Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Írj nekem!

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Megpróbálom összefoglalni: - fontos az indoklás annak a tippcsinálónak aki olyan szempontok alapján dönt, amit általában az indoklásokban szokásosan használnak, ill. valóban ezek alapján dönt, és nem csak mesét ír, valamint úgy véli, hogy ez neki segít az eladásban - fontos az olyan vevőnek akinek szükséges ez a féle támogatás a bizalmához - nem fontos annak a vevőnek akit csak a nyereség érdekel - és nem fontos a hozzám hasonszőrűnek aki nem akar vagy nem tud ilyet írni bármi legyen is az oka vagy a következménye.
    Ámen. Virágozzék száz virág.
    Utoljára módosítva: WBT által: 2015.06.25 12:06

Junior Member
    Ámen. Áldás, békesség! (és sok szép profit.)

Member
    In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti

Senior Member golszerzo avatara
    Az érdekelne, hogy értékeled eddig a teljesítményed mint tippadó. Megnéztem az eredményeket, és azt látom, hogy pluszban vagy, de kíváncsi vagyok hogy mennyire vagy elégedett ezzel az eredménnyel, reális nem reális, van-e esélyed magasabb ROI-ra meg ilyesmi. Köszi a választ.

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Hello golszerzo.

Az eddigiekkel se elégedett, se elégedetlen nem vagyok. A teljesítményemre leginkább valami olyasmit mondanék, ha már egyszer jellemeznem kell, hogy 'utazok. A tippmesterségre eddig fordított időt egyelőre sajnálom kidobni, de a lehetőségeim és az elvárásaim nem fedik egymást. Így a jövőm is homályos, és nem vagyok túl motivált. Építgetem a múltam, és várom a változást.
    Ami pedig a roi-mat illeti: bárhogy is állok, arra mindig figyelek, hogy legyen annyi, hogy ne kelljen visszalépnem, illetve ha van rá lehetőségem akkor fentebb tudjak lépni.
    Őszinte proletár nyíltsággal ennyit tudtam neked mondani ). Köszi az érdeklődést, üdv. Zoli.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet WBT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello golszerzo.

Az eddigiekkel se elégedett, se elégedetlen nem vagyok. A teljesítményemre leginkább valami olyasmit mondanék, ha már egyszer jellemeznem kell, hogy 'utazok. A tippmesterségre eddig fordított időt egyelőre sajnálom kidobni, de a lehetőségeim és az elvárásaim nem fedik egymást. Így a jövőm is homályos, és nem vagyok túl motivált. Építgetem a múltam, és várom a változást.
    Ami pedig a roi-mat illeti: bárhogy is állok, arra mindig figyelek, hogy legyen annyi, hogy ne kelljen visszalépnem, illetve ha van rá lehetőségem akkor fentebb tudjak lépni.
    Őszinte proletár nyíltsággal ennyit tudtam neked mondani ). Köszi az érdeklődést, üdv. Zoli.
    Köszi a választ. Szerintem megoszthatnál egy-két gondolatot, mi alapján választod ki a tippjeidet, biztos sokan kíváncsiak lennének. Sok sikert a folytatáshoz!

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Fogalmam sincs mások hogyan és mit csinálnak, én valahogy így adom elő: amikor össze akarok hasonlítani két csapatot, akkor a hozzájuk tartozó adatsorokat nem egy weboldalon nézegetem, hanem egyszerűen bemásolom őket mindenféle előre elkészített és különbözőféleképpen kialakított excel munkafüzetekbe. Ezek a munkafüzetek sok-sok oldalt és oldalanként temérdek képletet tartalmaznak, amik segítségével az első oldalra bemásolt adatsort rengeteg szempont szerint csoportosítva és lebontva, összehasonlításra és elemzésre alkalmas módon pl. táblázatokban kapom vissza. Amit én az adatokkal csinálok az egyfajta képességvizsgálat. Lényegében különböző képességeket próbálok tisztán meghatározható módon számokkal jellemezni, hogy összehasonlíthatóak legyenek. Alapvetően azokat a lehetőségeket keresem, ahol egyrészt a képességek a lehető legpontosabban, legtisztábban meghatározhatóak, másrészt ahol a képességek közti különbség mértéke megfelelően kicsi vagy nagy. Ezekből lesznek azután a tippek.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •