Oldal: 39 / 44 ElsőElső ... 293738394041 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 381 - 390 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Haladás-Paks Haladás DNB
    Odds: 1.66
    Tét: 5/10
    Iroda: bet365

Ha nem nyer a Hali, akkor borítékolható, hogy kiesik, viszont, ha nyerni tud, akkor simán kiharcolhatja a bennmaradást (persze, ehhez kell egy-két szerencsés eredmény a csapat szemszögéből). A gárda bombaformában van, a Paks meg ugyan nyert a gyengécske MTK ellen múlt héten, azt megelőzően viszont február végéig mindössze 2 pontot szerzett.
    Hazai pálya, must win, nálam ez hazai, de csak kétesélyben játszom a Halit, avagy döntetlen esetén a feltett tétem visszajárna.
    dvsc59 and Franz51 like this.

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haladás-Paks Haladás DNB
    Odds: 1.66

Ha nem nyer a Hali, akkor borítékolható, hogy kiesik, viszont, ha nyerni tud, akkor simán kiharcolhatja a bennmaradást (persze, ehhez kell egy-két szerencsés eredmény a csapat szemszögéből). A gárda bombaformában van, a Paks meg ugyan nyert a gyengécske MTK ellen múlt héten, azt megelőzően viszont február végéig mindössze 2 pontot szerzett.
    Hazai pálya, must win, nálam ez hazai, de csak kétesélyben játszom a Halit, avagy döntetlen esetén a feltett tétem visszajárna.
    Abszolút egyetértek, szinte megtáltosodott a Haladás! Az utolsó 8 meccs 6 győzelem ebből 3 vendégként. Mindezt teszik üres zsebbel!!
    Én döntetlen esetén a fele tétem kockáztatom: Szombathelyi Haladás ÁH 0,0,-0,5 az odds: 2,00 (szintén a bet365-nél)
    Tomihmv and dvsc59 like this.

Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abszolút egyetértek, szinte megtáltosodott a Haladás! Az utolsó 8 meccs 6 győzelem ebből 3 vendégként. Mindezt teszik üres zsebbel!!
    Én döntetlen esetén a fele tétem kockáztatom: Szombathelyi Haladás ÁH 0,0,-0,5 az odds: 2,00 (szintén a bet365-nél)
    Azon is gondolkoztam, mert az is egy nagyon jó tipp, csak ugye a héten Illés beszólt "fentre", így megelégedtem a DNB-vel.
    Franz51 and theodoro like this.

Member
    Azon is gondolkoztam, mert az is egy nagyon jó tipp, csak ugye a héten Illés beszólt "fentre", így megelégedtem a DNB-vel.
    Ez igy igaz,viszont sertepeltel a kornyeken Lolo embere, szoval lehet mindegy is mit mond Illes, hatha benttartjak, hogy nezne ki egy ilyen stadion a mennyei 2-ben

Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez igy igaz,viszont sertepeltel a kornyeken Lolo embere, szoval lehet mindegy is mit mond Illes, hatha benttartjak, hogy nezne ki egy ilyen stadion a mennyei 2-ben
    Mondjuk ez igaz.

Member
    Annyi..de a annyi minden szól a Paks ellen.....
    Ennyire azért nem rosszak--és szembe mennek a széllel!!
    2-s!!!

A finn hokin sajnos két gól lett csak, így elment.
    A Haladás meccs pedig hihetetlen módon a 93. percben lett push... Így viszont pedig borítékolható, hogy kiesett a Hali.

Senior Member Franz51 avatara
    A finn hokin sajnos két gól lett csak, így elment.
    A Haladás meccs pedig hihetetlen módon a 93. percben lett push... Így viszont pedig borítékolható, hogy kiesett a Hali.
    Szögletből, érintés nélkül kapott gólt a Haladás, Remili nagyon jó ívben csavarta a labdát, a videón úgy látszik Király aláfutott, nem érte el. A Haladást már csak két győzelem vagy az MLSZ mentheti meg.
    Én egyébként - mint a naplómban is írom - a 85. percben sikeresen cash out -oltam 1,82 odds-on.
    Tomihmv likes this.

Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szögletből, érintés nélkül kapott gólt a Haladás, Remili nagyon jó ívben csavarta a labdát, a videón úgy látszik Király aláfutott, nem érte el. A Haladást már csak két győzelem vagy az MLSZ mentheti meg.
    Én egyébként - mint a naplómban is írom - a 85. percben sikeresen cash out -oltam 1,82 odds-on.
    Jól tetted, de én a DNB-t nem adtam el, mivel úgy voltam vele, hogy maximum push lesz. Hát sajna az lett...
    Franz51 likes this.

Ferencváros-Debrecen Mindkét csapat szerez gólt és 2,5 gól felett
    Odds: 1.95

A Lokinak ugyan még kellenek a pontok, de ez a meccs a Fraditól függ. Attól a csapattól, amely már bajnok, így lazábban veszi majd a meccset, aminek köszönhetően kiszakadhat a gólzsák. A felek elmúlt négy egymás elleni meccséből háromszor ült ez a tipp, úgy gondolom, hogy ezúttal is jó esély van arra, hogy zöldüljön.
    Franz51 and Andersson04 like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •