Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (80) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Kísérlet

Senior Member

Kísérlet

Sziasztok!

Nagyon megtetszett Tomihmv hosszútávú fogadási ajánlata a női kézi EB-re, hogy Montenegro nyeri a tornát.
    Ilyen oddson szerintem is nagy érték van benne. Nem tudom elképzelni, hogy ne jutnának be az elődöntőbe,
    onnan pedig simán védhető a dolog.
    Korábban is próbálkoztam ilyen hosszútávú fogadásokkal, de én nem mindig a győztesre tippeltem, hanem olyan csapatot/játékost kerestem, akire irreálisan magas odds volt eleinte és nem tartottam elképzelhetetlennek, hogy odaérnek a végjátékra, ahonnan már profitábilisan lehet védeni a magas odds miatt.
    Pl. idei Us Openen Monfilst/Simont tettem az elején még 100 feletti oddson és Simon nem volt messze Cilic kiejtésétől.
    Korábban az Olimpián Svédországot és Magyarországot tettem a férfi kézilabda tornán 40@ körüli oddson és ott olyan szerencsém volt, hogy az elődöntőben összefutottak, bár ott már negyeddöntők során is védenem kellett.

Montenegróra sokkal kisebb az odds, viszont ők az egyik legnagyobb esélyesek így a végjátékban is magasabb lehet majd az ellenfélre adott, a tipp megvédésére használt odds és mivel hiszek az elődöntőbe jutásukban bátrabban tehetek rá, mint egy 40@-ra.
    Jelenlegi legjobb odds, amit találtam: 6@, viszont a tét nagysága behatárolt, kombiban azonban nagyobb tétet is engedélyez.
    Azt találtam ki, hogy a kézi VB kezdetéig megjátszok kb. 20db fogadást, amihez mindegyikhez hozzácsapom ezt a 6@-os oddsot. Így kb. 20 egység lesz fent a Montenegro win-en.
    Ha ez a 20 tipp magában is nyereséges lenne, akkor növelni tudom a mostani 6@ oddsot, ha veszteséges lesz, akkor ez magában is veszteséges lenne, mert ezeket a tippeket játszanám ettől függetlenül is, ebben az esetben viszont csökkenni fog a 6@ odds.

Tudom, hogy ez egy nagy kockázattal, varianciával járó dolog lehet, ha Montenegro mégsem jut az elődöntőbe, úgyhogy az egységnyi tétet úgy alakalmazom, hogy kb. annyira jöjjön ki a vége, amit most feltennék magában a Mon. win-re.

Ez egy kísérlet, hogy megérheti-e ez a stratégia a jövőre nézve, melynek a részleteit itt fogom vezetni.

A kiegészítő tippek saját és a protippben vásárolt tippekből fognak állni.
    Természetesen a protippekeseket előre nem fogom beírni pontosan...

Senior Member
    1. Montenegro win 6@ + Schalke-Chelsea V 1.75@ 1 unit

6 x 1.75 x 1 = 10.5 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.11.25 23:15

Senior Member Tomihmv avatara
    Hali!

Először is sok sikert kívánok, másodszor látok fantáziát a dologban, de nem lenne egyszerűbb inkább kisebb oddson megrakni szólóban, mint így kombizgatva? Amúgy egyre több a jó hír a montenegrói fogadással kapcsolatban: szerbek húzóemberei kérdésesek, legjobb ukrán, francia és román játékos valószínűleg nem lesz, a magyaroknál meg tuti. Én most azon gondolkozom, hogy megrakom még a norvégokat végsőre úgy, hogy a montenegrói siker végül DNB-re kijöjjön, mert perpillanat nem tudom elképzelni, hogy más megnyerheti az Eb-t, de lehet, hogy megvárom az összes csapat végleges keretét.

Senior Member
    Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

Először is sok sikert kívánok, másodszor látok fantáziát a dologban, de nem lenne egyszerűbb inkább kisebb oddson megrakni szólóban, mint így kombizgatva? Amúgy egyre több a jó hír a montenegrói fogadással kapcsolatban: szerbek húzóemberei kérdésesek, legjobb ukrán, francia és román játékos valószínűleg nem lesz, a magyaroknál meg tuti. Én most azon gondolkozom, hogy megrakom még a norvégokat végsőre úgy, hogy a montenegrói siker végül DNB-re kijöjjön, mert perpillanat nem tudom elképzelni, hogy más megnyerheti az Eb-t, de lehet, hogy megvárom az összes csapat végleges keretét.
    Egyszerűbbnek egyszerűbb lenne, de akkor nem lenne kísérlet.
    Ahol találtam a 6@ oddsot ott 2 egységnyi limit volt a fogadásra, ha 20 egységet akarok feltenni ilyen oddson, akkor kénytelen vagyok így elaprózni, mert az első kombis fogadásra már egyből engedett volna 4 egységet nem csak kettőt.
    Másrészről, ha a 20 mellékfogadás után a ROI pozitív akkor emeltem a 6@ oddson. Ha nullán vagyok, akkor fel tudtam tenni 20 egységet 6@-n és nem 4.5@-n.
    Nagyon nem mindegy, hogy a végén a védésnél 6@ oddsom van, vagy mondjuk csak 4.5@, mint a piacon már most is, ahol tenni tudnám mondjuk 20 egységgel. Persze az is valószínű, hogy le fog esni a mostani helyen is a jelenlegi 6@. Mindegy a végén meglátjuk, lehet hogy közben változtatok, ezért kísérlet. Lehet, hogy innen is kapok majd ötleteket...
    Norvégián én is agyaltam, mert én sem tudom elképzelni, hogy ezen 2 csapaton kívül nyerjen valaki.
    Gondoltam, arra is hogy minden fogadást mindkét csapattal megteszek, de ezt elvetettem.

Senior Member
    2. Mon. win 6@ + Fu-Saif protipp 2.05@ 1 unit

6 x 2.05 x 1 = 12.3 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.11.27 21:54

Senior Member
    3. Mon. win 6@ + Phi.+8 at Min. NBA 1.75@ 1 unit

6 x 1.75 x 1 = 10.5 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.04 22:17

Senior Member
    4. Mon. win 5@ + Spain win group A 4.5@ 1 unit

5 x 4.5 x 1 = 22.5 unit

Sajnos leesett közben 5@ oddsra a Mon. win az adott irodában. A csoportgyőzelem az utolsó fordulóban dőlhet el a magyar-spanyolon ott ez a 4.5@ visszafogadható könnyedén.
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.12 20:42

Senior Member
    Kicsit módosítok a kísérleten már csak kb. 10 egység mozgatását tervezem a Mon. győzelem érdekében.
    Egyrészt lekorlátozták a kombi fogadásokat is az irodában, ahol 6@ volt, így nem tudtam további fogadásokat tenni ezen az oddson a hétvége során (most újra tudok és már máshol is elérhető 6@) és már nem lesz időm ennyi fogadást megtenni, másrészt kicsit csökkent a szememben a tipp erőssége is.
    A franciáknál Pineau játszani fog és a horvátok is jól muzsikáltak a Montenegro elleni 2 felkészülési meccsen (mindkétszer elverték őket, az egyik meccsen 9-cel!) és a hazai pálya sokat jelenthet számukra. Mindezektől függetlenül még mindig Montenegrot tartom ezen az ágon a legesélyesebbnek, de óvatosságra intenek a fejlemények úgyhogy csökkentek a tipp erősségén.
    További hosszútávú fogadásokban is látok értéket, a legtöbb iroda kijött a szélesebb kínálatával. Itt fogom vezetni ezeket is.

Senior Member
    Dánia meggyőző volt a Möbelringen Cupon és a norvégoknál a hiányzók mellett van újabb sérülés is (Sulland), így összeségében nem érzem sokkal esélyesebbnek őket, mint a dánokat. Ezzel szemben 17@ odds volt a végső győzelmükre még a Möbelringen Cup első napja után, ahol sikerült elkapnom 2.6 egységgel (ehhez is kellet egy-két kombó, hogy meg tudjam rakni 17.1@ oddsra jött ki).

5. Den win 17.1@ 2.6 unit

Senior Member
    A D csoportban a mezőnyből kilógó Szlovákia és a kulcssérültekkel rendelkező, túlértékelt Szerbia csoportgyőzelmét ki lehet zárni. A franciákra 2.6@, Montenegróra 1.9@ kapható szóval 1.1@-re hozható ki, hogy Fra. vagy Mon. nyeri a D-csoportot. Free money, de én inkább Montenegróra teszek ilyen oddson. Később sikerült 2.5@-t is találni.

6. Mon. win group D 1.9@ 1 unit + 2.5@ 0.8 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.06 00:56

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •