Oldal: 35 / 44 ElsőElső ... 253334353637 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Manchester City-Cardiff Cardiff +4,5
    Genoa-Inter Több, mint 1,5 gól
    Odds: 1.78
    Tét: 4/10
    bet365

A City meccsen ez igazán magas line szerintem, még akkor is, ha Walesben 5-0-ra nyertek a manchesteriek az ősszel. Ezúttal viszont megállhat ez a tipp, mivel sikerük biztosra vehető, tartalékolás is várható, hiszen hétvégén FA Kupa elődöntőzik a csapat a Wembley-ben, jövő kedden pedig a Tottenham elleni BL-negyeddöntő első meccse jön. A Cardiff ugye a kiesés ellen menekül, 10 napig nem játszik tétmeccset ezt követően, vagyis apait-anyait beleadhat ezen a találkozón, mint ahogy vasárnap a Chelsea ellen is tette.

A másik meccsem megint egy Genova-Milánó csata, csak ezúttal a két másik együttes találkozik, és remélem szerencsésebb leszek ezzel az ütközettel. Az Internél visszatér Icardi, akinek több szempontból is bizonyítania kell, ráadásul a BL-ért nyernie kell a csapatnak. Ám a Genoa a legutóbbi öt hazai meccsén rendre legyőzte az Intert, amelyre most is van esélye, vagyis szerintem nem kellene, hogy gond legyen a minimum két találattal.
    Ezért a kombiért viszont nem kellett sokat izgulni. A City a szünetre lerendezte a meccset, majd pihent, a másik pedig a 40. percre bezöldült Icardinak köszönhetően.
    Franz51, boby10, jakszi73 and 1 others like this.

Barcelona-Atlético Madrid Több, mint 1,5 gól
    Bayern München-Dortmund Mindkét csapat szerez gólt
    Odds: 2.00
    bet365

Két olyan találkozót választottam, amelyek vélhetően a bajnoki címről döntenek.
    Spanyolországban egyszerű a helyzet, ha nem kap ki a Barca, akkor biztosan bajnok lesz, vagyis az Atléticónak ez az utolsó esélye, hogy, ha aranyérmes akar lenni, ráadásul jövő hétre sem kell tartalékolnia (a hazaiaknak igen, de biztos, hogy Valverde a legjobbjait küldi pályára). Ilyen körülmények között pedig illene két gólnak születnie.
    Németországban a Dortmund fórja két pont, vagyis hazai siker esetén előzne a Bayern, iksz esetén megmaradna a különbség, míg a BVB győzelme esetén a vendégek nagyot lépnének a bajnoki cím felé. Mindezek mellett egyik csapat sem a magabiztos védekezéséről híres idén, így pedig jó esély van arra, hogy mindkét fél betaláljon.

Junior Member
    Ilyesmin gondolkodtam én is, ez jó lehet????

Idézet ammo2330 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyesmin gondolkodtam én is, ez jó lehet????
    Szerintem igen, én megjátszottam.

Senior Member
    Szia s üdvözöllek Tomihmv ... Egy szerény kérdés Feléd , ma a Magdeburg továbbjutását megraktam és most látom , hogy érvénytelenítve lett ??? Nem tudsz valamit , hogy mi is lehet a gond ??? Előre is köszönöm segítséged ...

Idézet dvsc59 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia s üdvözöllek Tomihmv ... Egy szerény kérdés Feléd , ma a Magdeburg továbbjutását megraktam és most látom , hogy érvénytelenítve lett ??? Nem tudsz valamit , hogy mi is lehet a gond ??? Előre is köszönöm segítséged ...
    Szia!

Huhh. Háát, nem tudom. Ugye nyert a Magdeburg, így nem tudom, hogy miért érvénytelenítették a fogadásod.
    Melyik irodában raktad?

Senior Member
    A bet 365 .. Csak tudod mi a furcsa a másik szelvényen a Győztest az jó ,és egy nagyobb szelvényen a továbbjutó pedig nem ....

Senior Member
    Köszönöm szépen segítséged , de már minden rendben , hisz javították .. További szép estét ..

Idézet dvsc59 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen segítséged , de már minden rendben , hisz javították .. További szép estét ..
    Örülök, hogy megoldódott a problémád!

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Barcelona-Atlético Madrid Több, mint 1,5 gól
    Bayern München-Dortmund Mindkét csapat szerez gólt
    Odds: 2.00
    bet365

Két olyan találkozót választottam, amelyek vélhetően a bajnoki címről döntenek.
    Spanyolországban egyszerű a helyzet, ha nem kap ki a Barca, akkor biztosan bajnok lesz, vagyis az Atléticónak ez az utolsó esélye, hogy, ha aranyérmes akar lenni, ráadásul jövő hétre sem kell tartalékolnia (a hazaiaknak igen, de biztos, hogy Valverde a legjobbjait küldi pályára). Ilyen körülmények között pedig illene két gólnak születnie.
    Németországban a Dortmund fórja két pont, vagyis hazai siker esetén előzne a Bayern, iksz esetén megmaradna a különbség, míg a BVB győzelme esetén a vendégek nagyot lépnének a bajnoki cím felé. Mindezek mellett egyik csapat sem a magabiztos védekezéséről híres idén, így pedig jó esély van arra, hogy mindkét fél betaláljon.
    Sajnos a Dortmund nem talált be, aminek köszönhetően bukta is a csapat a bajnokságot.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •