Oldal: 11 / 44 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy hosszú idő után ismét folytatom a fórumozást.
    A naplómban - az eddigiek alapján is - jelentős többségben, sőt szinte kivétel nélkül tippekkel, kombikkal, élő fogadásokkal vagy "vonatokkal" találkozhattok majd.
    Az iroda a TippmixPro lesz (ha más, azt jelzem majd a szelvénynél), a tétek pedig főként egységben lesznek meghatározva.
    butlins, mr.blonde and boby10 like this.

Senior Member
    Hajrá!
    Tomihmv likes this.

Senior Member
    Figyelem csak okosan
    Tomihmv likes this.

Kezdésnek egy háromnapos, BL-EL-kombival készültem:

Paris SG - Real Madrid Nem (Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést) Odds: 1,18
    Tottenham - Juventus Több, mint 1,5 (Gólszám 1,5) Odds: 1,30
    Dortmund - Salzburg Dortmund (1X2) Odds: 1,50
    Odds: 2.30
    Tét: 5/10

A PSG-nek a kezdéstől rohamoznia kell, hiszen 1-3-ra áll a párharcban, így a kelleténél jóval többször kinyílhatnak majd a párizsiak, amit a spanyolok szerintem ki is használnak, egyébként is egyre jobb passzban vannak Cristiano Ronaldóék, avagy elvárható tőlük a gól.

A Juventusnak gólt, de inkább gólokat kell szereznie a továbbjutáshoz, hiszen hazai pályán 2-2-t játszott a Tottenhammel. Ennek köszönhetően, a meccs döntő többségében nyíltsisakos küzdelmet láthatunk majd, hiszen a Spurs is mindent megtesz majd a továbbjutásért - mivel ez a 2-2 sem egy életbiztosítás -, főleg úgy, hogy az angoloknak kb. már csak a BL számít az idei szezonban.

A Dortmund minőségibb csapat, mint a Salzburg, hazai pályán tehát elvárás a Borussiával szemben a siker. A németek Ströger irányításával lassan már régi önmagukat idézik, de Reus visszatérése is jót tett a csapatnak, aki az utolsó négy meccsén három gólt szerzett, avagy szerintem bőven van sansza a BvB-nek arra, hogy előnnyel várja a visszavágót.
    golszerzo, boby10 and Andersson04 like this.

Senior Member
    Tovabb jut Real 1.28!

Idézet butlins eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tovabb jut Real 1.28!
    Az is egy opció, sőt jobban fizet, mint az én tippem, de, ha véletlenül beüt a krach, akkor is bőven benne van a pakliban, hogy a Királyi Gárda legalább egy gólt szerez.
    butlins likes this.

Senior Member ivan avatara
    Hajrá, sok zöldet!
    Tomihmv likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdésnek egy háromnapos, BL-EL-kombival készültem:

Paris SG - Real Madrid Nem (Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést) Odds: 1,18
    Tottenham - Juventus Több, mint 1,5 (Gólszám 1,5) Odds: 1,30
    Dortmund - Salzburg Dortmund (1X2) Odds: 1,50
    Odds: 2.30
    Tét: 5/10

A PSG-nek a kezdéstől rohamoznia kell, hiszen 1-3-ra áll a párharcban, így a kelleténél jóval többször kinyílhatnak majd a párizsiak, amit a spanyolok szerintem ki is használnak, egyébként is egyre jobb passzban vannak Cristiano Ronaldóék, avagy elvárható tőlük a gól.

A Juventusnak gólt, de inkább gólokat kell szereznie a továbbjutáshoz, hiszen hazai pályán 2-2-t játszott a Tottenhammel. Ennek köszönhetően, a meccs döntő többségében nyíltsisakos küzdelmet láthatunk majd, hiszen a Spurs is mindent megtesz majd a továbbjutásért - mivel ez a 2-2 sem egy életbiztosítás -, főleg úgy, hogy az angoloknak kb. már csak a BL számít az idei szezonban.

A Dortmund minőségibb csapat, mint a Salzburg, hazai pályán tehát elvárás a Borussiával szemben a siker. A németek Ströger irányításával lassan már régi önmagukat idézik, de Reus visszatérése is jót tett a csapatnak, aki az utolsó négy meccsén három gólt szerzett, avagy szerintem bőven van sansza a BvB-nek arra, hogy előnnyel várja a visszavágót.
    A Real-PSG-n a BTS is tutinak tűnik. Ez persze látszik is az oddson, van ebben az 1.33-ban érték?

Senior Member varin avatara
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Real-PSG-n a BTS is tutinak tűnik. Ez persze látszik is az oddson, van ebben az 1.33-ban érték?
    1.6 alatt én elvből nem teszek BTS-t
    golszerzo likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.6 alatt én elvből nem teszek BTS-t
    Ok, köszi, én sem rakom. Írtam egy jobbat a gólszerzős topikodba

Oldal: 11 / 44 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod