Oldal: 31 / 44 ElsőElső ... 21293031323341 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kis ollózás, vagy surebet, ahogy tetszik

Unibeten van két fogadási lehetőség:

A csapat vezetőedzője/szakvezetője lesz ezen a napon:
    Jose Mourinho & Manchester United (01/07/2019)?
    IGEN - 1.72

A csapat vezetõedzõje/szakvezetõje lesz elsõ mérkõzésén a Premier ligában ebben az idényben
    Jose Mourinho & Manchester United (2019-2020-as idény)?
    NEM - 2.75

Ha ezeket így megfogadjuk, akkor akármi lesz, ~6%-os (5,8) profitra tehetünk szert. Kivéve akkor, ha Mourinhót menet közben kirúgják 2019. június 30-ig, de a jövő évi rajt előtt, tehát 2019. augusztus 10-e előtt visszahívják, de erre nem látok reális esélyt.
    Reméljük nem igazolódik be az utolsó mondatom... ))
    boby10 likes this.

Nézzük 2019 első kosárlabdás kombiját:

Olimpiakosz-Baskonia Olimpiakosz
    Unicaja Malaga-Crvena Zvezda Unicaja Malaga
    Odds: 1.78
    Tét: 4/10
    Iroda: bet365

Az Olimpiakosz 3 görög rangadót nyert meg zsinórban, minőségibb csapattal rendelkezik, mint a spanyol gárda, idegenben is nyert ellene idén, ráadásul hazai pályán a legutóbbi 13 meccsét megnyerte a Baskonia ellen.
    A másik meccs picit melegebb, de úgy gondolom, hogy hazai pályán az erősebb Malagának nem kellene, hogy gondot okozzon a Zvezda legyőzése.

Ha nem is volt sima, de jött a tegnapi kombi, nézzük a mait:

Real Madrid-Leganes Real Madrid
    Fehérvári Titánok-Vasas Fehérvári Titánok
    Odds: 1.73
    Tét: 4/10
    Iroda: bet365

Akármekkora gödörben is van a Real és akárhogy is áll fel, ezt a meccset hoznia kell. Főleg, hogy a párharc 1. találkozójáról beszélünk.
    A Fehérvár és a Vasas közt ég és föld a különbség, még akkor is, ha a vendégek jó formában vannak, de a hazaiak is, akik pár napja 5-1-re verték idegenben az éllovas Fradit. Mindezek mellett idén kettőből kettőt nyert a Fehérvár a Vasas ellen.

Sajnos a Titánok csak hosszabbítást követően nyertek, így elment az a kombi.

A férfi kézi-vb alatt az oldalon látható összes tippet megjátszom, így azokat mégy egyszer nem publikálom ide. Ha azon, illetve a Logibeten felül leszvalami tippem, az ide kerül bevésésére.

Sok sikert mindenkinek a vb-re!

A héten tettem egy ilyen fogadást, gondoltam megosztom veletek:

Manchester City minden sorozatot megnyer - Tét: 1/10 - Odds: 7.00 - bet365

Ligakupa: már zsebben.

Premier League: 1 pont az előnye a City-nek, 2 komolyabb meccse van még, Tottenham (otthon), Manchester United (idegenben). Ezek közül szerintem a Spurs ellen nem kérdés Guardioláék sikere, és a MU elleni meccset is megoldhatják. Az üldöző Liverpoolnak is van két rangadója hazai pályán a Tottenham és a Chelsea ellen, amelyeket nem biztos, hogy behúz. Így nálam a City a favorit.

FA Kupa: már csak 8-an vannak versenyben, a 4 közé jutásért a másodosztályú Swansea nem jelenthet gondot, és a City-n kívül csak a Manchester United mondható olyannak, aki ellen gondba lehet az együttes, de ahogy fentebb említettem a MU-n is átléphet a City. Ja, és még az is benne van a pakliban, hogy a Wolves kiüti a Vörös Ördögöket szombaton.

Bajnokok Ligája: szintén 8-an vannak versenyben, pénteken jön a sorsolás, akkor okosabbak leszünk. Ugyanakkor az Ajax, Porto duó nem jelenthet gondot, a Liverpool, Manchester United, Tottenham triót jól ismeri, két meccsen továbbjuthat ellene. A Barcelona, Juventus kettős keményebb dió, de egyrészt két meccsen szerintem kijön, hogy a City a legjobb csapat perpillanat, másrészt, ha Guardioláék BL-t akarnak nyerni, akkor teljesen mindegy kijön szembe, azt le kell győzni erre pedig idén van a legnagyobb esélyük.

(Amúgy kemény lenne, ha minden sorozatban a trófeáról a Manchester City-Manchester United derbik döntenének. )
    Zozinho19 likes this.

Member
    1.36 x 1.8 x 3.5 jelenleg a szorzók a Man City győzelmére, de a bet365 valamiért nem engedi kötésben feladni.

Senior Member varin avatara
    Idézet Tschaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.36 x 1.8 x 3.5 jelenleg a szorzók a Man City győzelmére, de a bet365 valamiért nem engedi kötésben feladni.
    Az ilyeneket az irodák sajnos nem szokták engedni kötésben, inkább kiajánlanak egy, a kötésnél alacsonyabb szorzót.

Én éppen emiatt is maradnék talán inkább csak a BL-győzelemnél, az lesz az egésznek a motorja De hajrá!

Tegnap a román női kézilabda-bajnokságban a Ramnicu Valcea mindössze 1 góllal kapott ki otthon a kirakatcsapattól, vagyis a CSM Bukaresttől. Mindez azt jelenti, hogy H2H-ben jobb a Valcea (idegenben 3-mal verte a Bukarestet), vagyis, ha nem hibáz a hátralévő meccsein, akkor óriási meglepetésre bajnok lesz, és indulhat a BL-ben, míg a CSM-nek csak az EHF-kupa maradna jövőre szégyenszemre olyan játékosokkal, mint Nora Mörk.
    Jó néhány szervezetnek, embernek, stb-nek szerintem pont nem az az érdeke, hogy egy ekkora kaliberű együttes csak az EHF-kupában szerepeljen. Ezért a hátralévő hat fordulóban érdemes lesz a Valcea ellen menni pluszos hendivel, főleg úgy, hogy a Ramnicu 6-ból 4 meccset is otthon játszik. Szvsz. ezek kőkemény meccsek lesznek a csapat számára, a játékosok keze is megremeghet, stb, így pedig, ha mind a hat meccsét is behúzza a Valcea, szerintem nem kiütésekkel teszi azt, vagyis a 6 fogadásból (vagy ameddig nem botlik a Valcea) jó kis profitot ki lehet sajtolni. A következő meccs időpontja egyébként március 28, ekkor a Valcea a 10. Brailát fogadja.
    mr.blonde, djcsaba and Zozinho19 like this.

Alba Fehérvár-Kaposvár - Alba Fehérvár
    Vidi-Mezőkövesd - Vidi
    Odds: 2.19
    Tét: 5/10
    bet365

Az Alba most ejtette ki underdogként a Bonnt az Europe Cupban, hazai pályán jó formában van a csapat, és győzelmi kényszerben van. A hétvégi sikere pedig "duplán" számítana, mivel közvetlen riválisa ellen érné el, ami szerintem nem is marad el.
    A Vidi hétközben a Fradit verte, győzelmi kényszerben van, ha komolyan gondolja még a bajnoki címet, de ha nem, akkor is nyernie kell a második hely megtartásáért. A meccs után két hét szünet jön, avagy Nikolics a legjobbjait rakja fel, így pedig szerintem kijön a felek közti tudásbeli különbség.

(Aki esetleg a SZZRT-nél fogadna erre a kombira, annak a kötéskényszer miatt például az FTC vagy a Győr továbbjutását ajánlom a női kézilabda MK-ban.)

Member
    Ebben a szezonban is BL selejtezőn indulhatotta a román 2. vagy szabadkártyát kapna a CSM de az tuti, h nem máris az EHF kupába kapna indulási jogot.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •