Oldal: 45 / 45 ElsőElső ... 35434445
Eredmény: 441 - 448 (448) összesen
Like Tree134Likes

Téma: Varin kuckója

Junior Member
    Van Perez gól, mostmàr csak nem rúg Rondon 2t

Senior Member varin avatara
    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van Perez gól, mostmàr csak nem rúg Rondon 2t
    Remélem, de

Akkor az nyertes, míg a Pérez-tipp félnyertes, az teljesen jó. Vagy lőjenek mindketten kettőt

Érdemes lesz kifejezetten éberen szemlélni a ma esti Lazio-Bologna meccset, két okból is.

Egyrészt valószínűleg a meccs végét követően publikálja a Bet365 a szorzóit.
    Másrészt pedig ha pontot szerez a Bologna, fix a bennmaradásuk. Ezzel esetleg élőben is jól lehet majd keresni, szerintem kihozzák majd valahogy x-re.

Holnap mindenképpen írok majd az egyes forgatókönyvekről és variációkról, mindenesetre a Cagliari-Udinese x baromira adja magát, miként a Fiorentina-Genoa is könnyedén lehet egy 30 sárgás meccs, ha esetleg az Inter nem intézi el az Empolit. Ha viszont nagyon vezetnek már a milánóiak, akkor könnyen lehet szalonremi Firenzében.

Érdekes hétvégénk lesz...
    boby10 likes this.

Junior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A héten megkezdődnek az angol ligák rájátszásai, ebből az alkalomból írtam össze két érdekes statisztikát a FourFourTwo cikke alapján.

Piros-fehér átok

Azok a csapatok, amelyek piros-fehér csíkos mezben, fekete nadrággal lépnek pályára, még soha nem nyerték meg a rájátszást, pedig erre 29 lehetőségük is volt. Idén ez a Sunderlandet érinti majd, amely korábban már négyszer is elhullott az osztályozón. A Fekete Macskák a League One-ból szeretnének feljutni a Portsmouth, a Charlton és a Doncaster ellenében.

Forma

A jó forma lényegesen többet számít, mint az aktuális helyezés, hiszen a Championshipben 37%, a League One-ban 28%, a League Two-ban pedig 44%-ban győztek az első kiemelt csapatok. Ez idén a Leeds United, a Charlton Athletic és a Mansfield.

----------------------------------

Majd bővebben is foglalkozom cikkben a rájátszással, de így elsőre nálam a három feljutó a WBA, a Charlton és a Newport. Kíváncsi leszek, hány zöldül...
    Hello!

Én végül tettem a három tippet és a Charlton hozta is szépen a profitot. A Newportnak is lett volna esélye, azt hittem, hogy a döntőt már megoldják. De szerencsére így is plusz lett

Még mindig 1.50-ért adják a svéd 1-2. helyet, de szerintem továbbra is ajándék.

Pontazonosság van a 2-3. helyen Svédország és Románia között, de a románok nem találkoztak még a spanyolokkal és a svédeknek még 9 ajándékpontjuk van (Málta + Feröer x2), míg a románoknak csak 6 (Málta, Feröer).

A norvég+román tovább nem jutás szorzója csak 1.37, ez közelebb van a valósághoz.

A spanyolok nálam kb. fix 30 pont, onnantól pedig az egymás ellenik dönthetnek majd, de a svédek ha pontot szereznek otthon a norvégok ellen és hozzák a kötelező 9 pontot, akkor már megvan a 17 pont, ami a románoknak már nehézkesen jöhet csak össze.

bet365

Ma délután megy ki egy erős tipp a Copára, holnap pedig beharangozót olvashattok, néhány longterm tippel. Addig is két ötlet az Unibet kínálatából:

Kolumbia 4,5 gól felett a csoportban @2.10

5 gól kell az Argentína-Paraguay-Katar hármas ellen, márpedig mindegyiknek lőhetnek 2-3-at. Argentína védelme pocsék és rutintalan, a kolumbiaik pedig agresszív, offenzív futballt játszanak, 4-3-3-mal. Katar nem rossz csapat, nem lesznek pofozógépek, de szerintem már a két gyengébb csapat ellen meglőhetik az ötöt Falcaóék.

Uruguay házi gólkirály: Gaston Pereiro @18.00

Nagy odds, de egy kis aprót megér. Suárez sérült, Cavani azért nem megállíthatatlan már, a fiatal Pereiro viszont jó formában van, ráadásul a 4-3-3-ban ő lehet a két sztár csatártársa. Jó idénye volt, a válogatottban is jól debütált... Miért is ne?
    Jager likes this.

Junior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma délután megy ki egy erős tipp a Copára, holnap pedig beharangozót olvashattok, néhány longterm tippel. Addig is két ötlet az Unibet kínálatából:

Kolumbia 4,5 gól felett a csoportban @2.10

5 gól kell az Argentína-Paraguay-Katar hármas ellen, márpedig mindegyiknek lőhetnek 2-3-at. Argentína védelme pocsék és rutintalan, a kolumbiaik pedig agresszív, offenzív futballt játszanak, 4-3-3-mal. Katar nem rossz csapat, nem lesznek pofozógépek, de szerintem már a két gyengébb csapat ellen meglőhetik az ötöt Falcaóék.

Uruguay házi gólkirály: Gaston Pereiro @18.00

Nagy odds, de egy kis aprót megér. Suárez sérült, Cavani azért nem megállíthatatlan már, a fiatal Pereiro viszont jó formában van, ráadásul a 4-3-3-ban ő lehet a két sztár csatártársa. Jó idénye volt, a válogatottban is jól debütált... Miért is ne?
    Hol találom ezeket az opciókat?

Idézet Jager eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol találom ezeket az opciókat?
    Copa America - Végső győztes - Július 7. - És itt a csapatokon belül.

Oldal: 45 / 45 ElsőElső ... 35434445

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •