Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (48) összesen
Like Tree18Likes

Téma: LuckyLuck kalandozásai a major sportok világában

Senior Member LuckyLuck avatara
    MLB:

Toronto Blue Jays-Kansas City Royals TOR @ 1.66 (5/10) -5,00
    Tegnapi nullázás után Price-szal a dombon illene ma javítani. Tetszik a TOR o3,5 is szintén 1.66-ért.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.18 13:40

UM-MSU végjáték

Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.21 18:13
    himynameismark likes this.

Senior Member
    Wow! MSUra raktam meccs előtt 3.5ért, kedvenc csapatom és sztem még soha nem vesztettem velük Bekészítettem a chipset, sört. Leültem nézni és konkérétan csak a michigan scoring drivokat láttam, meg az elrontott spartans tricky puntot. Egyszerűen balszerencsét hoz, ha nézem amire fogadok, úgyh folyamat kinyomtam a streamet. 17-7nél, már nem is nyomtam vissza, csak eredmények.comon nézegettem, hogy hogy áll. Aztán fél2kor amikor befejeződött lefeküdtem aludni, vicces, hogy így lett vége, ha nézem biztos őrjöngtem volna, bár akkor meg maradt volna a 23-21 Harbaugh fejét megkeresem, hátha van olyan video amiben mutatják tovább
    Utoljára módosítva: himynameismark által: 2015.10.18 12:50

Volt már jobb NCAAF napom, de legalább nem hangyafasznyival mentek el a tippek...

Ez kimaradt a naplómból: https://logibet.com/tip/am_football/...ng_green/32508

NFL, szinglik:

San Diego Chargers-Green Bay Packers GB -9 @ 1.72 (8/10) -8,00

New England Patriots-Indianapolis Colts NE -6,5 @ 1.61 (8/10) +4,88

Cincinnati Bengals-Buffalo Bills CIN @ 1.64 (5/10) +3,20

Véleményem a meccsekről: Sört, popcornt bekészíteni - jön az NFL-dömping!

Arizona Cardinals-Pittsburgh Steelers ARI @ 1.50 (5/10) -5,00
    Nem győzött meg engem a Steelers Vickkel, az Arizona védelmének ismét nagy meccse lehet.

NFL, kombi:

Washington Redskins-New York Jets NYJ @ 1.33
    Annyi sérültje van a Redskinsnek, hogy így idegenben nem hiszem, hogy képesek lesznek győzni az egyébként is jobb erőkből álló Jets ellen, akik ráadásul még bye weekről jönnek.

Carolina Panthers-Seattle Seahawks SEA @ 1.29
    Úgy kell a Seattle-nek a győzelem, mint egy falat kenyér, a védelmük javuló formát mutat, a Panthers nem túl színes támadóegységét kevés ponton tarthatják, akkor pedig Wilsonéktól sem kell extra.

1.94 (6/10) -6,00
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.19 21:37

MLB:

Chicago Cubs-New York Mets CHC @ 1.74 (4/10) -4,00
    Jól játszott a Mets hajnalban, de Arrieta sokkal komolyabb kihívást jelent majd számukra, mint Lester. Az alapszakaszban nem nagyon tudtak vele mit kezdeni. Sokat jelentene a Cubsnak, ha elhoznának egy győzelmet New Yorkból.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.19 21:38

NFL:

New York Giants-Philadelphia Eagles Bradford passing yards over 275,5 @ 1.76 (7/10) +5,32
    - A Giants védelme a 2. legtöbb yardot nyelte eddig be a levegőben (304,2)
    - A Giants védelme nem túl erős passzsiettetésben, 7 sackjükkel konkrétan az utolsó helyen állnak.
    - A Giants védelme jó futás ellen, így a Phillynél a passzjátékok fognak dominálni.
    - A Giants védelméből hiányozni fog Prince Amukamara, aki a secondary egyik biztos pontja, nélküle pláne sebezhetőek levegőben.
    - Bradford 333 yardot passzolt az előző fordulóban a passzok levédekezésében szintén nem túl erős Saints ellen.
    - Bradford minden fontos célpontjára számíthat.

MLB:

Kansas City Royals-Toronto Blue Jays TOR @ 1.63 (6/10) +3,78
    Teljesen érthetetlen volt számomra, hogy legutóbb miért nem hozták le a 7. inningben Price-t, amikor elkezdték szétütni. Addig 0 ponton tartotta a Kansast, majd 100 dobás környékén ráéreztek és jöttek az ütések. 5 pontot csináltak róla és el is ment a meccs, ritka buta döntés volt fent hagyni. Stromannal a dombon hazai pályán muszáj hozniuk ezt a meccset, 0-3-ról nem sok esélyük lesz a továbbjutásra (4 nyertig megy). Amúgy jó formában vannak, az előző meccsein megvoltak az ütéseik, most pedig a KC leggyengébb kezdő dobója lesz az ellenfél.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.20 11:07
    zoekkent and kispaszti like this.

MLB:

New York Mets-Chicago Cubs CHC @ 2.02 (3/10) -3,00
    Ha továbbjutásban gondolkozik a Cubs, muszáj hozniuk ezt a meccset. A Mets kezdő dobója a jobb, de a Cubs ellen nem annyira szokott menni deGromnak, Hendricks viszont tavaly és idén is jól dobott a New York ellen, nem véletlenül tették be erre a fontos meccsre.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.21 17:59

MLB:

Kansas City Royals-Toronto Blue Jays TOR @ 1.69 (7/10) +4,83
    Kicsit bánom, hogy tegnap nem raktam a KC-t, mert benne volt, hogy Dickeyt szétütik, de úgy voltam vele, hogy amit 2 napja műveltek azt nem lehet másnap is hozni. De hozták, 14 pont...MLB-ben azért nem jellemző, hogy az ütők ilyen szinten parádézzanak napról-napra. Szerintem ma gyengébb lesz a KC, arról nem beszélve, hogy jó üzlet lenne nekik leadni a meccset. 3-1-re vezetnek, vagyis 1 győzelem kell és az utolsó két meccs Kansasben lesz. Ha leadják, otthon fejezhetik be. Bár ez erős, hogy leadják, hiszen Volquezzel a dombon nem is favoritok. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tesznek meg mindent a győzelemért A Torontónak pedig ez élet-halál, ha kikapnak kiestek. Aki nem bízik annyira bennük vegye vissza a tétet 5/10-re.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.22 05:37

Senior Member
    MLB-ben azért nem jellemző, hogy az ütők ilyen szinten parádézzanak napról-napra.

Bár csak ebben a szezonban kezdtem fogadni a sportra, de nem úgy tartja a mondás, hogy hot bats stay hot?Szerintem lerendezik a Jayst ma, önbizalomtól duzzadnak, remek kis csapat. Persze, az amcsi sportokban nagy szó a desperation-faktor, de 2-es odds felett nekem megéri.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MLB-ben azért nem jellemző, hogy az ütők ilyen szinten parádézzanak napról-napra.

Bár csak ebben a szezonban kezdtem fogadni a sportra, de nem úgy tartja a mondás, hogy hot bats stay hot?Szerintem lerendezik a Jayst ma, önbizalomtól duzzadnak, remek kis csapat. Persze, az amcsi sportokban nagy szó a desperation-faktor, de 2-es odds felett nekem megéri.
    Nyilván rizikós egy ilyen ütőformában lévő csapat ellen fogadni, de ezt a szintet napokon át tartani nem könnyű. Márpedig ma szerintem csak akkor nyerhetnek, ha sok pontot ütnek. Nem érzem azt, hogy Volquez fogja tudni tartani a Toronto ütőit. Hiába az első meccsen a nulla pont, ott is megvoltak a Jaysnek a lehetőségei, csak nem váltották pontra.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •