Szavazás eredménye: Hányadik helyen végez a magyar válogatott a csoportban?

Szavazók
12. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Első

1 8,33%
  • Második

2 16,67%
  • Harmadik

6 50,00%
  • Negyedik

2 16,67%
  • Ötödik

1 8,33%
  • Hatodik

0 0%
Oldal: 16 / 73 ElsőElső ... 614151617182666 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (729) összesen
Like Tree168Likes

Téma: A Professzor tippjei

Senior Member Noemail avatara
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sebes - Rapid +4,5 Rapid
    Odds: 1,75
    2/10
    25-24
    Easy money
    VÉgül a Rapid win nem jött össze, de ezen a tippen nem kellett idegeskedni, hisz szinte végig vezetett a Rapid
    Zozinho19 likes this.

A Fradi meccsre túl korán szálltam be, most már sokkal jobb oddson +1,5 Fradit is lehet tenni, mint ahogy én a linet tettem. De eddig nagyon tré a Fradi... Remélem, hogy a második félidőben összekapják magukat...

Ez a fradi még mindig egy bohóccsapat...

Nem garantálom, de igyekszem a Ferr-Fradi és/vagy Vác-ETO meccsről élővel jönni.
    Ma sajnos nagyon passzív voltam (és főleg beteg), így nem küldtem be logira tippeket. Pedig a Rapidot +HC, a Sió (54,5) és az ETO (52,5) overt akartam. Gondolkodtam még a +HC Móváron is, illetve a Fehérvár-Loki overen is (48,5). Meglátjuk.
    Lustaság fél egészség...
    Rapid +HC pipa, ETO over pipa, FKC-Loki over pipa, Móvár +HC pipa, Siófok over pipa. 5/5

Junior Member
    1 értek

Nos... a tegnapi logibetes napom elég gyengére sikeredett, nincs mit szépíteni. A Skuru-Savehof meccsen egy gólon múlt a győzelem, a másik kettőn csúnyán kibabráltak velem a csapatok.
    Ma két függő tippem van, és ebben a hónapban már nem szeretnék több tippet feladni, nehogy ne tudjak szintet lépni, ha véletlenül hullámvölgybe kerülnék a hó végén, pedig már kinéztem egy-két szimpatikus meccset, csak oddsok még nincsenek hozzá

Ennek megfelelően bár ma is találtam jónak tűnő tippeket, ezeket itt fogom megosztani veletek.

Az első mai tipp, talán a leggyengébb a maiak közül:
    Dán női kézi másodosztály
    Fredericia - Lyngby X2
    1,91

Egy kis apróval ajánlanám.

2. mai tipp

Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 1X (mellé kombiba ajánlom a Dunaújváros 1X-t)
    Eredő: 1,51
    5/10

Ha valaki szingliben akarja tenni a Móvár wint, azt 4/10-ben ajánlom.

A Móvár kerete idén is jelentősen kicserélődött, de összességében a belső posztokon szerintem nagyon jól erősítettek. Emellett az Érd ellen is a meccs végéig partyban voltak a kisalföldiek, csak a legvégén tudtak elhúzni a Mátéfi lányok, de az Érd kerete jóval erősebb, mint Gerháthéké. Filipovic leigazolása igen nagy húzás volt, ráadásul otthon nagyon kemény a "kis ETO", míg a Csaba idegenben eléggé vérszegény. Arról nem is beszélve, hogy Tóth biztosan nem, míg Walfisch valószínűleg nem tud ma pályára lépni. Utóbbi a Csaba talán legfontosabb játékosa, hisz nem csak alapember, hanem a csapat szíve-lelke, de könyöksérüléssel bajlódik. Emellett többen vírusos megbetegedéssel is küzdöttek a héten, így szerintem a csapat nagyon nincs 100%-os formában, ráadásul kiesési rangadó is ez a derbi, így nálam minden adott ahhoz, hogy Hlavaty mester lányai otthon tartsák a két pontot.

Dunaújváros - Vác +4,5 Vác
    1,85
    3/10

Nem egy erős tipp, de látok benne fantáziát. Ugyan az előző fordulóban az Újváros kis híján megverte a Fradit, azért a fővárosiak nagyon gyenge napot fogtak ki és Kovácsot sem tudták tartani. A Fradi falon az tört be, aki csak akart. A Vác idén szépen erősített és az ETO ellen az első félidő végéig partiban is volt, de persze idővel kijött a felek közötti jelentős különbség, így végül a világklasszis csapat magabiztosan nyert. Nem kétlem, hogy ma nyerni fog az Újváros, de nem gondolom, hogy lesz közte öt. A Vácnak nagyon jó első sora van, még azon sem lepődnék meg, ha az első félidőben remi közeli eredmény lenne.

Halden - Byasen Byasen
    1,4
    4/10

A Byasen idén a sötét ló szerepében fantasztikusan teljesít. Egy felejthető meccsük volt eddig Odegaardéknak, de akkor még meg sem említettem, hogy a Larvikot kis híján elverték. A remi, ugyanis végül döntetlen lett a meccs, a sztárcsapatra nézve volt hízelgő. A Byasen nagy formában van, úgy néz ki, hogy a fiatalok mostanra értek be, nőttek fel az első osztályhoz, így szerintem jó esély van arra, hogy a nem túl acélos Haldentől mindkét pontot elvigyék.

Nos... a tegnapi logibetes napom elég gyengére sikeredett, nincs mit szépíteni. A Skuru-Savehof meccsen egy gólon múlt a győzelem, a másik kettőn csúnyán kibabráltak velem a csapatok.
    Ma két függő tippem van, és ebben a hónapban már nem szeretnék több tippet feladni, nehogy ne tudjak szintet lépni, ha véletlenül hullámvölgybe kerülnék a hó végén, pedig már kinéztem egy-két szimpatikus meccset, csak oddsok még nincsenek hozzá

Ennek megfelelően bár ma is találtam jónak tűnő tippeket, ezeket itt fogom megosztani veletek.

Az első mai tipp, talán a leggyengébb a maiak közül:
    Dán női kézi másodosztály
    Fredericia - Lyngby X2
    1,91

Egy kis apróval ajánlanám.
    25-26
    kispaszti likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod