Oldal: 25 / 27 ElsőElső ... 152324252627 UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (261) összesen
Like Tree133Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebben a kombiban bőven van potenciál, így én is megjátszom 5\10-es téten a bet365-ön!

Íme:

https://www.hatharom.com/2018/09/08/...-magyar-tippek
    Meglepetésre a Fradi vitte a kombit...

Siófok-Vác
    Tipp: Siófok -5,5
    Odds: 1.72
    Tét: 5/10
    Iroda: Unibet vagy bet365

A Siófok borzasztóan megerősödött a nyáron, sztem az ETO után a 2. legjobb kerettel rendelkezik hazánkban. A Vác sem gyenge, de a Balaton-partiakhoz nem lehet hasonlítani a csapatot. TV-s meccs, igen motiváltak a hazaiak, szerintem könnyedén tehetnek 6 gólt közé Penezicék.

Senior Member
    Siófok-Vác

A Siófok borzasztóan megerősödött a nyáron, sztem az ETO után a 2. legjobb kerettel rendelkezik hazánkban. A Vác sem gyenge, de a Balaton-partiakhoz nem lehet hasonlítani a csapatot. TV-s meccs, igen motiváltak a hazaiak, szerintem könnyedén tehetnek 6 gólt közé Penezicék.
    Szia! Ez tetszik nekem!

Siófok-Vác

Nem gondoltam volna, hogy a Vác nyerni tud Siófokon...
    boby10 likes this.

Tatabánya-FTC
    Veszprém-Kielce
    Zágráb-Szeged
    Tipp: Tatabánya + Veszprém + Szeged
    Odds: 1.94
    Tét: 8/10
    Iroda: bet365

Háromnapos kombi, komolyabb téttel.

A Fradi erősödött a nyáron, de a Tatabánya jobb csapat, s az egri pontvesztés után hazai pályán nem hibázhat. Ezt pedig tovább erősíti, hogy a Fradi több sebből vérzik (A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja - fradi | fradi.hu » Szakosztályok » Csapatsportok » Férfi kézi » Hírek » Sok sebből vérzünk), így pedig nem kérdés, hogy ki a favorit.

A Veszprém a nyáron jobb lett, mint tavaly (jött Mahé, Strlek, Sterbik, Toft-Hansen és Mackovsek), a Kielcénél financiális gondok vannak, gyengült az együttes, ráadásul jó páran sérültek, hétközi bajnokijukon mindössze 10 mezőnyjátékost tudtak benevezni. Ezt a ziccert nem hagyhatja kihasználatlanul a Veszprém, szerintem magabiztos hazai siker van kinézőben.

A kombi talán legmelegebb meccse a Zágráb-Szeged meccs. A magyarok ugyanakkor erősebbek lettek sokkal Alilovic, Maqueda, Canellas és Bombac érkezésének köszönhetően, míg a horvátok jó pár rutinos játékosukat elveszítették, akik visszavonultak (a 2 Valcic, Vori és Vuglac). A hazaiak tele vannak rutintalan fiatalokkal, ráadásul nem játszhatnak hazai pályán, mivel vasárnap minden zágrábi csarnok foglalt, így Eszéken rendezik a meccset. Ami 3 órára van Szegedtől, s kb. 50 km-re a határól, avagy még hazai pálya is elképzelhető a Picknek, így pedig egyértelműen rájuk éri meg fogadni.
    boby10 likes this.

Tatabánya-FTC
    Veszprém-Kielce
    Zágráb-Szeged
    Tipp: Tatabánya + Veszprém + Szeged
    Odds: 1.94
    Tét: 8/10
    Iroda: bet365

Háromnapos kombi, komolyabb téttel.

A Fradi erősödött a nyáron, de a Tatabánya jobb csapat, s az egri pontvesztés után hazai pályán nem hibázhat. Ezt pedig tovább erősíti, hogy a Fradi több sebből vérzik (A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja - fradi | fradi.hu » Szakosztályok » Csapatsportok » Férfi kézi » Hírek » Sok sebből vérzünk), így pedig nem kérdés, hogy ki a favorit.

A Veszprém a nyáron jobb lett, mint tavaly (jött Mahé, Strlek, Sterbik, Toft-Hansen és Mackovsek), a Kielcénél financiális gondok vannak, gyengült az együttes, ráadásul jó páran sérültek, hétközi bajnokijukon mindössze 10 mezőnyjátékost tudtak benevezni. Ezt a ziccert nem hagyhatja kihasználatlanul a Veszprém, szerintem magabiztos hazai siker van kinézőben.

A kombi talán legmelegebb meccse a Zágráb-Szeged meccs. A magyarok ugyanakkor erősebbek lettek sokkal Alilovic, Maqueda, Canellas és Bombac érkezésének köszönhetően, míg a horvátok jó pár rutinos játékosukat elveszítették, akik visszavonultak (a 2 Valcic, Vori és Vuglac). A hazaiak tele vannak rutintalan fiatalokkal, ráadásul nem játszhatnak hazai pályán, mivel vasárnap minden zágrábi csarnok foglalt, így Eszéken rendezik a meccset. Ami 3 órára van Szegedtől, s kb. 50 km-re a határól, avagy még hazai pálya is elképzelhető a Picknek, így pedig egyértelműen rájuk éri meg fogadni.
    Tatabánya 27-22
    Veszprém 29-27
    Szeged 24-23

Ha nem is könnyedén, de végül jött a kombi és jókora profitot hozott!
    Franz51, varin and boby10 like this.

Senior Member Franz51 avatara
    Tatabánya 27-22
    Veszprém 29-27
    Szeged 24-23

Ha nem is könnyedén, de végül jött a kombi és jókora profitot hozott!
    Gratulálok!
    A kombi mindig veszélyes, de a szegediek nagy nehezen hozták!
    Nálam csak a Szeged nyer ment pre match 1,35, majd a félidőben az X2 1,85-ért.
    Tomihmv likes this.

Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok!
    A kombi mindig veszélyes, de a szegediek nagy nehezen hozták!
    Nálam csak a Szeged nyer ment pre match 1,35, majd a félidőben az X2 1,85-ért.
    Szép fogás!
    Franz51 likes this.

Gyergyószentmiklós-Csíkszereda
    Tipp és odds: Gyergyószentmiklós nyer 3 esélyben 4.70 | Gyergyószentmiklós nyer hosszabbítással és büntetőkkel 3.50 | Gyergyószentmiklós +1,5 ázsiai hendikep 1.89 | Gyergyószentmiklós góljainak száma 2,5 felett 1.70
    Tét: 1/10 | 2/10 | 3/10 | 4/10
    Iroda: Unibet

Szerintem két egyforma csapatról van szó, ráadásul ez a találkozó nem csak az Erste Ligába, hanem a román bajnokságba is beszámít, így pedig túlzónak érzem, hogy a Csíkszereda ekkora favorit lenne. 10 egységet kockáztatok a meccsen, a fentebb említettek alapján.
    GL!

Gyergyószentmiklós-Csíkszereda
    Tipp és odds: Gyergyószentmiklós nyer 3 esélyben 4.70 | Gyergyószentmiklós nyer hosszabbítással és büntetőkkel 3.50 | Gyergyószentmiklós +1,5 ázsiai hendikep 1.89 | Gyergyószentmiklós góljainak száma 2,5 felett 1.70
    Tét: 1/10 | 2/10 | 3/10 | 4/10
    Iroda: Unibet

Szerintem két egyforma csapatról van szó, ráadásul ez a találkozó nem csak az Erste Ligába, hanem a román bajnokságba is beszámít, így pedig túlzónak érzem, hogy a Csíkszereda ekkora favorit lenne. 10 egységet kockáztatok a meccsen, a fentebb említettek alapján.
    GL!
    Két harmad után megállapítható, hogy ez nagyon mellé ment... Ennyit a Gyergyóról és az Erste Ligáról, úgy érzem hanyagolni kell ezt a sorozatot... :\

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •