Oldal: 1 / 29 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (282) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Road to Glory | Cesc18 tippek

Senior Member Cesc18 avatara

Road to Glory | Cesc18 tippek

A Protipp-rendszerben elérhető tippjeim mellett a többi fogadásom egy része ebben a naplóban olvasható majd. Lesz itt mindenféle sportágból tipp, saját és nem saját, illetve mivel a fogadásaim legalább felét élőben teszem, így majd egy-egy live-tippet is publikálok.

Próbálok majd valamiféle statisztikát is vezetni, heti és havi lebontásban. Sokaknak a ROI nem mond semmit, ezért 1000 egység kezdő tőkét határoztam meg, vagyis 1/10 az nálam 10 egységnek felel majd meg, így talán jobban átlátható lesz mennyi a profit/nyereség.

Szeretném, ha hosszú életű lenne ez a napló, de az ilyenhez nem mindig van meg a türelmem, pláne, ha bukószériában vagyok a naplóban, de valójában meg ülnek a live tippek vagy éppen kiszálltam már a tippből. Bemásolgathatnám ezeket a szelvényeket, de az senkit nem boldogítana, én kifejezetten utálom, ha valaki utólag írja be a tippjeit...

Ja, ha már a cash out szóba került. Ezt mindenki eldönti majd maga, hogy használja-e. Én személy szerint nagyon rákattantam, inkább kiszállok és kevesebbet teszek el zsebre, minthogy a már nyerőnek vélt tipp végül menjen a kukába. Remek példa erre Mr. Bundás Troicki, aki tegnap 6-3, 3-1-ről nem hozta le a 2-0-át. Csak a bet365-öt néztem, ott 17-es odds volt az ellenfelére, hogy megnyeri a második szettet...Ilyen esetekben úgy adom el, mint a huzat, minek izguljak tovább? Bár egy lyukas garast nem tettem volna arra, hogy elmegy a 2-0...Sajnos ez is olyan dolog, mint az élő tippek, mire beírom már nem aktuális.

Kérdezni, véleményezni, megköszönni szabad a tippeket, viszont a nem tippekhez fűződő kérdéseket a megfelelő topikban tegyétek fel. Az "és ezt miért nem a protippbe vitted fel?" kérdésre a válasz pedig, hogy: vagy kicsúsztam az időből, vagy nincs a bet365/pinnacle kínálatában, vagy van, de gyengébb szorzóval, vagy csak egyszerűen rossz érzésem van, de otthagyni sem szeretném.
    Spíler, Zozinho19, Lori01 and 6 others like this.

Senior Member Andersson04 avatara
    Sok jó kerékpártippet!

Este kezdetét veszi a darts csapat-vb, ahol az első körben a 16 kiemelt nemzet 16 nem kiemelt ellen kezd. Tavaly a 16 párharcból 12-ben a kiemelt csapat ment tovább, nagyjából most is 3-4 meglepetésre lehet számítani. Minden párharcban egyébként a kiemelt csapat a favorit.

Anglia (Taylor+Lewis), Skócia (Anderson+Wright) és Hollandia (Gerwen+Barney) továbbjutása szinte garantált. Ez a három csapat kiemelkedik a mezőnyből, viszont még így is 1.10 körüli oddsot fizetnek a győzelmükre, az első körben ugyanis csupán 5 leget kell nyerni a továbbjutáshoz.

Kifejezetten erős csapata van Ausztriának (Suljovic+Rodriguez) és Spanyolországnak (Reyes+Alcinas) is. A sógorok a csehek ellen kezdenek, akik nem alkotnak túl acélos csapatot, Suljovicéknak egy közepes teljesítmény is elég lehet a győzelemhez. A spanyolokat sokan az egyik titkos favoritnak tartják, korábbi években ugyanis volt már egy-egy nagyobb skalpjuk. Reyes tavaly a vb-n robbant be, Alcinas pedig egy régi motoros, 2010-ben ő is kivette a részét Taylorék legyőzésében. Illene a norvég kettőst verniük, az északiaknál Wagner és Elvevoll sem tartozik a legjobbak közé, sőt utóbbiról semmi infó nincs, hogy milyen eredményeket ért el eddig...

========================
    Darts - PDC World Cup

Ausztria-Csehország H @ 1.20
    Spanyolország-Norvégia H 1.40

Kombiban: 1.68 @ Bet365
    4/10
    ========================

Belgium (Huybrechts tesók) és Németország (Artut+Hopp) egyaránt két topjátékost tud felmutatni. Annyira nem bízok bennük, de kategóriákkal jobbak, mint az ellenfeleik, így, ha nem lesz óriási meglepetés, akkor hozniuk kell a győzelmet.

========================
    Darts - PDC World Cup

Belgium-Fülöp-szigetek H @ 1.20
    Anglia-Dánia H 1.083
    Németország-India H 1.16

Kombiban: 1.51 @ Bet365
    4/10
    ========================

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Este kezdetét veszi a darts csapat-vb, ahol az első körben a 16 kiemelt nemzet 16 nem kiemelt ellen kezd. Tavaly a 16 párharcból 12-ben a kiemelt csapat ment tovább, nagyjából most is 3-4 meglepetésre lehet számítani. Minden párharcban egyébként a kiemelt csapat a favorit.

Anglia (Taylor+Lewis), Skócia (Anderson+Wright) és Hollandia (Gerwen+Barney) továbbjutása szinte garantált. Ez a három csapat kiemelkedik a mezőnyből, viszont még így is 1.10 körüli oddsot fizetnek a győzelmükre, az első körben ugyanis csupán 5 leget kell nyerni a továbbjutáshoz.

Kifejezetten erős csapata van Ausztriának (Suljovic+Rodriguez) és Spanyolországnak (Reyes+Alcinas) is. A sógorok a csehek ellen kezdenek, akik nem alkotnak túl acélos csapatot, Suljovicéknak egy közepes teljesítmény is elég lehet a győzelemhez. A spanyolokat sokan az egyik titkos favoritnak tartják, korábbi években ugyanis volt már egy-egy nagyobb skalpjuk. Reyes tavaly a vb-n robbant be, Alcinas pedig egy régi motoros, 2010-ben ő is kivette a részét Taylorék legyőzésében. Illene a norvég kettőst verniük, az északiaknál Wagner és Elvevoll sem tartozik a legjobbak közé, sőt utóbbiról semmi infó nincs, hogy milyen eredményeket ért el eddig...

========================
    Darts - PDC World Cup

Ausztria-Csehország H @ 1.20
    Spanyolország-Norvégia H 1.40

Kombiban: 1.68 @ Bet365
    4/10
    ========================

Belgium (Huybrechts tesók) és Németország (Artut+Hopp) egyaránt két topjátékost tud felmutatni. Annyira nem bízok bennük, de kategóriákkal jobbak, mint az ellenfeleik, így, ha nem lesz óriási meglepetés, akkor hozniuk kell a győzelmet.

========================
    Darts - PDC World Cup

Belgium-Fülöp-szigetek H @ 1.20
    Anglia-Dánia H 1.083
    Németország-India H 1.16

Kombiban: 1.51 @ Bet365
    4/10
    ========================
    Nem sokat kellett izgulni a tippekért, szépen hozták a kiemeltek. Járt eszembe, hogy teszek pár 5-0-át, mert még az angolokra is 4.75-öt adtak, szóval simán lehetett volna itt valami tétemeléses stratégiát is alkalmazni. De annak meg nem vagyok nagy híve, így elvetettem ezt az ötletet, kár volt. Négy csapat is nullára nyert...Tavaly ez csak két nemzetnek sikerült, most meg még 8 meccs hátra van.

+47,60 egység
    LDL likes this.

Ma nyolc meccsel folytatódik a darts csapat-vb. Miután az első napon 8-ból 8 kiemelt továbbment, így ma szerintem minimum egy meccsen borulni fog a papír. Akár Bezzeg Nándiék is nyerhetnek dogként, nem túl ütős a svéd kettős. Ahol viszont aligha fog meglepetés születni, az a Hollandia-USA és Észak-Írország-Thaiföld párharcok. Északíreknél Dolan top 10-es játékos és Mansell is az 50-ben van, míg a thaiföldieknél két noname játszik, és láthattuk tegnap az indiaiaknál is, hogy ezek a játékosok sok vizet nem zavarnak. Hollandoknál meg Gerwen és Barney címet jött védeni Frankfurtba, és bár az amcsik hazájukban nagy spílerek, Európában ez kevés, pláne Gerwenék ellen...

Teniszben a férfiaknál szerintem ma over-eső lesz. Továbbjutásra Cilicet érzem a legtutibbnak. A salakos szenvedés után végre gyors borításon, füvön játszhat, ahol neki mindig jól szokott menni, Stuttgartban ráadásul különösen gyors a pálya. Nem könnyű ellenfél Zverev, de a német nem áll még készen egy Cilic szintű játékos legyőzésére.

Szétnéztem a Challengerek világában is, ahol pedig Gabasvili továbbjutása garantált. Nagy formában van, tele önbizalommal és hazai pályán játszhat. Albotot 4-ből 4-szer verte eddig 2-0-ra, nem valószínű, hogy most fog gondot okozni számára.

========================
    Darts - PDC World Cup

Észak-Írország-Thaiföld H @ 1.13
    Hollandia-USA H @ 1.08

Tenisz - Challenger, Moszkva

Radu Albot-Tejmuraz Gabasvili V @ 1.09

Tenisz - ATP Stuttgart

Mischa Zverev-Marin Cilic V @ 1.25

Kombiban: 1.66 @ BetClic
    4/10
    ========================

Live!

Kerékpár - Critérium du Dauphiné 6. szakasz

Négyen szökésben, Valverde, Nibali, Costa, Gallopin. 3 perc az előnyük és 15 km van vissza, vagyis innen már szinte biztos, hogy hazaérnek. A befutó egy harmadik kategóriás emelkedőn lesz, amely tökéletes Valverdének. Gallopin és Costa sem lassú, de Valverde erősebb náluk.

Valverde nyeri a szakaszt @ 1.72 Bet365

4/10

Live!

Kerékpár - Critérium du Dauphiné 6. szakasz

Négyen szökésben, Valverde, Nibali, Costa, Gallopin. 3 perc az előnyük és 15 km van vissza, vagyis innen már szinte biztos, hogy hazaérnek. A befutó egy harmadik kategóriás emelkedőn lesz, amely tökéletes Valverdének. Gallopin és Costa sem lassú, de Valverde erősebb náluk.

Valverde nyeri a szakaszt @ 1.72 Bet365

4/10
    Hát nem Valverde volt a legerősebb...

-40 egység

Darts - PDC World Cup

Írország+Észak-Írország+Hollandia+Skócia @ 1.64 BetClic

4/10

Ma nyolc meccsel folytatódik a darts csapat-vb. Miután az első napon 8-ból 8 kiemelt továbbment, így ma szerintem minimum egy meccsen borulni fog a papír. Akár Bezzeg Nándiék is nyerhetnek dogként, nem túl ütős a svéd kettős. Ahol viszont aligha fog meglepetés születni, az a Hollandia-USA és Észak-Írország-Thaiföld párharcok. Északíreknél Dolan top 10-es játékos és Mansell is az 50-ben van, míg a thaiföldieknél két noname játszik, és láthattuk tegnap az indiaiaknál is, hogy ezek a játékosok sok vizet nem zavarnak. Hollandoknál meg Gerwen és Barney címet jött védeni Frankfurtba, és bár az amcsik hazájukban nagy spílerek, Európában ez kevés, pláne Gerwenék ellen...

Teniszben a férfiaknál szerintem ma over-eső lesz. Továbbjutásra Cilicet érzem a legtutibbnak. A salakos szenvedés után végre gyors borításon, füvön játszhat, ahol neki mindig jól szokott menni, Stuttgartban ráadásul különösen gyors a pálya. Nem könnyű ellenfél Zverev, de a német nem áll még készen egy Cilic szintű játékos legyőzésére.

Szétnéztem a Challengerek világában is, ahol pedig Gabasvili továbbjutása garantált. Nagy formában van, tele önbizalommal és hazai pályán játszhat. Albotot 4-ből 4-szer verte eddig 2-0-ra, nem valószínű, hogy most fog gondot okozni számára.

========================
    Darts - PDC World Cup

Észak-Írország-Thaiföld H @ 1.13
    Hollandia-USA H @ 1.08

Tenisz - Challenger, Moszkva

Radu Albot-Tejmuraz Gabasvili V @ 1.09

Tenisz - ATP Stuttgart

Mischa Zverev-Marin Cilic V @ 1.25

Kombiban: 1.66 @ BetClic
    4/10
    ========================
    Gabasvili csak nem bírta ki, hogy ne bundázzon, fene a pofáját...

-40 egység

Darts - PDC World Cup

Írország+Észak-Írország+Hollandia+Skócia @ 1.64 BetClic

4/10
    +25,60 egység

Oldal: 1 / 29 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz