Oldal: 3 / 44 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet jancsi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!Ma várható valami jó tipp?
    Nem.

Kombi
    Kézilabda, férfi vb
    Katar-Brazília 28-23
    Spanyolország-Fehéroroszország 38-33
    Horvátország-Ausztria 32-30
    Franciaország-Csehország 30-27
    Tipp: Katar (1,38) + Spanyolország (1,13) + Horvátország (1,15) + Franciaország (1,10)
    Odds: 1.97
    Iroda: BWIN
    Tét: 5/10

Ezt a fogadás még hatodikán kötöttem, amikor nyilvánosságra kerültek a vb szorzói. Nincs semmi extra a kombimban, a franciák, a horvátok és a spanyolok a top4-re is esélyesek, míg ellenfeleiknek a csoportból való továbbjutásért is meg kell küzdeniük. A házigazda, jócskán felpumpált katariaknak pedig illik legyőzniük a nyitómeccsen a náluk szerényebb képességű brazilokat.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2015.01.17 08:42

Kombi
    Kézilabda, férfi vb
    Csoportgyőztesek
    Tipp: Spanyolország nyeri az A csoportot (1,36) + Horvátország nyeri a B csoportot (1,14) + Dánia nyeri a C csoportot (1,44) + Franciaország nyeri a D csoportot (1,36)
    Odds: 3,04
    Iroda: bet365
    Tét: 3,5/10

Ezt a kombit is korábban tettem meg. Ezt a négy csapatot várom a top4-be, ők a legjobbak, hatalmas blama lenne, ha valamelyikük nem nyerné meg saját hatosát.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2015.01.27 10:25

Kézilabda, férfi vb
    Macedónia-Tunézia - Kiril Lazarov 10 gólt lőtt
    Tipp: Kiril Lazarov góljai 8,5 felett
    Odds: 1.85

Lazarov a legjobb macedón játékos, volt már vb és Eb gólkirálya is. Heteseket ő végzi el, ráadásul nagyjából minden harmadik támadást ő fejez be a balkániaknál. Ha csak 40-50 százalékosan dob + a hetesek zömét értékesíti, akkor ennek a tippnek simán ülnie kell.

Kézilabda, férfi vb
    Lengyelország-Németország - Uwe Geinsheimer 7 gólt lőtt
    Tipp: Uwe Geinsheimer góljai 5,5 felett
    Odds: 2.10

Geinsheimer a világ egyik legjobb szélsője, leindításoknál, lerohanásoknál 90 százalékban őt keresik a társai, emellett a heteseket is rendre ő végzi el + sok támadást rájátszanak ki. A posztján lévő másik játékost nem nevezték a mai meccsre, így vélhetően végig játssza ezt a nagyon fontos mérkőzést, vagyis könnyedén termelhet legalább hat gólt.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2015.01.17 08:35
    Molni82 likes this.

Senior Member Molni82 avatara
    Szeretem mikor mindketten ugyanarra az álláspontra jutunk

Élő
    Kézilabda, férfi vb
    Oroszország-Szaúd-Arábia* megfogadva 6-3-nál a 10. percben - félidő: 17-9
    Tipp: Oroszország góljai az első félidőben 17,5 felett
    Iroda: bet365
    Odds: 2.10
    Tét: 3/10

Amit eddig láttam az alapján ülnie kellene a tippnek.
    *Simán ülhetett volna a tipp, de sajnos a torna olyan szakaszában járunk, amikor még a harmadik világ játékvezetői vezetnek meccseket, és a kiscsapatok két percig támadhatnak úgy, hogy nincs passzív. Igaz, még így is jöhetett volna, ha Igropulo nem hagyja ki a hetest. Innentől az ilyen kis gyökér csapatok meccseit kerülni kell, egyértelmű, hogy a bírók tolják őket, hogy ne kapjanak ki 20-30 gólokkal.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2015.01.16 13:41

Junior Member
    Pedig ezt én is tettem volna. Helyette befizettem a bosnyákokra hátrányban, hát nem kellett volna Olyan bénák hogy azt rossz nézni. Emberelőnyben eladják a labdát, gólokat kapnak, majd ziccert rontanak...

Kézilabda, férfi vb
    Argentína-Lengyelország - Bartosz Jurecki 5 gólt lőtt
    Tipp: Bartosz Jurecki góljai 3,5 felett

A lengyelek "must win" szituban vannak, és nem becsülhetik le az argentinokat, akik bravúr pontot csináltak a dánok ellen. Éppen ezért úgy vélem, hogy sztárok szinte végig játsszák a találkozót, így pedig ülhet az, hogy a beállós Jurecki legalább négy gólt dob. A németek ellen ugyan csak háromszor talált be, de ott jóval nehezebb feladata volt, mint amilyen ma lesz.

Kézilabda, férfi vb
    Németország-Oroszország - Uwe Geinsheimer 9 gólt lőtt
    Tipp: Uwe Geinsheimer góljai 5,5 felett
    Odds: 1.70

Geinsheimerről fentebb már írtam, még annyit megjegyeznék, hogy a lengyelek ellen hiába hibázott két hetest is, végig ő dobta a büntetőket, még a hibák után is. Ismét fontos mérkőzés vár a németekre, így Uwe nagyjából végig játssza a találkozót, így pedig összességében jó esély van arra, hogy legalább hat gólt szerezzen.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2015.01.18 20:17

Kézilabda, férfi vb
    Fehéroroszország-Brazília - Siarhei Rutenka 6 gólt szerzett
    Tipp: Siarhei Rutenka góljai 6,5 felett
    Odds: 1.60

Rutenka eddig csak 5 gólt lőtt két meccs alatt, ami a pihentetésének köszönhető, de ma, a brazilok ellen vélhetően rengeteget lesz a pályán, hiszen ez a meccs a továbbjutásról dönt. A Barca sztárja dobja a heteseket a válogatottjában, rengeteg próbálkozik, szerintem lesz vagy minimum 15 kapura lövése, amiből könnyedén összejöhet hét gól.

Kézilabda, férfi vb
    Bosznia és Hercegovina-Macedónia - Kiril Lazarov 3 gólt szerzett
    Tipp: Kiril Lazarov góljai 7,5 felett

Lazarovról fentebb már írtam, a tunéziaiak ellen 10, az irániak ellen 9 góllal zárt. Mivel a macedónok számára kötelező a 2 pont begyűjtése a bosnyákok ellen, de könnyű meccsre nem számíthatnak, így Lazarov góljaira nagy szükség lesz. Ha hozza azt a formát Kiril, mint eddig a vb-n, akkor meglesz a nyolc találat.

Kézilabda, férfi vb
    Ausztria-Tunézia - Robert Weber 6 gólt szerzett
    Tipp: Robert Weber góljai 5,5 felett

Robert Weber a legjobb osztrák játékos, ehhez kétség sem férhet. Vezeti a Bundesliga (!) góllővőlistáját, s a vb-n is szép számmal termeli a gólokat. A továbbjutás szempontjából kulcsfontosságú mérkőzésre készülnek a felek, így borítékolható, hogy Weber ezúttal is nagyjából végig játssza a mérkőzést, aminek köszönhetően minimum hat találatig eljut.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2015.01.20 09:04

Junior Member
    Hány gólt lőtt Rutenka? Vagy hol tudom azt megnézni?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •