Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (48) összesen
Like Tree18Likes

Téma: LuckyLuck kalandozásai a major sportok világában

Senior Member LuckyLuck avatara
    MLB:

St. Louis Cardinals-Chicago Cubs STL +1,5 @ 1.54 (4/10) -4,00
    Gyönyörű HR eső volt tegnap, viszont szerintem ma visszafogottabb teljesítményeket láthatunk majd. Kicsit meglep, hogy a Cards a dog miközben a dombon ők lesznek az erősebbek. Valószínűleg Molina sérülése miatt favorit a Cubs, aki fontos láncszem St. Louisban. Hátrányban vannak, muszáj lesz összedrótozniuk.

Los Angeles Dodgers-New York Mets LAD @ 1.62 (4/10) +2,48
    Nem számoltak azzal Los Angelesben, hogy a legjobb dobójukkal hazai pályán elbukják az első meccset. Most megint
    Clayton Kershaw kezd, úgy érzem egyszer volt gyereknap, most hozza a Dodgers. A Metsben egyébként egy rookie srác kezd, őt azért szétüthetik.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.14 07:55
    Spíler and kispaszti like this.

Senior Member
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MLB:

[/I]Los Angeles Dodgers-New York Mets LAD @ 1.62 (4/10)
    Nem számoltak azzal Los Angelesben, hogy a legjobb dobójukkal hazai pályán elbukják az első meccset. Most megint
    Clayton Kershaw kezd, úgy érzem egyszer volt gyereknap, most hozza a Dodgers. A Metsben egyébként egy rookie srác kezd, őt azért szétüthetik.
    Nem vagyok egy nagy baseball szakértő, nyáron próbálkoztam, olvasgattam, nézegettem a meccseket, aztán rájöttem, hogy nem annyira köt le és nem igazán nekem való. Viszont, volt egy lad-nym amire raktam és néztem a meccset, ladon voltam és ugyanez
    a Steven Matz dobott és valami ki2aszott módón jól (0 pontot szerzett a lad a 6inningben, amiben ő dobott) rendesen szét lett verve a dodgers, nem követem már a baseballt, csak olvastam ezt és a rookie srác miatt beugrott és megnéztem gyorsan ki dob. GL mindenestre

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok egy nagy baseball szakértő, nyáron próbálkoztam, olvasgattam, nézegettem a meccseket, aztán rájöttem, hogy nem annyira köt le és nem igazán nekem való. Viszont, volt egy lad-nym amire raktam és néztem a meccset, ladon voltam és ugyanez
    a Steven Matz dobott és valami ki2aszott módón jól (0 pontot szerzett a lad a 6inningben, amiben ő dobott) rendesen szét lett verve a dodgers, nem követem már a baseballt, csak olvastam ezt és a rookie srác miatt beugrott és megnéztem gyorsan ki dob. GL mindenestre
    Bizony, volt egy ilyen meccs az alapszakaszban, viszont ez a rájátszás. Sérült is volt Matz, illetve egy ilyen 0 pontos meccs után szokott az lenni, hogy adnak a szájának . Először ütöttek ellene, most tuti szételemzik, megnézik mik a gyenge pontjai stb. Nagyon meglepne, ha 0 ponton tartaná ismét a Dodgerst.

Senior Member
    Idézet LuckyLuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizony, volt egy ilyen meccs az alapszakaszban, viszont ez a rájátszás. Sérült is volt Matz, illetve egy ilyen 0 pontos meccs után szokott az lenni, hogy adnak a szájának . Először ütöttek ellene, most tuti szételemzik, megnézik mik a gyenge pontjai stb. Nagyon meglepne, ha 0 ponton tartaná ismét a Dodgerst.

Senior Member nagelb avatara
    A STL oddsa semmilyen szinten nem volt magyarázható sztem a meccs előtt. Ennyit még Molina sérülése sem jelenthet. Az 5 inning PK is 2.1 körül volt a STL-ra, ami abszolút ajándék volt, így hogy náluk van a jobb dobó. A Cubs cseredobói jobbak, de sztem simán ül majd a tipped.

MLB:

Texas Rangers-Toronto Blue Jays TOR @ 1.57 (7/10) +3,99
    Komoly meglepetésre a Toronto mindkét otthoni meccsét elbukta, de idegenben sikerült 0-2-ről felállniuk. Ez egyben azt is jelenti, hogy mind a négy meccsen a vendég csapat győzött, most, a mindent eldöntő ötödik meccsen viszont ez megfog szakadni. A Torontónál van a lélektani előny, jobb erőkből áll és nincs az az isten, hogy három meccset elbukjanak otthon, miközben az alapszakaszban az egyik legerősebbek voltak a sajátjaik előtt. A kezdő dobogók közül is Stromanban látom a nagyobb potenciált, a sérülése - keresztszalag szakadás - miatt sokat kellett kihagynia, viszont így fittebb a rájátszásban.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.15 08:50
    kispaszti likes this.

Joseeee!

MLB:

New York Mets-Los Angeles Dodgers under 6,5 @ 1.71 (4/10) +2,84
    Zach Greinke és Jacob deGrom neve garancia az underre, illetve mindkét oldalon a bullpen is erős, főleg a Metsnél. Greinkéről 2, deGromról 0 pontot ütöttek a sorozatban.

NFL:

Atlanta Falcons-New Orleans Saints ATL over 27,5 @ 1.80 (5/10) -5,00
    Az Atlanta offense futás és passz tekintetében is top 10-es, míg a Saints defense mindenhol sebezhető.
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.16 11:00

NCAAF:

Boise State Broncos-Utah State Aggies BSU -6,5 @ 1.57 (5/10) -5,00
    A BSU 12 meccses győzelmi sorozatban van az USU ellen, valamikor a 90-es években kaptak ki legutóbb tőlük. A top bet, hogy folytatják a nyerő szériájukat, erre azonban csak 1.25-ös odds van, ezért én a -hc mellett döntöttem. A Broncos védelme az 5. legjobb a ligában, különösebb gond nélkül állíthatják meg a kezdő irányítójukat (Chuckie Keeton) 6 hétig nélkülöző gyenge USU O-t. A BSU támadásban is hatékony, 10. legtöbb pontot termelték eddig. Ettől függetlenül underes meccsnek néz ki, az 1 TD azonban így is simán meglehet a két csapat között (tudásban több van).

Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.17 09:11

De csúnya volt ez a BSU-tól, ekkora dog siker még egyetemi fociban is ritka...kezdődik viszont a hétvége, meccs hegyek, lehet javítani

NCAAF, szinglik:

Iowa Hawkeyes-Northwestern Wildcats under 41,5 @ 1.80 (5/10) -5,00
    Két jó defense, főleg a futásokkal fognak operálni, ami öli az órát, nagy a tét, adja magát az under.

West Virginia Mountaineers-Baylor Bears over 75 @ 1.66 (5/10) +3,30
    Kegyetlen, amit a Baylor offense művel, 64 pontot átlagolnak. Most jobb védelem ellen kell helytállniuk, mint az előző hetekben, de az 50 pont körül most is hozni fognak. A WVU sem rossz támadásban, tőlük 30 pont körül várható. Tavaly egyébként éppen a WVU tört borsot a Baylor orra alá, szóval a hazaiakat fűtheti a bosszúvágy. Tipikus Big 12-es meccs lesz rengeteg ponttal.

Michigan State Spartans-Michigan Wolverines under 43,5 @ 1.70 (4/10) -4,00
    Számomra a forduló legjobban várt meccse. A Michigan ellen három meccs óta nem tudtak pontot csinálni, Jim Harbaugh csodákat tett ezzel a védelemmel. Az offense viszont nem elit, tőlük sok pontra nem számíthatunk, pláne nem a jó MSU defense ellen.

Texas Tech Red Raiders-Kansas Jayhawks TTU -31,5 @ 1.75 (5/10) -5,00
    A liga egyik legjobb támadóegysége a liga egyik legrosszabb védelme ellen, ebből csak egy nagy kiütés lehet.

Boston Collage Eagles-Clemson Tigers BC under 7,5 @ 1.76 (4/10) -4,00
    Soha nem volt még ilyen fogadásom, de amilyen jó a Boston Collage védelme, annyira gyatrák támadásban. 3 és 7 ponton tartották az ellenfeleiket az elmúlt két hétben, mégis kikaptak. A Clemson védelme elit, nem valószínű, hogy ellenük 1 TD-nél többre jók lesznek.

NCAAF, kombi:

Northern Illinois-Miami Ohio NIU @ 1.13
    Eddig nem csillogott a NIU idegenben, de most megszerezhetik az első győzelmüket.

TCU-Iowa State TCU @ 1.07
    Nem egy kaliber a két csapat.

USC-Notre Dame ND @ 1.47
    Remélem nem járok úgy a Notre Dame-mel, mint előző héten az Oklahomával. Az előzmények hasonlóak, rangadó és az egyik csapat (USC) teljesen szétesett.

1.79 (7/10) +5,53
    Utoljára módosítva: LuckyLuck által: 2015.10.18 13:39

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •