Oldal: 3 / 46 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (454) összesen
Like Tree134Likes

Téma: Varin kuckója

Senior Member varin avatara
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben tökre tetszett az elemzés, viszont ami bekavarhat, hogy a Stokeal egyáltalán nem számoltál, ha 3 pontot összekukáznak ok, de nehéznek tűnik a sorsolásuk mindenestre gl
    Igen, valóban kicsit elsiklottam felettük. Igazából lehet ebből 9 pont is és lehet 0 is, elég bosszantó lenne, ha végül ők szúrnák el a fogadást.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Premier League - To finish in bottom half
    Everton - 2.87 @Bet365

Négy forduló van hátra a PL-ből, 44-44 ponttal áll az Everton és a West Ham United a 10-11. helyen. Ami a formákat illeti, az Everton remekül megy mostanság, a West Ham viszont botladozik, ennek ellenére én a meglepetést favorizálom. Nézzük a két csapat hátralévő meccseit:

Everton:
    @Aston Villa
    Sunderland
    @West Ham United
    Tottenham

West Ham United:
    Burnley
    @Aston Villa
    Everton
    @Newcastle

Nem nehéz látni, hogy a Kalapácsosok sorsolása lényegesen jobb. Ha tisztességesen akarják befejezni a szezont, illene nyerniük legalább két meccset, ehhez pedig tulajdonképpen meg is van az esélyük. Ha kivesszük a pakliból a közös meccset, ami az FA Kupa döntőre készülő birminghami csapat, akkor a realitás azt mutatja, hogy a WHU több pontot fog szerezni. Hazai pályán a hulla béna és szinte már kiesett Burnley legyőzése kötelező, míg a szintén leeresztett Newcastle ellen sem reménytelen a helyzet - habár akkor mér mindkét csapat teljesen motiválatlan lesz. Az Evertonnak egyik hazai meccse sem lesz sétagalopp, hiszen az életéért küzdő Sunderland tavaly is összekapta magát a szezon végére és a Spursnek is szinte biztosan lesz tétje még az utolsó körben. Ha nagyon optimistán nézem, akkor a WHU-nak még egy hazai iksz is belefér az Everton ellen az előzéshez, de ha nyerni tudnak Sakhóék, végképp jönnie kell a tippnek.

Mindez persze borul, mint a kakival teli bili, ha mindkét csapat megtartja a formáját..
    Amikor az utolsó előtti fordulóban az Everton 1-0-ról fordítva, a 90. percben lőtt győztes góllal nyert a West Ham vendégeként, nem láttam sok realitását a tippnek, de a Crystal Palace tolt egy izmos hajrát, így ők végeztem a tizedik helyen.
    Ez a fogadás tehát zöld, míg a Reims kiesése piros.

NBA Nagydöntő Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers
    Mikor fejeződik be a sorozat?
    Game 6 - 1.80 @Bet365

Négy mérkőzés után 2-2-re áll a párharc, mindkét gárda 1-1 meccset nyert otthon, illetve idegenben. Azonban a harmadik meccs nagyjából kétharmadától kezdve egyértelműen a Warriors van fölényben. Hiába húzott el azon a meccsen remek játékkal húsz ponttal a Cavaliers, visszajött a Warriors és kevés hiányzott a hatalmas fordításhoz is. Egyszerűen kevés ez a Cavs, ha nem dob 40-50 pontot James. A harmadik meccsen Dellavedova nyújtott career hight, a negyediken Mozgov, ez azért így nem mehet sokáig. Dellavedova pl. teljesen kinyiffant már most, kórházban volt ugye a harmadik meccsen, a negyedik meccsen is görcsölt a harmadik negyedben. Ha James mögé nem tud senki előlépni és élete legjobbját játszani, a Cavaliers még szorossá is alig-alig tudja tenni majd a mérkőzéseket, azzal pedig nem számolhatnak, hogy Mozgov megint 28-at szór vagy Dellavedovának minden beesik. James sem tudom, milyen állapotban lesz azok után, hogy lefejelt egy kamerát, bár valszeg nincs különösebb baja. Ráadásul a Warriors szerkezeti váltásának köszönhetően ő megkapta magának Igoudalát, aki nagyon szépen semlegesítette a negyedik meccsen.

A GSW pedig eddig azt is elbírta, hogy Curry elég hektikus, de semmiképpen sem MVP-formában tolja. Nagyon nagy különbség van a két csapat között így Love és Irving nélkül.

A tippem egyértelműen 4-2 a Warriorsnak, ami 2.20-szoros szorzóval fogadható, azonban több értéket látok 1.80-ért abban, hogy hat meccs lesz. Így még egy esetleges Cavs 4-2-nél is nyertes a tippünk, de ez inkább csak amolyan biztosítás.

Junior Member
    szia!

akkor szerinted nem huzzák el a végletekig?

Hello!

Szerintem ez innentől sima GSW 4-2. Az egyetlen, amitől kicsit tartok, hogy a ligának nyilván mindig a legjobb és a legkifizetődőbb a 7. meccs, de ha nem történik valami csoda a Clevelanddel, akkor ezen a csapaton a bírók sem segíthetnek.

Senior Member Cesc18 avatara
    Hello!

Szerintem ez innentől sima GSW 4-2. Az egyetlen, amitől kicsit tartok, hogy a ligának nyilván mindig a legjobb és a legkifizetődőbb a 7. meccs, de ha nem történik valami csoda a Clevelanddel, akkor ezen a csapaton a bírók sem segíthetnek.
    Gl, én még 2-1-es Cavs vezetésnél tettem a GSW végsőt (@ 1.83). Ha 7 meccsen dől el azt tuti nem bunda miatt lesz, az ilyet nem lehet előre lezsírozni. Meg ez olyan mint hogy két El Clásico jobb, mint egy, aztán nem lett belőle semmi... Nem hiszek én az ilyenekben, a bunda a moszkvai challenger tornán megy, nem az NBA-döntőben meg a BL-sorsolásnál.
    varin and Spíler like this.

Pedig milyen 10/10-es tipp volt, hogy Barca-Real elődöntő lesz :P

Gondolkoztam egy Mozgov o14.5-ön és Igoudala o13.5-ön is. De nem teszek semmit, jobban szeretném úgy élvezni a meccset, hogy közben nem ölök embert izgalmamban
    Spíler and Cesc18 like this.

Member Spíler avatara
    Én poénból 1/10-el bepróbáltam Iguodala döntő MVP címét
    varin and Cesc18 like this.

Idézet Spíler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én poénból 1/10-el bepróbáltam Iguodala döntő MVP címét
    És nem is vagy vele egyedül
    After Game 4, Igoudala's MVP odds skyrocket
    Spíler likes this.

Member Spíler avatara
    És nem is vagy vele egyedül
    After Game 4, Igoudala's MVP odds skyrocket
    Igen, mivel valószínűleg a GSW nyer, de Curry nem játszik MVP szinten, Thompson pedig az egész PO alatt hullámvasutazott így nekem ennyit megér.

Aztán lehet látunk egy Jerry West 2.0-át

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •