Oldal: 10 / 44 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (440) összesen
Like Tree218Likes

Téma: All in

Senior Member Tomihmv avatara
    Bocsi, csak most kerültem gép elé. Remélem nem fogadtatok vissza, a negyedik meccs előtt, egyébként is biztató infók jöttek a szolnoki csapattal kapcsolatban, és ha nem is simán (bár vezettek 20 ponttal is a találkozó folyamán), végül behúzták a találkozót és ezzel együtt a bajnokságot is, szintúgy, mint korábban a vízilabdások. Remélem sokan raktátok ezeket a fogadásokat, mert összességében elég simán bejöttek.

Az évmindennapja promóját a "szokásos" módon bejátszom az osztrák-magyar meccsre, vagyis:
    meccs előtt 0,5+ gól, élőben pedig döntetlen.

Még van pár perc a kezdésig, aki nem tudja, hogy mire rakjon, annak ajánlom ezt, mert így nem bukhat.

GL!

Senior Member Noemail avatara
    En is a remit raktam. Meglepetést érzek ☺ Hajrá Magyarország!

Ma is lesz ugyan az a promó, mint az osztrákok ellen. Személy szerint ismét ugyanazt játszom, be mint kedden. Szerintem most nagyobb esély van a dupla sikerre.

Member
    Én személy szerint úgy szoktam, hogy egy 2.00 szorzó feletti DNB-t teszek a játék előtt, majd a meccs kezdetével az ellentétes csapat győzelmére fogadok. Aktuálisan: játék előtt Magyarország ázsiai handicap 0.0 @ 2.05, és a meccs kezdetén élőben Izland nyer 2.70 körüli szorzón.

Másik lehetőség a gólokra fogadni. Aktuálisan: a játék előtt 2 gól felett (ázsiai hendikep) @ 2.08, és a meccs kezdetén élőben 1.5 gól alatt 2.37 körüli szorzón.

Idézet Tschaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint úgy szoktam, hogy egy 2.00 szorzó feletti DNB-t teszek a játék előtt, majd a meccs kezdetével az ellentétes csapat győzelmére fogadok. Aktuálisan: játék előtt Magyarország ázsiai handicap 0.0 @ 2.05, és a meccs kezdetén élőben Izland nyer 2.70 körüli szorzón.

Másik lehetőség a gólokra fogadni. Aktuálisan: a játék előtt 2 gól felett (ázsiai hendikep) @ 2.08, és a meccs kezdetén élőben 1.5 gól alatt 2.37 körüli szorzón.
    De így nem nyerhetsz, mind a két téttel, sőt, plusz, ha g*cik akarnak lenni az irodánál, akkor papíron megszeged a bónusz kijátszás feltételeit, annyit meg nem ér ez a történet szerintem.

Senior Member juvefan avatara
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma is lesz ugyan az a promó, mint az osztrákok ellen. Személy szerint ismét ugyanazt játszom, be mint kedden. Szerintem most nagyobb esély van a dupla sikerre.
    Grat!

Idézet juvefan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grat!
    Köszi!

Mai 365 PSG-Arsenal promón a szokásos "stratégiát" vetem be: előre 0,5+ gól, élőben X. :P
    Zsolti844, Tschaba and LDL like this.

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai 365 PSG-Arsenal promón a szokásos "stratégiát" vetem be: előre 0,5+ gól, élőben X. :P
    FT: 1-1

Főleg úgy ér sokat, hogy későn eszméltem és már 1-0 volt a PSG-nek így az X-re 3.50 helyett 4.75-ért tudtam fogadni. Nem érdemelt pontot az Arsenal amúgy, de a focit gólra játsszák.
    varin, juvefan and zsolo365 like this.

Oldal: 10 / 44 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •