Oldal: 32 / 44 ElsőElső ... 22303132333442 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet makka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a szezonban is BL selejtezőn indulhatotta a román 2. vagy szabadkártyát kapna a CSM de az tuti, h nem máris az EHF kupába kapna indulási jogot.
    Tavaly kaptak, előtte évekig nem kaptak a románok, még azon szezon után sem, amikor a CSM behúzta a BL-t...
    Papíron természetesen kaphat szabadkártyát a CSM, de mindez majd csak a szezon végén dől el.
    Egyébként, ha nem csak a BL-indulást nézzük, hanem magát a bajnokságot, akkor is iszonyatosan nagy gáz volna, ha egy ilyen kaliberű csapat csak ezüstöt nyerne, nem?

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alba Fehérvár-Kaposvár - Alba Fehérvár
    Vidi-Mezőkövesd - Vidi
    Odds: 2.19
    Tét: 5/10
    bet365

Az Alba most ejtette ki underdogként a Bonnt az Europe Cupban, hazai pályán jó formában van a csapat, és győzelmi kényszerben van. A hétvégi sikere pedig "duplán" számítana, mivel közvetlen riválisa ellen érné el, ami szerintem nem is marad el.
    A Vidi hétközben a Fradit verte, győzelmi kényszerben van, ha komolyan gondolja még a bajnoki címet, de ha nem, akkor is nyernie kell a második hely megtartásáért. A meccs után két hét szünet jön, avagy Nikolics a legjobbjait rakja fel, így pedig szerintem kijön a felek közti tudásbeli különbség.

(Aki esetleg a SZZRT-nél fogadna erre a kombira, annak a kötéskényszer miatt például az FTC vagy a Győr továbbjutását ajánlom a női kézilabda MK-ban.)
    Ha nem is nyert egyik csapat sem könnyedén, a lényeg, hogy bejött a kombi (meg a két alternatív meccs is)!
    Franz51 and beastmode724 like this.

Senior Member varin avatara
    A héten tettem egy ilyen fogadást, gondoltam megosztom veletek:

Manchester City minden sorozatot megnyer - Tét: 1/10 - Odds: 7.00 - bet365

Ligakupa: már zsebben.

Premier League: 1 pont az előnye a City-nek, 2 komolyabb meccse van még, Tottenham (otthon), Manchester United (idegenben). Ezek közül szerintem a Spurs ellen nem kérdés Guardioláék sikere, és a MU elleni meccset is megoldhatják. Az üldöző Liverpoolnak is van két rangadója hazai pályán a Tottenham és a Chelsea ellen, amelyeket nem biztos, hogy behúz. Így nálam a City a favorit.

FA Kupa: már csak 8-an vannak versenyben, a 4 közé jutásért a másodosztályú Swansea nem jelenthet gondot, és a City-n kívül csak a Manchester United mondható olyannak, aki ellen gondba lehet az együttes, de ahogy fentebb említettem a MU-n is átléphet a City. Ja, és még az is benne van a pakliban, hogy a Wolves kiüti a Vörös Ördögöket szombaton.

Bajnokok Ligája: szintén 8-an vannak versenyben, pénteken jön a sorsolás, akkor okosabbak leszünk. Ugyanakkor az Ajax, Porto duó nem jelenthet gondot, a Liverpool, Manchester United, Tottenham triót jól ismeri, két meccsen továbbjuthat ellene. A Barcelona, Juventus kettős keményebb dió, de egyrészt két meccsen szerintem kijön, hogy a City a legjobb csapat perpillanat, másrészt, ha Guardioláék BL-t akarnak nyerni, akkor teljesen mindegy kijön szembe, azt le kell győzni erre pedig idén van a legnagyobb esélyük.

(Amúgy kemény lenne, ha minden sorozatban a trófeáról a Manchester City-Manchester United derbik döntenének. )
    5.50 most ez a fogadás az Unibet-en, ez nagyon korrekt (főleg annak ismeretében, hogy a Beten 4.50). Az FA-Kupa innentől megvan, a BL-ben pedig a jobb ágra kerültek. Hétvégén Fulham-City és Pool-Tottenham, ott szerintem botlani fognak Kloppék.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5.50 most ez a fogadás az Unibet-en, ez nagyon korrekt (főleg annak ismeretében, hogy a Beten 4.50). Az FA-Kupa innentől megvan, a BL-ben pedig a jobb ágra kerültek. Hétvégén Fulham-City és Pool-Tottenham, ott szerintem botlani fognak Kloppék.
    Igen, elkezdtünk alakulni.
    Az FA Kupát én is úgy érzem, hogy zsebben van, a PL-ben is ki jön a végére, hogy hosszabb a kerete a City-nek, mint a Poolnak, míg a BL-ben reményeim szerint maximum a Juventus elleni párharc előtt kell visszafogadni, illetve a döntőt megelőzően.
    Egyébként rosszul írtad, jövő héten lesznek bajnokik, ezen a hétvégén Eb-selejtezők vannak.

Igen, elkezdtünk alakulni.
    Az FA Kupát én is úgy érzem, hogy zsebben van, a PL-ben is ki jön a végére, hogy hosszabb a kerete a City-nek, mint a Poolnak, míg a BL-ben reményeim szerint maximum a Juventus elleni párharc előtt kell visszafogadni, illetve a döntőt megelőzően.
    Egyébként rosszul írtad, jövő héten lesznek bajnokik, ezen a hétvégén Eb-selejtezők vannak.
    Írtam én, hogy melyik hétvégén?

Amúgy az elődöntők előtt visszafogadni aligha lehet majd bárhogy, ezzel meg kell várni a döntőt.

Egyébként ha nagyon-nagyon merészen akarna valaki védeni, talán érdemes megfontolni a "0 angol csapat jut a döntőbe" opciót. Az alsó ágról nálam egyértelműen a Barca a favorit, felülről pedig nem hiszem, hogy a Tottenham két párharcot tud nyerni.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam én, hogy melyik hétvégén?

Amúgy az elődöntők előtt visszafogadni aligha lehet majd bárhogy, ezzel meg kell várni a döntőt.

Egyébként ha nagyon-nagyon merészen akarna valaki védeni, talán érdemes megfontolni a "0 angol csapat jut a döntőbe" opciót. Az alsó ágról nálam egyértelműen a Barca a favorit, felülről pedig nem hiszem, hogy a Tottenham két párharcot tud nyerni.
    Az alsó ágon szerintem is a Barcelona a favorit, ha csak Klopp-mágia nem fog ki a katalánokon.
    A felső ágon papíron City-Juventus elődöntőt rendeznek, de ugye az azonos nemzetiségű csapatok meccse mindig más kategória. Így, ha véletlen a Tottenham jutna tovább, akkor a csapat mellett az szólhat, hogy a szezon hajrájában az otthoni meccseit a saját stadionjában játszhatja. Az viszont egyértelműen ellene, hogy gyengébb, mint a Juventus, ráadásul tavaly pont a Zebrák ellen sikerült kiesnie igen kedvező pozícióból a nyolcaddöntőben.
    Szóval a visszafogadásnak ez tényleg egy extrém módja lenne, de van benne potenciál, főleg, hogy 5.50-szeres oddson lehet fogadni erre az opcióra.

Csíkszereda-Újpest - 5 gól felett (ázsiai gólok)
    Odds: 1.70
    Tét: 4/10
    Unibet

3-2-re vezet, a 4 győzelemig tartó elődöntőben a Csíkszereda, vagyis, ha ma nyer, akkor a finálét az FTC az erdélyi csapat ellen játssza. Ezt szeretné megakadályozni az Újpest, amely gárdának tehát élet-halál ez a találkozó.
    Általában az ilyen sorsdöntő ütközetek a végletekig kiélezettek, azonban a gólok sem szoktak elmaradni, köszönhetően annak, hogy nem számít az, hogy rendes játékidőben vagy esetleg hosszabbításban nyer a csapat. Így pedig az egyik gól gyakorlatilag hozza a másikat, arról nem is beszélve, hogy a meccs végén a hátrányban (akár többgólosban is) lévő csapat lehozza kapusát, ami további gól(oka)t eredményezhet.
    A felek eddigi playoff meccsei is igen gólgazdagok voltak, 5 gól mindig született, ami szerintem ezúttal is borítékolható, így alapvetően pushról (5 gólnál a feltett tét visszajár) indulunk, ezért úgy vélem, hogy érdemes lehet bepróbálni ezt a tippet ilyen szorzón.

Csíkszereda-Újpest - 5 gól felett (ázsiai gólok)
    Odds: 1.70
    Unibet

3-2-re vezet, a 4 győzelemig tartó elődöntőben a Csíkszereda, vagyis, ha ma nyer, akkor a finálét az FTC az erdélyi csapat ellen játssza. Ezt szeretné megakadályozni az Újpest, amely gárdának tehát élet-halál ez a találkozó.
    Általában az ilyen sorsdöntő ütközetek a végletekig kiélezettek, azonban a gólok sem szoktak elmaradni, köszönhetően annak, hogy nem számít az, hogy rendes játékidőben vagy esetleg hosszabbításban nyer a csapat. Így pedig az egyik gól gyakorlatilag hozza a másikat, arról nem is beszélve, hogy a meccs végén a hátrányban (akár többgólosban is) lévő csapat lehozza kapusát, ami további gól(oka)t eredményezhet.
    A felek eddigi playoff meccsei is igen gólgazdagok voltak, 5 gól mindig született, ami szerintem ezúttal is borítékolható, így alapvetően pushról (5 gólnál a feltett tét visszajár) indulunk, ezért úgy vélem, hogy érdemes lehet bepróbálni ezt a tippet ilyen szorzón.
    Szépen jött ez a tipp!
    A rendes játékidő 4-4 lett, hosszban nyert a Csíkszereda, így az erdélyi csapat döntőzik a Fradi ellen.

Andorra-Albánia Albánia
    Luxemburg-Ukrajna Ukrajna
    Odds: 1.95
    bet365

Ukrajna portugáliai iksze akkor ér valamit, ha ma nyer (teljesen mindegy milyen arányban), míg, ha az albánok akarnak valamit, akkor ezt a meccset hozniuk kell (szintén teljesen mindegy arányban).
    Nem cifrázom tehát túl, simán, háromesélyben fogadok a favoritokra, így is majdnem 2x odds összejön a kombival.
    varin and Franz51 like this.

Andorra-Albánia Albánia
    Luxemburg-Ukrajna Ukrajna
    Odds: 1.95
    bet365

Ukrajna portugáliai iksze akkor ér valamit, ha ma nyer (teljesen mindegy milyen arányban), míg, ha az albánok akarnak valamit, akkor ezt a meccset hozniuk kell (szintén teljesen mindegy arányban).
    Nem cifrázom tehát túl, simán, háromesélyben fogadok a favoritokra, így is majdnem 2x odds összejön a kombival.
    Hajrá, de nekem ez mindkét meccs esetében +1 a hazaira Andorra már Izland ellen is korrektül játszott, Albánia pedig finoman szóval sem az az acélos csapat idegenben. Tétemccsen ritkán csúszik be nekik nagyobb győzelem (már amikor nem veszik meg a meccset).

Luxemburg ugyanez. Hátrányból tudtak fordítani a litvánok ellen és hazai pályán a hasonló képességű csapatok ellen jó eredményeket érnek el. Tudom, hogy Ukrajna nem hasonló képességű, de így is karcos lehet.

Pokolian jönnek fel a miniállamok (Málta, Luxemburg, Fehéroroszország, Andorra), messze nincs már akkora érték a veretésükben, mint anno volt.
    jalo14 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •