Oldal: 43 / 50 ElsőElső ... 334142434445 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 421 - 430 (496) összesen
Like Tree167Likes

Téma: Varin kuckója

Senior Member varin avatara
    Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik meccs volt a bunda?
    Elég bonyolult volt a helyzet, de a Giana Erminio-Vis Pesaro (3-3) meccsen mindkét csapatnak tökéletes volt az x. Serie C / B csoport.

Member
    Izgi volt ahogy elnezem
    Nyugodtan ird be ezeket szerintem.
    Mondjuk nekem is be kellene, csak nem tudom hova. Torokoknel is van jo moka ilyenkor mar.
    varin likes this.

Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Izgi volt ahogy elnezem
    Nyugodtan ird be ezeket szerintem.
    Mondjuk nekem is be kellene, csak nem tudom hova. Torokoknel is van jo moka ilyenkor mar.
    Okés, igyekszem Szerintem bárhova írhatod, akár naplót is nyithatsz, illetve vannak ilyen bundameccsekkel foglalkozó topicok is.

A héten megkezdődnek az angol ligák rájátszásai, ebből az alkalomból írtam össze két érdekes statisztikát a FourFourTwo cikke alapján.

Piros-fehér átok

Azok a csapatok, amelyek piros-fehér csíkos mezben, fekete nadrággal lépnek pályára, még soha nem nyerték meg a rájátszást, pedig erre 29 lehetőségük is volt. Idén ez a Sunderlandet érinti majd, amely korábban már négyszer is elhullott az osztályozón. A Fekete Macskák a League One-ból szeretnének feljutni a Portsmouth, a Charlton és a Doncaster ellenében.

Forma

A jó forma lényegesen többet számít, mint az aktuális helyezés, hiszen a Championshipben 37%, a League One-ban 28%, a League Two-ban pedig 44%-ban győztek az első kiemelt csapatok. Ez idén a Leeds United, a Charlton Athletic és a Mansfield.

----------------------------------

Majd bővebben is foglalkozom cikkben a rájátszással, de így elsőre nálam a három feljutó a WBA, a Charlton és a Newport. Kíváncsi leszek, hány zöldül...
    jalo14 likes this.

Kiírtam a Pérez-tipp védését, 2 egység mehet Rondón 2+ gólra @11-ért.

Ha Rondón nem szerez gólt: +16 egység
    Ha egy gólt szerez: +7 egység
    Ha 2 vagy több gólt szerez: +12 egység

Member
    Szia Varin!
    Veled tartottam még a BL negyeddöntők előtt, a "Barca döntőbe jut" tippeddel. 1000€-t dobtam fel rá, 2750€ reményében, amit egészen tegnap este a harmadik gólig már magaménak érezhettem.
    A meccs előtt többször is bevillant, hogy védeni kell a 4-0/5-1 pontos eredménnyel a tippet, de csak 5-5€-t dobtam fel rájuk, ráadásul 3-0-nál cash-outoltam is a 4-0-sat, mert bíztam egy Barca gólban.
    Utólag minimális gondolkodással természetesen kiderült, hogy ha tényleg bevédtem volna a 4-0-t, mondjuk 50€-val, akkor abból lehetett volna egy 2550€-s összeg.
    Volt már pár "így jártam" bukásom, de ennél így jártamabb még nem volt. Ráadásul pár hete az a 12-es kombó, ami 1 gólon múlt, az is 3000€ lett volna.
    varin likes this.

Idézet Negan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Varin!
    Veled tartottam még a BL negyeddöntők előtt, a "Barca döntőbe jut" tippeddel. 1000€-t dobtam fel rá, 2750€ reményében, amit egészen tegnap este a harmadik gólig már magaménak érezhettem.
    A meccs előtt többször is bevillant, hogy védeni kell a 4-0/5-1 pontos eredménnyel a tippet, de csak 5-5€-t dobtam fel rájuk, ráadásul 3-0-nál cash-outoltam is a 4-0-sat, mert bíztam egy Barca gólban.
    Utólag minimális gondolkodással természetesen kiderült, hogy ha tényleg bevédtem volna a 4-0-t, mondjuk 50€-val, akkor abból lehetett volna egy 2550€-s összeg.
    Volt már pár "így jártam" bukásom, de ennél így jártamabb még nem volt. Ráadásul pár hete az a 12-es kombó, ami 1 gólon múlt, az is 3000€ lett volna.
    Hello!

Hát igen, saját hibájából tanul az ember. Nem tudom, van-e éppen logibetes előfizetésed, de ugye rögtön az odavágó után kiírtam a védést, kiemelve, hogy a 11x-es odds nem jó ugyan, de a védés kötelező. Ha ez még nem is feltétlenül triggerelt téged, a 19-esre növés már kellett volna.

Ezeknél a fogadásoknál nem szabad egy pillanatig sem gondolkozni a védésen, hiszen tényleg olyan összegekről beszélünk, hogy tisztán nyersz-e 1750€-t vagy 1600€-t, ez már szinte nem különbség, legalábbis elenyésző.

Ha pedig védesz, védj pontosan, ne correct score-okkal, mert mi van, ha beszakad mondjuk egy 6-2 vagy egy OT-s Pool-win, amire simán volt esély?!

A védés mindig nagyon-nagyon fontos, főleg ha ilyen összegekről és ilyen oddsokról van szó. Sok baromságot látunk a fociban, főleg a Barcával jó pár ilyen előfordult mostanság pro és kontra, ráadásul a Liverpool otthon képes volt erre a csodára. Persze én sem hittem, hogy megtörténik, de gondolkodás nélkül védtem még 13x-os oddson is.

Drága lecke volt, de arra jó volt, hogy legközelebb ne kövess el ilyesmit
    rizotto likes this.

LDL
    LDL nem elérhető
    Member
    Ugyanígy jártam én is. Negyed millió forintot buktam.
    Annyira hihetetlen, egyszerűen nem tudom felfogni. Én szerintem örökre abbahagyom a fogadást, nem nekem való ez.

Newport County-Mansfield
    League 2, 20:45

Bet Builder:
    - Newport nyer
    - Jamille Matt gólt szerez

@5.00 bet365

A League 2-ben egy érdekes kis Newport-Mansfield meccsel kezdődik meg a rájátszás. Teljesen ellentétes lehet a két csapatnál a hangulat, hiszen a Mansfield három vereségből érkezik, amelyek közül ha csak például a tét nélkül játszó Oldhamet verik, vagy nem kapnak ki a Milton Keynes pályáján, már a feljutás okán pezsgőzhetnének. Ezzel szemben a Newport parádésan fejezte be az évet, március közepe óta 6-4-0 a mérlegük, összesen három gólt kaptak.

Érdekes is volt olvasni a nyilatkozatokat, a vendégeknél még mindig a gyászhangulat uralkodott, amelyen az sem segített, hogy a csapat egyik alapembere, Matt Preston (védő) kiesett. Ez eltékozolt óriási lehetőség után nehéz lesz felpörgetnie csapatát a vendégek mesterének, ráadásul a Mansfield amúgy is pocsék idegenben, hiszen a 6-11-6-os mérleg elég gyatra, viszont a Newport hazai 14-6-3-as sorozata már szépen mutat, különösen ha azt nézzük, hogy az utolsó hét meccsükből ötöt is megnyertek és egész évben csak a legerősebb csapatok tudtak itt nyerni (na jó, meg a csont utolsó Yeovil 6-0-ra, de azt nem is értem... ).

A fogadóirodák kicsit lesajnálják a hazaiakat, 2.62 a továbbjutásuk és tény, hogy a Mansfield a favorit, de nekik egy szoros vereség is beleférhet itt. Amúgy sem volt jellemző az elmúlt években, hogy a 4-7. csapatok párharcát előbbi gárdák dominálták volna, hiszen meglepetésre az utolsó 12 alkalomból 8-szor is a gyengébben kiemelt csapat ment tovább.

Nálam ez a mai meccs sima hazainak tűnik, nem hiszem, hogy gólgála lesz, de azért benne van akár egy 3-1, 3-2, amennyire gyengélkedik a Mansfield védelme. Ami pedig a gólszerzős részét illeti, a 29 éves Jamille Matt jó formában van, utolsó négy meccséből 3-szor is betalált, ő a házi gólkirálya a csapatnak.
    rizotto likes this.

Member szakimaki avatara
    Szia varin!
    Az Championship osztályzókra lesz cikked és tippek valamilyen formában?!
    varin likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •