Oldal: 2 / 46 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (454) összesen
Like Tree134Likes

Téma: Varin kuckója

Senior Member varin avatara
    Villarreal-Atlético Madrid
    Anytime goalscorer: Antoine Griezmann (Atlético Madrid) - 2.95 @Unibet

Megmondom őszintén, megírtam először a team first goalscorert, ami 3.40 az Atléticónál, aztán megláttam, hogy Griezmannra az anytime goalscorer 2.95 az Unibeten, ami erősen value. Nem lesz könnyű mérkőzése az Atlético Madridnak, mert bár a Villarreal pocsék formában van, azért nem rossz csapat. Egyértelműen a vendégeknek van igazán tétje, harcolnak a dobogóért, míg a Villarreal valószínűleg már a hatodik helyen végez, bármit csinál. Fogadásunk most arra vonatkozik, hogy a vendégek első gólját Griezmann lövi. Fantasztikus idénye van Grizinek, 22 góljával vezeti a csapat góllövőlistáját. Ráadásul ami Grizit illeti, az előző öt(!!!) bajnokin is ő szerezte az Atlético Madrid első gólját, míg a 33 mérkőzésre levetítve ez a szám tíz. Legutóbbi öt találkozóján nyolcszor is kapuba talált ráadásul. Mandzukic borzalmas formában van, ráadásul nem is mindig egészséges, Torres gyengélkedik. Így bár hiába Grizi az egyetlen igazi veszélyforrás, az ellenfelek nem nagyon tudják tartani őt.

No, akkor én nem várok tovább, még így a BM-BVB 90. percében megjátszom, mert szerintem most kezdődik az oddscsökkenés.
    Barcelona-Bayern München -0.25 H 1.68 @Pinnacle

Robben épp most sérült meg a Német Kupában, ráadásul hosszabbítást is játszik a Bayern. A Barca eközben sziporkázik megállás nélkül. Nem nagy téttel, de én benézek erre a jövő heti Barca-győzelemre.

Update: Már a meccset követően leugrott 1.54-re...
    Utoljára módosítva: varin által: 2015.04.29 10:34

Lazio-Parma
    Lazio nyer + BTS 3.15 @Unibet

Ugyanez az opció csak 2.75 a Bet365-ön, így inkább itt érdemes megjátszani. Tudjuk jól, a Parma már rég kiesett, megszűntek, kinyiffantak, kalap-kabát, adios, satöbbi. Ugyanakkor hajtanak a tisztességes búcsúra, utolsó öt meccsükön tíz pontot szereztek, legyőzték az Udinesét, Juvét és Palmerót, valamint ikszeltek Empoliban. Ezzel szemben a Lazio fájó remit játszott hazai pályán a Chievo ellen, pedig nagyon-nagyon kellett volna nekik az a meccs. Pioli gárdája erősen tartalékos, valószínűleg szerdán is hiányozni fognak többen a csapatból: Cavanda (15/0), Biglia (25/3), Cataldi (12/0), Parolo (28/7), De Vrij (27/0), Radu (19/0), Djordjevics (20/7). Az utolsó hat meccsük eredménye: 2-1, 0-0, 1-1, 2-1, 3-2, 2-1 a Lazio szemszögéből, vagyis négyszer is jött a BTS+Lazio-opció. Egy Parma-gól talán nem olyan nagy kérés ma sem, a Lazio-győzelem pedig egyértelmű... kéne... legyen...

Ferencváros-Szolnok
    Ferencváros góljai: 2.5 felett - 1.67 @Bet365

Felesleges csűrni-csavarni, a kezdőben van Lauth, Lamah és Varga Roland is, a padon Böde. Sima 4-0 lesz.

Italy Lega Pro Group C
    Paganese-Martina Franca X 2.20 @Bet365
    15:00

Az ilyen év végi olasz meccseknél szerintem bőven elég csak a tabellára nézni, hogy valaki kitalálja, mi is lesz az eredmény - vagy legalábbis mit akarnak a csapatok. Két fordulóval a vége előtt a Paganese előnye 5 pont, a Martina Francáé 6 pont a még osztályozós helyen lévő Messinával szemben, ráadásul a gólkülönbségük is sokkal jobb. Nem túl nehéz matematikai művelet kiszámolni, hogy egy-egy ponttal gyakorlatilag benn is maradnak biztosan, ilyenkor pedig kár túlbonyolítani a dolgokat. Amúgy sincs egyik csapat élete formájában, a Paganese december közepe óta egyetlen meccset nyert meg, a Martina Franca pedig március eleje óta egyet sem. Érdekesség, hogy a vendégek az utolsó három idegenbeli meccsükön egyaránt 0-0-t játszottak, míg az utolsó hat idegenbeli meccsből ötször volt döntetlen. De a hazaiak is szeretnek remizni hazai pályán, 6 is van már nekik.
    Szóval, ha egy olasz ligában mindkét csapatnak jó a döntetlen, ráadásul az oddsok is erre utalnak, akkor meg kell próbálni a békés olaszos ikszet. Bátrabbaknak ott a 0-0 5.70-ért a Winmastersen.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Italy Lega Pro Group C
    Paganese-Martina Franca X 2.20 @Bet365
    15:00

Az ilyen év végi olasz meccseknél szerintem bőven elég csak a tabellára nézni, hogy valaki kitalálja, mi is lesz az eredmény - vagy legalábbis mit akarnak a csapatok. Két fordulóval a vége előtt a Paganese előnye 5 pont, a Martina Francáé 6 pont a még osztályozós helyen lévő Messinával szemben, ráadásul a gólkülönbségük is sokkal jobb. Nem túl nehéz matematikai művelet kiszámolni, hogy egy-egy ponttal gyakorlatilag benn is maradnak biztosan, ilyenkor pedig kár túlbonyolítani a dolgokat. Amúgy sincs egyik csapat élete formájában, a Paganese december közepe óta egyetlen meccset nyert meg, a Martina Franca pedig március eleje óta egyet sem. Érdekesség, hogy a vendégek az utolsó három idegenbeli meccsükön egyaránt 0-0-t játszottak, míg az utolsó hat idegenbeli meccsből ötször volt döntetlen. De a hazaiak is szeretnek remizni hazai pályán, 6 is van már nekik.
    Szóval, ha egy olasz ligában mindkét csapatnak jó a döntetlen, ráadásul az oddsok is erre utalnak, akkor meg kell próbálni a békés olaszos ikszet. Bátrabbaknak ott a 0-0 5.70-ért a Winmastersen.
    FT: 0-0.
    Ezek a huncut digók már csak ilyenek

Senior Member
    Ezt néztem én is, marathonon 2.00 volt végig a szorzó meccs előtt, majd ahogy kezdésnél átmozgatták a meccset az élő piacra, felugrott 3.20-ra! D
    Aztán korrigáltak sebesen 10 perc alatt, de nem elég gyorsan.
    Valaki nagyon elnézett ott valamit.

Utolsó forduló is érdekes lesz, lévén a MEssina simázta ma a Salernitanat például.
    varin likes this.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt néztem én is, marathonon 2.00 volt végig a szorzó meccs előtt, majd ahogy kezdésnél átmozgatták a meccset az élő piacra, felugrott 3.20-ra! D
    Aztán korrigáltak sebesen 10 perc alatt, de nem elég gyorsan.
    Valaki nagyon elnézett ott valamit.

Utolsó forduló is érdekes lesz, lévén a MEssina simázta ma a Salernitanat például.
    Nézegetem az utolsó kör huncutságait, de nem találok hasonló bundagyanút. Visoznt a Savoia-Messina meccsen over várható, mert mindkét csapatnak nyernie kell, a Messinának ráadásul több góllal.
    Proxyi likes this.

Senior Member
    Egyetértek, kíváncsi leszek a határokra, de a hendit is érdemes bepróbálni. Úgy tűnik, valakinek nagyon érdekében áll, hogy ne essenek ki, márha abból indulok ki, hogy 14 meccses nyeretlenség (de milyen széria volt az ) után alázzák a listavezetőt.
    Ugye +5 gólos győzelem és Paganese vereség kell a bent maradáshoz, és ha azt nézzük, hogy az előző meccsen már 4-0-ra is álltak, illetve a Savoiat előző meccsen 3-0-ra ütötték, akkor simán kinéz egy hendi, de egy brutális nagy hendi is, óriási oddsal.
    varin likes this.

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Premier League - To finish in bottom half
    Everton - 2.87 @Bet365

Négy forduló van hátra a PL-ből, 44-44 ponttal áll az Everton és a West Ham United a 10-11. helyen. Ami a formákat illeti, az Everton remekül megy mostanság, a West Ham viszont botladozik, ennek ellenére én a meglepetést favorizálom. Nézzük a két csapat hátralévő meccseit:

Everton:
    @Aston Villa
    Sunderland
    @West Ham United
    Tottenham

West Ham United:
    Burnley
    @Aston Villa
    Everton
    @Newcastle

Nem nehéz látni, hogy a Kalapácsosok sorsolása lényegesen jobb. Ha tisztességesen akarják befejezni a szezont, illene nyerniük legalább két meccset, ehhez pedig tulajdonképpen meg is van az esélyük. Ha kivesszük a pakliból a közös meccset, ami az FA Kupa döntőre készülő birminghami csapat, akkor a realitás azt mutatja, hogy a WHU több pontot fog szerezni. Hazai pályán a hulla béna és szinte már kiesett Burnley legyőzése kötelező, míg a szintén leeresztett Newcastle ellen sem reménytelen a helyzet - habár akkor mér mindkét csapat teljesen motiválatlan lesz. Az Evertonnak egyik hazai meccse sem lesz sétagalopp, hiszen az életéért küzdő Sunderland tavaly is összekapta magát a szezon végére és a Spursnek is szinte biztosan lesz tétje még az utolsó körben. Ha nagyon optimistán nézem, akkor a WHU-nak még egy hazai iksz is belefér az Everton ellen az előzéshez, de ha nyerni tudnak Sakhóék, végképp jönnie kell a tippnek.

Mindez persze borul, mint a kakival teli bili, ha mindkét csapat megtartja a formáját..
    Ebben tökre tetszett az elemzés, viszont ami bekavarhat, hogy a Stokeal egyáltalán nem számoltál, ha 3 pontot összekukáznak ok, de nehéznek tűnik a sorsolásuk mindenestre gl

Oldal: 2 / 46 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •