Oldal: 17 / 44 ElsőElső ... 7151617181927 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Szolnok-Sabadell Több, mint 20,5 gól
    Odds: 1.83
    Tét: 5/10
    Iroda: évnapjai

Mindkét csapat edzőmeccsként tekint a találkozóra, köszönhetően annak, hogy a vendégek számára abszolút, míg a hazaiak számára kb. tét nélküli a találkozó. A vendégek és a hazaiak játékosai, szakvezetői mindezt meg is erősítették nyilatkozataikkal, s kifejtették, hogy szép elemekkel próbálják meg befejezni a BL-csoportkört, vagyis nem a védekezésen lesz a hangsúly. Az odavágón a Szolnok 16-5-re nyert, ennél szerintem szorosabb meccs várható, de úgy gondolom, hogy 21 találat ezúttal is könnyedén összejöhet.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2018.05.10 15:41 Oka: ...

Toulouse - Montpellier Montpellier (1X2)
    R-N. Löwen Kronau - Magdeburg R-N. Löwen Kronau (1X2)
    Wetzlar - Füchse Berlin Füchse Berlin +0,5 (Hendikep -0,5)
    Odds: 1.98

Mivel tegnap nyert a PSG, így a Montpellier győzelmi kényszerben van, ugyanakkor sokkal jobb és erősebb, mint a Toulouse, így szerintem Porteék sikere nem marad el.
    A Löwen ha behúzza ezt a rangadót, akkor nagyon közel kerül a bajnoki aranyhoz. Hiába fut jó szezont a Magdeburg, hazai pályán szerintem nem hibáznak a jóval esélyesebb Oroszlánok.
    A berliniek még odaérhetnek a BL-helyek egyikére, mivel kettővel kevesebb meccset játszottak, mint riválisaik. Ezúttal Wetzlarba látogatnak, ahol nem lesz könnyű nyerniük, de minőségibb játékoskerettel rendelkeznek, s a felek utolsó hat egymás elleni tétmeccsét rendre behúzták. A biztonság kedvéért X2-re húztam be, vagyis döntetlen esetén is nyerő a tipp.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Toulouse - Montpellier Montpellier (1X2)
    R-N. Löwen Kronau - Magdeburg R-N. Löwen Kronau (1X2)
    Wetzlar - Füchse Berlin Füchse Berlin +0,5 (Hendikep -0,5)
    Odds: 1.98

Mivel tegnap nyert a PSG, így a Montpellier győzelmi kényszerben van, ugyanakkor sokkal jobb és erősebb, mint a Toulouse, így szerintem Porteék sikere nem marad el.
    A Löwen ha behúzza ezt a rangadót, akkor nagyon közel kerül a bajnoki aranyhoz. Hiába fut jó szezont a Magdeburg, hazai pályán szerintem nem hibáznak a jóval esélyesebb Oroszlánok.
    A berliniek még odaérhetnek a BL-helyek egyikére, mivel kettővel kevesebb meccset játszottak, mint riválisaik. Ezúttal Wetzlarba látogatnak, ahol nem lesz könnyű nyerniük, de minőségibb játékoskerettel rendelkeznek, s a felek utolsó hat egymás elleni tétmeccsét rendre behúzták. A biztonság kedvéért X2-re húztam be, vagyis döntetlen esetén is nyerő a tipp.
    26-34
    34-29
    26-31

Hál' Istennek ez egy izgalommentes kombi volt.
    varin, Franz51, Zozinho19 and 1 others like this.

Member
    Hal!
    Érdekelne a véleményed a mai bl meccsekről.
    Jónak gondolod rosztov+2,5 csm+2,5 kombit?

Idézet moroska1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hal!
    Érdekelne a véleményed a mai bl meccsekről.
    Jónak gondolod rosztov+2,5 csm+2,5 kombit?
    Szia!

Ne haragudj, de az utóbbi napokban meghalni sem volt időm, így válaszolni sem tudtam a kérdésedre. Remélem nem tetted meg végül.

De cserébe itt egy kézikombi mára:

Montpellier - Nantes Montpellier (1X2)
    Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover Füchse Berlin (1X2)
    Odds: 1,79

Tegnap nyert a PSG, így a Montpellier, akár egy hete (lásd fentebb), ismét győzelmi kényszerben van. Ezúttal a szintén BL F4-be jutó Nantes csapatát fogadják Bingóék, vagyis nem lesz egyszerű számukra ez a találkozó. Ugyanakkor idén nehezebb feladatokat is oldottak már meg hazai pályán, hiszen a PSG, a Barcelona és a Flensburg is fejet hajtott már a Montpellier Arénában. A Nantes ráadásul csak hazai pályán tud kimagaslót nyújtani, az utolsó 9 idegenbeli tétmeccsből, csak 3-at nyert meg, a ligában mindössze a 13. és a 12. ellen tudott diadalmaskodni mostanság vendégként.
    A Berlin a hétvégén a bajnoki cím első számú várományosát, a Löwent verte rommá, ezúttal pedig a szezon meglepetéscsapatával, a Hannoverrel néz farkasszemet hazai pályán. Ha ezt a meccset hozni tudja a Füchse, akkor borítékolható, hogy dobogón végez a szezon végén, vagyis indulhat a jövő évi BL-ben. Már pedig a csapat hétvégi játéka alapján a Hannover sem állhat a Rókák útjába.
    boby10 and GulyasRoli like this.

Senior Member
    Meg kell mondjam egyetértek Veled Jó meglátás... Én veled tartok ... Hajrá..
    Tomihmv likes this.

Senior Member Baseballfan avatara
    Köszönöm!
    IMG_0946.JPG
    Tomihmv likes this.

Member
    Errol lemaradtam sajna. Szep volt ,grat!
    Tomihmv likes this.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Ne haragudj, de az utóbbi napokban meghalni sem volt időm, így válaszolni sem tudtam a kérdésedre. Remélem nem tetted meg végül.

De cserébe itt egy kézikombi mára:

Montpellier - Nantes Montpellier (1X2)
    Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover Füchse Berlin (1X2)
    Odds: 1,79

Tegnap nyert a PSG, így a Montpellier, akár egy hete (lásd fentebb), ismét győzelmi kényszerben van. Ezúttal a szintén BL F4-be jutó Nantes csapatát fogadják Bingóék, vagyis nem lesz egyszerű számukra ez a találkozó. Ugyanakkor idén nehezebb feladatokat is oldottak már meg hazai pályán, hiszen a PSG, a Barcelona és a Flensburg is fejet hajtott már a Montpellier Arénában. A Nantes ráadásul csak hazai pályán tud kimagaslót nyújtani, az utolsó 9 idegenbeli tétmeccsből, csak 3-at nyert meg, a ligában mindössze a 13. és a 12. ellen tudott diadalmaskodni mostanság vendégként.
    A Berlin a hétvégén a bajnoki cím első számú várományosát, a Löwent verte rommá, ezúttal pedig a szezon meglepetéscsapatával, a Hannoverrel néz farkasszemet hazai pályán. Ha ezt a meccset hozni tudja a Füchse, akkor borítékolható, hogy dobogón végez a szezon végén, vagyis indulhat a jövő évi BL-ben. Már pedig a csapat hétvégi játéka alapján a Hannover sem állhat a Rókák útjába.
    33-28
    25-24

jilles1 and mirrmurr30 like this.

Nantes - Paris SG Kevesebb, mint 58,5 (Gólszám 58,5)
    Odds: 1.80

Azonos országból érkező csapatok vívják a BL F4 1. elődöntőjét, vagyis a Nantes és a PSG csap össze. A felek nagyon jól ismerik egymást, hiszen idén már négyszer is találkoztak. Ezen négy meccs közül kétszer is az általam választott határ alatt végeztek, de olyan volumenű meccset, mint a mai, még nem vívtak. Éppen ezért nem várok gyors meccset, hanem egy olyanra számítok, ahol a védekezés dominálhat, vagy is szerintem 58,5 gól alatt maradnak a csapatok. Egyébként ez egy viszonylag magas határnak számít, hiszen 29-29-ig bármilyen remi belefér, de akár egy 30-28 vagy 31-27-es siker is valamely gárdától.
    Utoljára módosítva: Tomihmv által: 2018.05.27 11:16 Oka: ...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •