Oldal: 30 / 53 ElsőElső ... 20282930313240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (521) összesen
Like Tree102Likes

Téma: Molni82 kézilabda tipp

Senior Member Molni82 avatara
    3.stratégia.
    Eddig ez a legmegdöbbentőbb
    Pár napja csinálom ezt szóval még nem egy kiforrott valami de hatalmas lehetőséget látok bene.
    Kézilabdában arra fogadsz hogy a félidőben illetve a mérkőzés végén pontosan hány gól lesz a különbség. Ezt csak LIVE fogadásban lehetséges, és a +/- hendikeppes döntetlent kell fogadni. Arra törekszel, h kb. lefogadd a valószínű eredményeket.
    Példa tegnapról: FTC-Kisvárda félidei döntetlenes fogadás
    +3 Kisvárda 7.5@ Ez volt a nyitó odds (Ez a fogadás azt jelenti, hogy ahhoz hogy döntetlen legyen a félidei eredmény 3 gólt ad hozzá a rendszer) Magyarán 3 gólos fradi vezetésnél jön a tipp. Ahogy jönnek a gólok úgy mászik el a határ fel vagy le. Te meg lefogadod a +2 verziót de sajnos már csak 7@. Majd jóval később a +4 lefogadod de már csak ilyen 5@. Kb a mérkőzés 27-28 percéig lehet ilyeneket fogadni. Akkor már csak 3.5-3@ körül. Ha az utolsó tippeddel eltaláltad a mérkőzést kasza van. Akkor van gubanc ha mondjuk csak az első tétjeid jöttek be mert arra kevés egységet tettél, de ez levédhető.
    Ugyanez működik a végeredményre is csak ott a meccs elején 13-17 @ oddsok vannak még. Igaz ott még nehéz eltalálni de nem lehetetlen.
    Több 15-16@ oddsot is sikerült így lefogadnom még az elején.
    Amit eddig indítottam sorozatokat mind bejött. Kezdem pár végeredményes tippel 2-3 darabbal. Utána a 4. tipptől elkezdem tenni a félidős tippeket. Addig csinálom amíg el nem kapok egyet. Most jön a frankó rész ebben, mondjuk eltaláltam a 7-8 tippel a félidei döntetlent, ergo visszajött minden tét és a kívánt nyeremény. De még él az első 3 tipp amit a végeredményre tettem. Ha nem jön be nincs gond, hiszen nem veszthetek, de ha az egyik bejön az plusz haszon egy zsíros 14-16@oddson.
    Mivel itt jóval nagyobb °% van sikeres találatunk a kezdő induló terv lehet jóval magasabb mint a másik stratégiánál. Természetesen itt sem lehet össze vissza fogadni, de jó meccs választással, komoly összeget lehet húzni.

Remélem érthetően írtam le

Mára ezeket az erősnek vélt kombikat toltam fel:
    Siófok 1.22@+Ftc 1.16@+Rostov 1.09@+Kuban Kr 1.16@
    Eredő:1.81@ 10/10

Siófok 1.22@+Ftc 1.16@ Debrecen 1.33@
    Eredő: 1.9@ 10/10

Ez a tipikus asszonyt+házat kombó nálam. Persze mindenki a maga vérmérsékletének megfelelően tolja. Mind az 5 meccs simának kell lennie. A Debrecen vendégjátéka lehet szorosabb de az is jön.
    Andersson04 and kispaszti like this.

Szépen jöttek a kombók, pont ahogy számítottam.
    Kinn voltam a fradi meccsen. Szép lett az új csarnok
    A bevonulós fény és hang tényleg nagyon jóra sikerült. Ezen tényleg fel tudnak pörögni játékosok, nézők egyaránt.

20170107_205952.jpg
    golszerzo and kispaszti like this.

Vb-re pár jónak tűnő tipp:
    Macedónia-Tunézia Macedónia 28.5 alatt 1.95@ 15 egység
    Fehéroroszország-Chile Chile 25.5 alatt 1.95@ 5 egység
    Spanyolország-Izland Spanyol 30.5 alatt 1.9@ 4 egység
    B csoport győztes: Szlovénia 5@ 1egység

Franciaország 6-10 góllal nyer 2.25@
    Norvégia 1-5 góllal nyer 2.25@
    Németország 1-5 góllal nyer 2.2@
    Katar 1-5 góllal nyer 2.2@
    2/4 kombináció 0.5 egység Össz 3egység

Legjobb dél-Amerikai csapat : Brazília 1.71@ 10 egység
    Andersson04 likes this.

H2H: Lengyelország- Magyarország Magyarország előrébb végez 1.4@ 10/10
    A Lengyeleknek még a csoportból való továbbjutás is nehéz lesz. Brazília és Oroszország is simán maga mögé utasíthatja őket. De ha véletlenül mégis megszereznék a 4. helyet a Spanyol/Szlovén duó bármelyike kiüti őket.
    Nekünk a csoportból való továbbjutás alap. Utána kaphatunk egy Katar/Svéd csapatot akik ellen szintén jók a továbbjutási esélyeink.
    Szóval ez a tipp nagyon simán leeshet már a csoportmeccsek 3 meccsének végén. Addigra lenyomják a Lengyelek a Norvég, Brazíl, Orosz meccset.
    kuka4 likes this.

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    H2H: Lengyelország- Magyarország Magyarország előrébb végez 1.4@ 10/10
    A Lengyeleknek még a csoportból való továbbjutás is nehéz lesz. Brazília és Oroszország is simán maga mögé utasíthatja őket. De ha véletlenül mégis megszereznék a 4. helyet a Spanyol/Szlovén duó bármelyike kiüti őket.
    Nekünk a csoportból való továbbjutás alap. Utána kaphatunk egy Katar/Svéd csapatot akik ellen szintén jók a továbbjutási esélyeink.
    Szóval ez a tipp nagyon simán leeshet már a csoportmeccsek 3 meccsének végén. Addigra lenyomják a Lengyelek a Norvég, Brazíl, Orosz meccset.
    Ez melyik irodában elérhető?

Halvány zöld.
    mr.blonde likes this.

Francia_Brazil
    Toltam még egy tippet 30 egységgel így 1.837@ oddsot kapunk
    Francia 4-6 góllal nyer 3.6 @ 15.3 egység
    Francia 7-9 góllal nyer 3.75@ 14.7 egység
    Sok gólra számítok így 6 gólt lefedek. A szoros meccset nem gondolnám, de ugyanúgy 10 gól sincs köztük.

Időközben feltették a LIVE kínálatba 4.5@ oddson mindkettőt. Igy gyorsan visszaváltottam a 2 fogadást és amit kaptam értők azt feltettem a magasabb oddsra

Ez idáig nagy mészárlás
    Omeyer ezt a szintet egyszerűen nem folytathatja, kb 70% véd....
    Remélem a franciák innen lesz@rják a 2. félidőt......
    Utoljára módosítva: Molni82 által: 2017.01.11 22:25

Tegnap sikerült az "év" fogadását feladnom. Persze véletlen volt

Okostelefonnal fogadtam a szokásos kézi meccseimre, mikor fel akartam dobni 6000ft egy 6@ oddsra. Csakhogy az érintőjelzőnél véletlenül megnyomtam a 3-as is, igy 6000 helyett sikerült 60003ft feladni a tippet. Olyan sokat szoktam fogadni, h automatikusan tét és fogad, persze mikor rányomtam már láttam, hogy baj van.....

Arra fogadtam,hogy a vendég csapat pontosan 1 góllal fog vezetni a félidőben
    Visszafogadni nem akartam, így maradt az izgulás 8 percre. Félidő vége előtt 25 mp jól állt a fogadás 13-14. De hétméterest kap a hazai, bedobják 14-14, és kiállítás. Maradt 7 másodperc. Itt már lemondtam a fogadásról....
    De aztán mégis bedobták az utolsó másodpercekben a vezető gólt 14-15
    Nyertem.

Tanulság: vigyázzatok az érintőképernyővel
    Baseballfan likes this.

Senior Member PetoPisti avatara
    Ez igen. D Grat!! izzadhattál a végén rendesen.

Mára svéd meccsről mit gondolsz?? Brazilokat és a Franciákat rakom, s mellé filózok a svédeken is, de valamiért rossz előérzetem van. pedig elvileg sima kellene hogy legyen.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •