Oldal: 38 / 40 ElsőElső ... 283637383940 UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (393) összesen
Like Tree201Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Juventus-Fiorentina Büntetőlapok száma 4 felett (ázsiai lapok)
    Odds: 2.00
    Tét: 6/10
    Iroda: bet365

Úgy gondolom, hogy ez egy igen erős tipp, így a téterősségen is emeltem.
    A Juventus ma bajnok lehet, ha pontot szerez az ősi ellensége, a Fiorentina ellen. Ezt a firenzei alakulat biztosan meg akarja akadályozni, de olyan pocsék formában van, hogy vélheőten kénytelen lesz brutalitáshoz "nyúlni". A hazai játékosok is frusztráltak, hiszen hétközben meglepetésre hazai pályán estek ki az Ajax ellen a BL-ben, az Olasz Kupától már korábban elbúcsúztak, így meglepetésre csak a bajnokságot húzhatják be.
    Mindemellett a bíró az a Pasqua lesz, aki nem szívbajos és bőkezűen szórja a lapokat, ráadásul ugye ez a szokásoknak megfelelően egy vérre menő meccs lesz, amit mi sem példáz jobban, hogy ősszel 9 sárga, tavaly tavasszal 7 lap, tavaly ősszel 6 büntetőlap, azelőtt pedig 8 került kiosztásra a felek meccsén.
    Ezúttal 5 is elég a sikerhez, 4-től pedig már nem bukunk (a sárga lap egy pontot, a piros lap két pontot ér, egy játékos maximum három pontot szerezhet) a tippel, vagyis tényleg bőven megér egy próbát számomra ez a tipp ilyen téten is.
    Sajna ez nagyon mellé ment, a tegnapi nem az én napom volt fogadás terén. :/

Tottenham-Brighton Tottenham
    Ajax-Vitesse Ajax
    FTC-Siófok FTC
    Odds: 1.82
    Tét: 5/10

Próbáltam egy biztosabb kedd-szerdai kombit összegyúrni, lássuk:
    - A Tottenhamről a főoldalon (https://www.hatharom.com/2019/04/23/...tippek-a-pl-re) is írtam, győzelmi kényszerben vannak, de szerintem a hiányzóik ellenére is hozzák a meccset, mivel a Brighton pocsék formában van.
    - Az Ajax csak a jobb gólkülönbségének köszönhetően vezeti a holland bajnokságot, s vélhetően ez dönt majd a végelszámoláskor. Győzelmi kényszerben van tehát az amszterdami gárda, de szerintem hazai pályán nem hibáz majd.
    - Az FTC számára csak akkor lesz tétje a hétvégi, Győr elleni NB I-et eldöntő aranycsatának, ha hétközben hozni tudja a Siófok elleni rangadót. Az esélyük bőven megvan erre Elek Gábor lányainak, akik otthon jól teljesítenek, míg a Siófok házon kívül igen gyengén szerepel mostanság (5\4 zakó az utóbbi 5 tétmeccsén).

Szolnok-Körmend Körmend
    Odds: 2.50
    Tét: 4/10

A Szolnok nincs jó formában, igaz, sérülések hátráltatják a csapatot. Elvileg Vojvoda és Andrics felépült, de kérdés, hogy a kihagyást követően milyen formában térnek vissza, mindemellett továbbra is sok fiatallal számol Alekszics a hiányzók végett. Ezzel szemben a Körmend szárnyal, mindenki egészséges a csapatban, így pedig bőven megér egy próbát ez a tipp, pláne úgy, hogy egy hónapja a vasiak 32 ponttal (!) verték az Olajt otthon.

Senior Member mr.blonde avatara
    Sitku Ernő azt mondta, hogy nyer az Olaj..most kiderül melyikőtök a pro

Member
    A fradi nem szarhat bele a meccsbe, mivel 7 gólos siker kellene a győr ellen ha bajnok akar lenni? A sió légiósai nem jobbak a fradi magyar fiataljainál? Siófokról most nem vagyok képben,de azt látom csupa külföldi.

Tottenham-Brighton Tottenham
    Ajax-Vitesse Ajax
    FTC-Siófok FTC
    Odds: 1.82

Próbáltam egy biztosabb kedd-szerdai kombit összegyúrni, lássuk:
    - A Tottenhamről a főoldalon (https://www.hatharom.com/2019/04/23/...tippek-a-pl-re) is írtam, győzelmi kényszerben vannak, de szerintem a hiányzóik ellenére is hozzák a meccset, mivel a Brighton pocsék formában van.
    - Az Ajax csak a jobb gólkülönbségének köszönhetően vezeti a holland bajnokságot, s vélhetően ez dönt majd a végelszámoláskor. Győzelmi kényszerben van tehát az amszterdami gárda, de szerintem hazai pályán nem hibáz majd.
    - Az FTC számára csak akkor lesz tétje a hétvégi, Győr elleni NB I-et eldöntő aranycsatának, ha hétközben hozni tudja a Siófok elleni rangadót. Az esélyük bőven megvan erre Elek Gábor lányainak, akik otthon jól teljesítenek, míg a Siófok házon kívül igen gyengén szerepel mostanság (5\4 zakó az utóbbi 5 tétmeccsén).
    A "legtutibb" ment el, kár volt a két keddi meccshez egy szerdait hozzárakni... :\

Szolnok-Körmend Körmend
    Odds: 2.50
    Tét: 4/10

A Szolnok nincs jó formában, igaz, sérülések hátráltatják a csapatot. Elvileg Vojvoda és Andrics felépült, de kérdés, hogy a kihagyást követően milyen formában térnek vissza, mindemellett továbbra is sok fiatallal számol Alekszics a hiányzók végett. Ezzel szemben a Körmend szárnyal, mindenki egészséges a csapatban, így pedig bőven megér egy próbát ez a tipp, pláne úgy, hogy egy hónapja a vasiak 32 ponttal (!) verték az Olajt otthon.
    Volt benne potenciál, de végül 4-gyel nyert az Olaj.

Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sitku Ernő azt mondta, hogy nyer az Olaj..most kiderül melyikőtök a pro
    Az alapgondolatom a +4,5 Körmend hendi volt, de mondom, ha már lúd, legyen kövér. Sajnos így buktam, viszont Sitku nyert, grat neki.

Idézet misi2017 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fradi nem szarhat bele a meccsbe, mivel 7 gólos siker kellene a győr ellen ha bajnok akar lenni? A sió légiósai nem jobbak a fradi magyar fiataljainál? Siófokról most nem vagyok képben,de azt látom csupa külföldi.
    Most először összejött a Siófoknak egy nagyobb siker, ami a Fradi bajnoki aranyába került, így a hétvégi FTC-Győr tét nélküli lesz.

Karpat-Hameenlinaa Több, mint 3,5 gól
    Odds: 1.60
    Iroda: Unibet

Finn jégkorong-bajnokság, döntő, 7. mérkőzés. Szombat 16:00.
    Ez a meccs dönt a bajnoki aranyról, s noha a szériában a fele meccs 3,5 gól alatt volt, úgy gondolom, hogy ezúttal meglehet a négy találat. Itt már ugyanis egyik fél sem engedheti el a meccset, még akkor sem, ha többgólos hátrányban van. Így pedig akár extrém felállásokat, lehetőségeket is láthatunk, hiszen mindkét fél nyerni akar. Úgy gondolom, hogy az első gólig lehet maximum nyögvenyelős, azután beindul a henger és összejön minimum 4 gól (a jégkorongban egyébként általában 4,5 vagy 5,5 gólon szokták meghúzni a határokat).

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •