Szavazás eredménye: Hányadik helyen végez a magyar válogatott a csoportban?

Szavazók
12. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Első

1 8,33%
  • Második

2 16,67%
  • Harmadik

6 50,00%
  • Negyedik

2 16,67%
  • Ötödik

1 8,33%
  • Hatodik

0 0%
Oldal: 45 / 73 ElsőElső ... 35434445464755 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (729) összesen
Like Tree168Likes

Téma: A Professzor tippjei

Senior Member Noemail avatara
    Mivel nagyon sok tényezős ez a "középhosszú" távú fogadás, így nem Logizom, hanem ide írom.
    Spanyolország bejut az elődöntőbe: IGEN (női kézi, olimpia)
    2,20

A spanyolok vélhetően a csoport első helyén mennek majd tovább, de szerintem rosszabb esetben is meglesz a második hely. Ez jó, hiszen így biztosan elkerülik az oroszokat: Őszintén szólva nekem a tippem az, hogy a hollandokkal kell meccselniük, ami igen rossz lenne, ha működne Grooték fala... de eddig nagy betli számomra a csapat és a kiválóan védekező, két jó kapussal induló spanyolokban most érzem az erőt, hogy négybe jussanak.

LIVE 17-16, MTK-Örs, emberhátrányban a vendégek
    +1,5 Örs 1,85

Szerintem ez jó tipp.

Indoklásnak annyit, hogy ez a torna harmadik napja. Két nem túl acélos és fáradt csapat feszül egymásnak. Az Örsnek vannak nyerő emberei, akik bár biztosan fáradtak, de képesek megnyerni ezt a meccset. Ha a 2-esre nem is merek beszállni, de az X2 is, a +1,5 Örs szerintem nagyon korrekt.

Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LIVE 17-16, MTK-Örs, emberhátrányban a vendégek
    +1,5 Örs 1,85

Szerintem ez jó tipp.
    Indoklásnak annyit, hogy ez a torna harmadik napja. Két nem túl acélos és fáradt csapat feszül egymásnak. Az Örsnek vannak nyerő emberei, akik bár biztosan fáradtak, de képesek megnyerni ezt a meccset. Ha a 2-esre nem is merek beszállni, de az X2 is, a +1,5 Örs szerintem nagyon korrekt.
    Aki becsatlakozott a meccsbe, az tudta rakni akár +3,5-n az Örsöt. Végül utolsó pár másodpercben az MTK kapott egy hetest 24-24-nél, így 25-24 lett, a tipp végül jött.

Adzic a lemondását tervezi a Montenegrói válogatottnál. Alapvetően azt mondanám, hogy ez egy olyan kötelező meccs lesz (Montenegró-Brazília), ami igazán egyik csapatnak sem kell. A braziloknak illik nyerni, ugyanis ez a győzelem kell a csoportelsőséghez és akkor egy nem túl acélos formában lévő hollandokkal játszanának. Azonban a montik így már teher nélkül tudnának menni és a brazilok sem a kiütésre mennek szvsz, így egy min. +5,5 monti rakható lesz majd jobb oddson. Persze ezt még én sem fogom tenni így meccs előtt, azonban élőben ha úgy van, mindenképpen be fogok szállni. Főleg ha szívvel mennek Buláék csak szerencse nélkül esetleg a brazilok ellépnek, akkor nagyobb határ is várható.

Adzic a lemondását tervezi a Montenegrói válogatottnál. Alapvetően azt mondanám, hogy ez egy olyan kötelező meccs lesz (Montenegró-Brazília), ami igazán egyik csapatnak sem kell. A braziloknak illik nyerni, ugyanis ez a győzelem kell a csoportelsőséghez és akkor egy nem túl acélos formában lévő hollandokkal játszanának. Azonban a montik így már teher nélkül tudnának menni és a brazilok sem a kiütésre mennek szvsz, így egy min. +5,5 monti rakható lesz majd jobb oddson. Persze ezt még én sem fogom tenni így meccs előtt, azonban élőben ha úgy van, mindenképpen be fogok szállni. Főleg ha szívvel mennek Buláék csak szerencse nélkül esetleg a brazilok ellépnek, akkor nagyobb határ is várható.
    Ha nem haragszotok, ezt nyertesnek könyvelem el, mert bőven volt lehetőség +6,5-t, sőt még +7,5 is rakni.
    29-23-ra nyertek egyébként a brazilok. Ami bosszantó volt, hogy Jaukovic az utolsó percben a kapufát találta el hetesből. Bár azt sem értem, hogy miért pont őt küldte be Adzic, holott már rég látszott, hogy fejben nagyon elfáradt...

Norvégia - Románia Norvégia
    1,45 jelenleg, én kisebb HC-ra szálltam be.

Nem bírom ki, hogy ne tegyek a norgékra. Ez a román csapat Neagu és Geiger függő, az ellenfelek pedig nagyon hebrencsek, míg a norgék brutális formában vannak. Szerintem simán nyernek a skandik. Ha tudjátok, live kövessétek és 1,5 norge felett szerintem érdemes beszállni, vagy -1,5 (1,8 körül). Nem tudom elképzelni róluk, hogy leadják a meccset, főleg úgy, hogy ha kikapnak, akkor csopharmadikak lesznek és a franciákat kapják.

Most 1,72, egy próbát megér

Most 1,72, egy próbát megér
    Érdemes volt várni )

Bár "csak" 28-27 lett, de végig uralták a meccset a norgék
    Utoljára módosítva: Noemail által: 2016.08.15 00:22

Senior Member golszerzo avatara
    Hollandia vagy döntetlen a mai női elődöntőre szerinted jó lesz? 1.85

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre