Oldal: 43 / 43 ElsőElső ... 33414243
Eredmény: 421 - 425 (425) összesen
Like Tree214Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Feröer-szigetek-Spanyolország Több, mint 3 büntetőlap
    Odds: 1.875
    Tét: 4/10
    Iroda: bet365

A feröeriek tördelik majd a játékot, így várható tőlük egy pár lap, de a spanyolok is besárgulhatnak az előbbiek miatt reklamálásért vagy mondjuk esetleg törlesztésért. A bíró egy albán sípmester lesz, aki elég színesen vezeti a meccseit, így pedig van érték a tippben.
    Főleg úgy, hogy mindössze nulla, egy vagy két büntetőlap esetén bukik csak a tipp.
    (A sárga egy, a piros lap két büntetőlapot ér, egy játékos maximum három büntetőpontot szerezhet.)
    Csak egy sárga lett, azt is a spanyolok kapták... :O

Horvátország-Wales Több, mint 1,5 gól
    Azerbajdzsán-Magyarország Több, mint 1,5 gól
    Odds: 2.17
    Tét: 5/10

A mi csoportunk mai meccseiből gyúrtam össze egy kombit, még pedig egy olyat, ahol azt várom, hogy az összecsapásokon legalább 2 gól születik. A magas oddsok ellenére ez abszolút nem lenne meglepő, főleg, hogy a horvátoknak nyerniük kell, a mi ütközetünkön pedig mind az azerieknek, mind nekünk győznünk kell.
    Franz51 likes this.

Horvátország-Wales Több, mint 1,5 gól
    Azerbajdzsán-Magyarország Több, mint 1,5 gól
    Odds: 2.17
    Tét: 5/10

A mi csoportunk mai meccseiből gyúrtam össze egy kombit, még pedig egy olyat, ahol azt várom, hogy az összecsapásokon legalább 2 gól születik. A magas oddsok ellenére ez abszolút nem lenne meglepő, főleg, hogy a horvátoknak nyerniük kell, a mi ütközetünkön pedig mind az azerieknek, mind nekünk győznünk kell.
    Szerencsére ez könnyedén bejött!

Ma 3 tippet közlök, mindegyiket szólóban adtam fel, azonos téttel:

Svájc-Anglia Mindkét csapat szerez gólt és 2,5 gól felett
    Kiel-Hannover Kiel góljai száma 33,5 felett
    Magyarország-Ausztrália 22,5 gól felett
    Oddsok: 2.00 , 1.95 , 1.83
    Tétek: 4/10

A focimeccs az a NL bronzmeccse, ahol felszabadult játék várható, szerintem nem maradunk gólok nélkül, jó eséllyel lesz 3 találat, és a BTTS-re is bőven van esély. Így eme két opciót összekombinálva kereken kétszeres szorzót kaptam, amit meg is játszottam.
    A kézimeccs a Bundesliga utolsó fordulójában játszódik, ahol a Kielnek akkor van esélye az aranyéremre, ha nyer, míg a Flensburg kikap. Utóbbira nem sok esély mutatkozik, de az biztos, hogy THW megnyomja a meccset, főleg hazai pályán. Az utóbbi időkben bombaformában van a hazai csapat, és mivel a Hannovernek tökmindegy, így simán dobhatnak minimum 34-et a Zebrák.
    A pólómeccsel kapcsolatosan pedig a főoldalon írtam: https://www.hatharom.com/2019/06/09/...gyar-lanyokkal
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2019.06.11 10:17

Ma 3 tippet közlök, mindegyiket szólóban adtam fel, azonos téttel:

Svájc-Anglia Mindkét csapat szerez gólt és 2,5 gól felett
    Kiel-Hannover Kiel góljai száma 33,5 felett
    Magyarország-Ausztrália 22,5 gól felett
    Oddsok: 2.00 , 1.95 , 1.83
    Tétek: 4/10

A focimeccs az a NL bronzmeccse, ahol felszabadult játék várható, szerintem nem maradunk gólok nélkül, jó eséllyel lesz 3 találat, és a BTTS-re is bőven van esély. Így eme két opciót összekombinálva kereken kétszeres szorzót kaptam, amit meg is játszottam.
    A kézimeccs a Bundesliga utolsó fordulójában játszódik, ahol a Kielnek akkor van esélye az aranyéremre, ha nyer, míg a Flensburg kikap. Utóbbira nem sok esély mutatkozik, de az biztos, hogy THW megnyomja a meccset, főleg hazai pályán. Az utóbbi időkben bombaformában van a hazai csapat, és mivel a Hannovernek tökmindegy, így simán dobhatnak minimum 34-et a Zebrák.
    A pólómeccsel kapcsolatosan pedig a főoldalon írtam: https://www.hatharom.com/2019/06/09/...gyar-lanyokkal
    Hát ez szép volt, semmit sem sikerült eltalálni... :\

Oldal: 43 / 43 ElsőElső ... 33414243

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •