Oldal: 27 / 41 ElsőElső ... 17252627282937 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (404) összesen
Like Tree213Likes

Téma: All in

Senior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez elég súlyos ügy. Ha nagy pénz forog kockán, jóval nehezebb visszaszerezni. Gondolom kisebb összegekért nem kockáztat semelyik fél sem reputációvesztést. Ez egy mezei pókeroldalról szól, vagy egy nagyobb online kaszinó? Ismerek forexes témában is hasonló sztorit sajnos.
    Ez egy mezei pókeroldal volt, Purple Lounge Poker.

Senior Member Tomihmv avatara
    A szokásokkal ellentétben ezúttal itt publikálom a kézi BL-kombit, íme:

Veszprém-Vardar Veszprém
    Kristianstad-Barcelona Barcelona
    Zagreb-PSG PSG
    Odds: 1.81
    Tét: 5/10
    Iroda: bet365

A kombimon a Veszprém lesz a leghúzósabb meccs, de a bakonyiaknak hozniuk kell ezt a meccset. A Vardar ugyan gyengült a nyáron, de eddig az eredményein nem látszik, hiszen például a címvédő Montpellier otthonában tudott nyerni, igaz, a franciák is gyengültek a holt szezonban. A Veszprém zsinórban 4 meccsen nem tudta legyőzni a Szkopjét, azonban perpillanat a minőség a magyar csapat oldalán van, a hazai pálya előnyéről nem is beszélve. A barcelonai zakó miatt egyébként is győzelmi kényszerben vannak Vranjesék, és szerintem nem is hibáznak szombaton.
    A másik két meccsen a jóval esélyesebb favoritokra fogadok, akik a roppant nehéz BL-csoportjaikban egyszerűen nem engedhetik meg a hibázást, főleg az ilyen kaliberű meccseken.
    A Barcelonának nem kellene, hogy gondot okozzon idegenben a svéd csapat, főleg, hogy a Kristianstad milyen hullámvölgyekre képes egy BL-meccsen belül az idei szezonban.
    A PSG-nek nehezebb dolga lesz Zágrábban, azonban, ha komolyan veszik a találkozót (már pedig a 2016-os egymás elleni iksz, a szerdai Nimes elleni döntetlen, illetve a horvátok flensburgi sikere miatt muszáj lesz nekik), akkor ki kell, hogy jöjjön a felek közti tudásbeli különbség, s be kell húzniuk a találkozót.
    golszerzo and boby10 like this.

Junior Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szokásokkal ellentétben ezúttal itt publikálom a kézi BL-kombit, íme:

Veszprém-Vardar Veszprém
    Kristianstad-Barcelona Barcelona
    Zagreb-PSG PSG
    Odds: 1.81

A kombimon a Veszprém lesz a leghúzósabb meccs, de a bakonyiaknak hozniuk kell ezt a meccset. A Vardar ugyan gyengült a nyáron, de eddig az eredményein nem látszik, hiszen például a címvédő Montpellier otthonában tudott nyerni, igaz, a franciák is gyengültek a holt szezonban. A Veszprém zsinórban 4 meccsen nem tudta legyőzni a Szkopjét, azonban perpillanat a minőség a magyar csapat oldalán van, a hazai pálya előnyéről nem is beszélve. A barcelonai zakó miatt egyébként is győzelmi kényszerben vannak Vranjesék, és szerintem nem is hibáznak szombaton.
    A másik két meccsen a jóval esélyesebb favoritokra fogadok, akik a roppant nehéz BL-csoportjaikban egyszerűen nem engedhetik meg a hibázást, főleg az ilyen kaliberű meccseken.
    A Barcelonának nem kellene, hogy gondot okozzon idegenben a svéd csapat, főleg, hogy a Kristianstad milyen hullámvölgyekre képes egy BL-meccsen belül az idei szezonban.
    A PSG-nek nehezebb dolga lesz Zágrábban, azonban, ha komolyan veszik a találkozót (már pedig a 2016-os egymás elleni iksz, a szerdai Nimes elleni döntetlen, illetve a horvátok flensburgi sikere miatt muszáj lesz nekik), akkor ki kell, hogy jöjjön a felek közti tudásbeli különbség, s be kell húzniuk a találkozót.
    Ezeket raktam én is a nagy kombimba, de mellé tettem a Flensburgot és a leghúzósabb meccset a dabasi győzelmet a Cegléd ellen. Az unibet ajánlott egy 9000ft kockázatmentes fogadást, ezt az 5 meccset meg is próbáltam vele.
    Veszprémi meccsre nagyon kíváncsi vagyok, Vranjes eddig nem győzött meg...sőt...
    Tomihmv likes this.

Member
    Én is pont ezt a három meccset teszem csak Vardar és Zágráb +5,5 hendivel.
    Tomihmv likes this.

Senior Member
    Idézet makka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is pont ezt a három meccset teszem csak Vardar és Zágráb +5,5 hendivel.
    Érdekes, én is hasonló kombit tettem ma: Vardar+7.5; Zagreb+8.5; Nantes win 1.98@-ért. Nem szeretem idegenbeli győzelmekre ezeket a minimál oddsokat játszani, így nálam a Nantes ment a Barca helyett. Single-ben a Veszprém, PSG, Nantes 1-5 gólos sikereket néztem ki, 2.4@ körül adják darabját.

Haladás-Paks 2,5 under
    Odds: 1.80

A Haladás pocsék formában van, jött is az edzőváltás. Horváth Ferivel biztos, hogy védekezésre épít majd a csapat, főleg az első meccseken, hiszen azonnal eredménykényszer van. A Paks is hasonló felfogású csapat Csertőivel, vagyis szerintem ez egy igen underes meccs. Főleg annak tükrében, hogy a két mester tavaly háromszor meccselt egymás ellen (Feri akkor a Balmazt irányította), s 1-0, 1-0, 0-0-s végeredmények születtek.

Az előző két tipp ment a kukába, de most próbálok javítani.

Győr-Vác 58,5 over
    Odds: 1.85
    Iroda: bet365 vagy Unibet

A két együttes nem szokott lacafacázni, az ETO-ra hétvégén már BL-meccs vár, vagyis egy gyors meccs van kinézőben, ahol potyoghatnak a gólok. Jó esély van az overre.
    Franz51 likes this.

A hétközi kézi over simán jött.
    Hétvégére betoltam a főoldalon is publikált kézi kombit, amelyből a CSM már hozta is a kötelezőt.
    Mindezek mellett egy 3-as foci kombit is harcba küldtem, íme.

FTC-Debrecen FTC
    Tottenham-Cardiff Tottenham
    Dortmund-Augsburg Dortmund
    Odds: 2.55

A Fradinak nem okozhat gondot a Loki legyőzése, főleg hazai pályán, szerintem akár több góllal is nyerhet a hazai csapat.
    A Tottenham meccséről itt írtam már: https://www.hatharom.com/2018/10/06/...tippek-a-pl-re
    A Dortmund kiváló formában van, vezeti a Bundesligát, az Augsburgot kötelező legyőznie hazai pályán.

Tegnap nüanszokon múltak a sikerek, nézzük a mai kínálatot és kombit:

Steaua Bukarest-Maccabi Rishon LeZion Steaua Bukarest
    Vidi-MTK Vidi
    Odds: 1.89
    Tét: 6/10

A kombi első meccse férfi kézi EHF-kupa selejtező csoportkörbe jutásért első meccs. A románok alapból jobbak, mint az izraeliek, főleg idén, amikor is a SEHA Ligában is remekül vitézkednek. A Steaua egyébiránt tipikus hazai csapat, szerintem kijön a felek közti differencia, s előnnyel utazhat majd a jövő heti visszavágóra a bukaresti alakulat.
    A Vidi-ről a főoldalon is érkeztem már, szerintem a fehérvári csapat győzelemmel vonulhat kéthetes pihenőre, a tippet pedig még jobban elősegíti a Fradi tegnapi botlása. https://www.hatharom.com/2018/10/07/...ndot-a-vidinek

A Vidi elvitte a vasárnapi kombit, nézzük a mai tippet:

Vác-Kisvárda 54,5 under (55,5 under)
    Odds: 1.85 (1.75)
    Iroda: bet365 ( Unibet )

A Kisvárda - a tavalyi szezonhoz hasonlóan - idén is a masszív védekezésre, átlagosnál lassabb támadójátékra épít. Az eddigi eredményei is ezt támasztják alá, az 54,5-ös határ fölé egyszer sem ment a csapat, sőt, a Móvár ellen speciel 35 gólos (!) meccset játszott mindössze. A Vác ennek az ellenkezőjét képviseli, amit jól példáz a csapat győri, 71 gólos (!) ütközete. Azonban két ilyen stílus találkozásánál a "lassítóbb" szokott többnyire felülkerekedni, arról nem is beszélve, hogy egy igen komoly rangadóról beszélünk, továbbá a váciak egyik gólerős játékosa, Kuczora sérülés miatt fél évre kiesett.
    Februárban 48 gólos meccset hoztak össze a felek Vácon, ebből, illetve a fentebb elhangzottak alapján ezúttal is jó esély van az 54,5 underre.
    Franz51 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •