbi de két hét alatt az eredmény 60.000 Ft.
    Két hét nagyon rövid időszak így ebből kb semmit nem érdemes leszűrni de a kezdés mindenképpen bíztató, remélem neked is velem együtt bővült a sportfogadói kasszád.

osszegzes ket het utan.jpg

Senior Member varin avatara
    Idézet Baseballfan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Full house
    20180114.jpg

Az a helyzet hogy valami eszméletlen upswingben vagyok, a január óta ide beírt tippek közül egyedül a szögletes volt bukó illetve amikor a tesztelős 4 döntetlenből 2 elment (a közösségi tippet nem vettem bele a számolásba), de minden más jött. Nem mindent fogadtam meg de mivel kevés a bukó az is nagyon szépen jött. Egy rövid összesítés az első két hétről az alábbi képen, a tét max 6000 Ft mert ez csak egy hobbi de két hét alatt az eredmény 60.000 Ft.
    Két hét nagyon rövid időszak így ebből kb semmit nem érdemes leszűrni de a kezdés mindenképpen bíztató, remélem neked is velem együtt bővült a sportfogadói kasszád.

Csak így tovább, szép munka

Senior Member Franz51 avatara
    Full house
    20180114.jpg

Gratulálok!
    A Cadizt Tőled csentem, köszi!
    Kár, hogy a képet csak mini felbontásba látni. Illetve konkrétan semmit nem látni, ha rákattintok. Pedig szívesen megnézném normál felbontásba.

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Majd valamit kitalálok hogy nagyobb legyen a felbontása a képnek

Mára adja magát a United és a Portó sikere de annyira kicsi az odds hogy nincs benne érték, inkább élőben próbálok majd rá javasolni valamit. A szöglet számok nagyon csábító, a vörös ördögök hazai pályán átlag 7 szögletet rúgnak és 4et kapnak míg a stoke idegenben 3,5et rúg és 7 fölött kap. Ha szorosan alakulna a meccs egy elsőként éri el az 5,7-et izgalmas lehet, meccs előtt ebben sincs érték: RT5 oddsa 1.11 a bukik is belőtték

Member
    Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Majd valamit kitalálok hogy nagyobb legyen a felbontása a képnek

Mára adja magát a United és a Portó sikere de annyira kicsi az odds hogy nincs benne érték, inkább élőben próbálok majd rá javasolni valamit. A szöglet számok nagyon csábító, a vörös ördögök hazai pályán átlag 7 szögletet rúgnak és 4et kapnak míg a stoke idegenben 3,5et rúg és 7 fölött kap. Ha szorosan alakulna a meccs egy elsőként éri el az 5,7-et izgalmas lehet, meccs előtt ebben sincs érték: RT5 oddsa 1.11 a bukik is belőtték
    MU-ban én sem bíznék ilyen oddsért... Szerintem izzadtságszagú 1-0 lesz.

Ha a Stokenak nem kifele pattanós lenne a formája simán megfordították volna az első félidőben az eredményt

Holnapra a kombi
    Francia 2 Reims Tours Hazai
    Holland 1 Sparta Rotterdam - Vitesse X2

A Reims torony magas favoritja a bajnokságnak, hazai pályán 7-1-1 a formája (döntetlen a mostani negyedik ellen vereség a mostani 6diktól szóval, szóval nem tök random csapatok ellen) a legutóbbi 5 meccsen 5 győzelem 12:2es gólkülönbség, tömören bomba formában vannak

A Tours inkább a vaktöltényre hasonlít legutóbbi 5 meccsen 1 pont 10 meccsen 4. A legutóbbi döntetlen hozott is a konyhára ha velem fogadtál mert azt a hétvégén én is megjátszottam, 2-10es gólkülönbség, vendégként 5 meccsen 5 bukó és még gólt se rúgnak. 14 pontra vannak a bennmaradást érő helytől, összesen van 6 pontjuk

Semmi nem utal arra hogy ez a meccs nem hazai.

A Sparta Rotterdam a Rodaval kézenfogva zárják hátulról a sort a holland első osztályban, a Sparta hazai eredmény listája alapján is tök utolsó lenne és -10 a gól különbsége. Van két győzelmük a Groningen és a Twente ellen akik azért idegenben nem egy acélos csapat 4 pontot szereztek 8-9 meccs alatt. Legutóbbi 5 meccsén is vereséget szenvedett a rotterdami csapat 3-18 vagyis átlagban minden meccsén több mint 3 gólt kap.

A Vitesse a közép mezőny élén áll 2 pontra az EL helyektől, mikor gyűjtsön pontot ha nem ilyen meccsen, idegenben teljesen vállalható a formája 4-2-3 azért a PSV, Feyenoord duótól ki lehet kapni (ráadásul ezek viszonylag szoros zakók voltak) a Groningen elleni vereség nehezen magyarázható bár ott is vezettek 2-1re.

A Sparta utoljára 2005ben verte meg a Vitesse-t azóta 13 meccset játszottak le a legutóbbi 3 meccset zsinórban nyerte a Vitesse és a 13ból 9et.

A kombi odds az év napjai irodában 1,8

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •