Oldal: 26 / 44 ElsőElső ... 16242526272836 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Member
    Szerintem nem kell hanyagolni, rossz tipp volt, ha nem veszed sertesnek, viszont eppen most raktam meg a Gyergyoiakat a penteki meccsukre a becsi farmcsapat ellen 3.56-ot adtak a fogalmatlanok. Betcruise. Meg most sem tertem magamhoz, mondjuk ok sem, mert ki is vettek a kinalatbol

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két harmad után megállapítható, hogy ez nagyon mellé ment... Ennyit a Gyergyóról és az Erste Ligáról, úgy érzem hanyagolni kell ezt a sorozatot... :\
    Végül a 3. harmadra kicsit összekapta magát a csapat, így legalább a legnagyobb téttel megjátszott team totals beesett. Ennek köszönhetőn minimalizálódott a veszteségem, összesen -3,2 egység lett.

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet theodoro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem kell hanyagolni, rossz tipp volt, ha nem veszed sertesnek, viszont eppen most raktam meg a Gyergyoiakat a penteki meccsukre a becsi farmcsapat ellen 3.56-ot adtak a fogalmatlanok. Betcruise. Meg most sem tertem magamhoz, mondjuk ok sem, mert ki is vettek a kinalatbol
    Utólag belátom, hogy rossz tipp volt. De az előjelek alapján bőven vállalható volt, elég, ha csak mindkét csapat Fradi elleni bajnokijából indulunk ki. Arról nem is beszélve, hogy a többi irodánál kb. háromesélyes volt a találkozó, sok helyen ki is vették a meccs előtt, és még a háromgólos difi ellenére is azt mondom, hogy nincs ennyi a két csapat közt.

Az szép fogás, bár ezt a Betcruise iroda nem tudom mennyire megbízható. Mi a tapasztalatod róla? Mert még mindig kint van 3.56-ért a Gyergyó...

Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utólag belátom, hogy rossz tipp volt. De az előjelek alapján bőven vállalható volt, elég, ha csak mindkét csapat Fradi elleni bajnokijából indulunk ki. Arról nem is beszélve, hogy a többi irodánál kb. háromesélyes volt a találkozó, sok helyen ki is vették a meccs előtt, és még a háromgólos difi ellenére is azt mondom, hogy nincs ennyi a két csapat közt.

Az szép fogás, bár ezt a Betcruise iroda nem tudom mennyire megbízható. Mi a tapasztalatod róla? Mert még mindig kint van 3.56-ért a Gyergyó...

Igen, visszaraktak a Szereda meccs utan ugyanazon az oddszon, meglepett, mert multkor a Titanok-Brassot masfelnapig elerhetetlenne tettek, de hat az is rossz odds volt.
    Betcruise megbizhato, maltai licencuk van, nem szemetkedhetnek, ha te sem csalsz, elkuldod a szemelyit, meg egy kozmu szamlat, es utana, ha minden rendben vele, gyakorlatilag automatikus a withdraw. Nalam legalabbis, igaz, nem magyar cimen van, nem tudom mennyire fogadnak el magyar accountokat, ezt ki kell deriteni, nekem maltai cimen es IP-m van. Ami gond, hogy ha latjak, hogy sharp user vagy, kapsz egy korlatot elobb utobb, de azt kb minden europai iroda igy csinalja. En most circa 100 eurot tudtam erre a meccsre rakani, a sima gyozelemre, illetve a 3 elerheto asian handicappre. Egyebkent igen, Gyergyonak meg kell egy kis ido, hogy beleszokjanak, valoszinuleg tul nagy a kulonbseg az idegenlegiosaik es a gyergyoi fiatalok kozott. Viszont egy Vienna 2-t meg kell verniuk, plane ilyen oddszon szerintem kihagyhatatlan.
    varin and Tomihmv like this.

Senior Member
    ...maltai licencuk van, nem szemetkedhetnek...
    Ne haragudj, de ezen mosolyogtam, a máltai licenc pont a belizei-vel egyenértékű...Mintha nem is lenne, offshore...és ezt sajnos tapasztalatból mondom.
    Tomihmv likes this.

Member
    Szólj nekem, ha ilyen gondod van. Elég komolyan veszik. Tapasztalatból mondom és mert itteni fogadoirodanal dolgozom. Ha valaki kekeckedik csak egy template email és kész.

Senior Member
    Szólj nekem, ha ilyen gondod van. Elég komolyan veszik. Tapasztalatból mondom és mert itteni fogadoirodanal dolgozom. Ha valaki kekeckedik csak egy template email és kész.
    Az jó lenne, ha tudnál segíteni. Előre is köszi.

Sztori röviden: 2012-ben felkeltem egy esős, szürke szerdai napon és bekapcsoltam a számítógépemet. Be akartam lépni arra a pókeroldalra, amin akkoriban játszottam és máltai licenccel működött. Legnagyobb megdöbbenésemre nem volt elérhető az oldal. Nem részletezném az elmúlt 6 év eseményeit (500€/h órabérű londoni ügyvédek is hiába dolgoztak az ügyön), a lényeg, hogy soha többet nem lehetett belépni az oldalukra és lenyúlták az összes felhasználó pénzét...

Képzeld, az ominózus szerdai nap előtt pár nappal felmondták a licencüket a máltai hatóságoknál és tudod, mit mondott az illetékes máltai hivatal? Azt válaszolták félévi ügyvédi basztatás hatására, hogy az adott pillanatban, nem volt engedélye náluk a cégnek, így nem tudnak segíteni. Több évnyi kutatómunka eredményeként kiderült, hogy a cég máltai "felügyelet" alatt kiépített egy pénzmosásra alkalmas, fiktív ügyfélszámlákkal rendelkező, jól működő rendszert, amit a legalkalmasabb pillanatban bedöntöttek, mindezt tették úgy, hogy a máltai "illetékesek" évekig, csak azt felügyelték, hogy pontosan be legyen fizetve a felügyeleti díj. A máltai csinovnyikok több száz ügyfél panasz/email után sem voltak hajlandóak válaszolni semmire, persze biztos el voltak foglalva az aktuális felügyeleti díjak beszedésével.

Remélem változott a helyzet Máltán és ma már tényleg "elég komolyan veszik" a felügyeleti munkát és az EU is gátat szabott annak, hogy valamely tagállam mocskos offshore business paradicsomot működtethessen EU zászló alatt.

Ha megengeded - már csak a kellemetlen személyes tapasztalatok miatt is - nekem még vannak kétségeim efelől...

Magamban 4-5 éve leírtam ezt a veszteséget, bár az évek alatt sokszor tűnt fel egy újabb ügyvéd, követeléskezelő "megoldóember", aki fűt-fát ígért. Képzeld el az egyiket a minket máltai licenc alatt kirabló cég bérelte fel, hogy átverve olyan papírt írjunk alá, amiben lemondunk minden követelésünkről, de mi résen voltunk.

Már vagy másfél éve eszembe se jutott ez az ügy, de ma újra felcsillantottad a reménysugarat ezzel a "template email" dologgal, hidd el nagyon jól járnál ha tényleg elintéznéd ezt a kis "kekeckedést", mert millió € felett volt az összkövetelésünk és hozzám hasonlóan sokan hajlandóak lennének lemondani bizonyos százalékról sikerdíj fejében.

Először intézd el az enyémet, aztán, ha minden sínen van, akkor szólok a többi károsultnak is. Nyilván az ember az évek alatt jó kapcsolatot épített ki a "sorstársaival", nem is akarnék hiú ábrándokat ébreszteni bennük, de azért csak mohó vagyok egy picit és szeretnék a sor elején lenni, ha már az ölembe hullott egy ilyen nem várt lehetőség, ok?
    mr.blonde and Tomihmv like this.

Member
    Nnyilvánvalóan átlagos problémákra gondoltam, de köszönöm a rendkívül szarkasztikus kommentet.

Senior Member
    Nnyilvánvalóan átlagos problémákra gondoltam, de köszönöm a rendkívül szarkasztikus kommentet.
    Nyilván nem személyes és nem neked szántam, és köszi, hogy felajánlottad a segítségedet ismeretlenül is átlagos problémák esetére, de ez a máltai licenc számomra vörös posztó... Jobb, ha más is tudja, hogy mennyit ér ez a dolog valójában, ha baj van.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem személyes és nem neked szántam, és köszi, hogy felajánlottad a segítségedet ismeretlenül is átlagos problémák esetére, de ez a máltai licenc számomra vörös posztó... Jobb, ha más is tudja, hogy mennyit ér ez a dolog valójában, ha baj van.
    Ez elég súlyos ügy. Ha nagy pénz forog kockán, jóval nehezebb visszaszerezni. Gondolom kisebb összegekért nem kockáztat semelyik fél sem reputációvesztést. Ez egy mezei pókeroldalról szól, vagy egy nagyobb online kaszinó? Ismerek forexes témában is hasonló sztorit sajnos.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •