Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 80 (80) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Kísérlet

Senior Member
    2. Egypt win tournament 501@ 0.17 unit

Ezt nem tudom otthagyni, menedzselhetőnek tűnik. Ha kikapnak Izlandtól, akkor egy német-qatari ágon akár 4 közé is juthatnának.

Senior Member
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is hasonló eszme futattásom volt, csak én a Svédekre raktam. Én a svédeket várom a négybe és majd ott levédem.
    A horvát ágon csak bejutott egy meglepetéscsapat a 4 közé, csak egyikünk sem arra tippelt...

Senior Member
    Holnap nem semmi sportnap elé nézünk: Kézi VB döntő, AusOpen döntő, Superbowl!

Superbowlt mindig kiemelt figyelemmel követem fogadási szempontból az ollók miatt, nemrég itt a fórumon is szóba került ez a fogadási metódus a kézi VB kapcsán, így gondoltam beírom, hogy miket sikerült a hét folyamán összegereblyéznem. Nem olyan jó volt a kínálat mint az előző években, de összességében nem nagy kockázatot vállaltam velük és megraktam pár yardosakat is az izgalom kedvéért, ha már reggelig kell fent lenni és van egy-kettő ami ha beesik az igazán jól fog esni.
    Teniszen el nem tudom képzelni, hogy valamelyikük 3-0-ra nyerjen, így ehhez igazítottam szinte minden fogadást, élőben azért figyelni fogok, ha biztosítani kell.
    Kéziben meg remélem a franciák helyreteszik a házigazdát, valami hasonlót el tudnék képzelni, mint a spanyol-dán döntőn volt.

Így várom ezt a mega-giga sportnapot :

AusOpen:

1. Total games over 38 1.65@
    2. Total minutes over 184.5 1.72@

3. Murray to win 3-2 8.5@ ill. 7.5@
    4. Djoko to win 3-2 6.5@ ill. 6@
    5. Murray win 2.99@
    6. Live! 1.szett után Murray win 4.33@
    Djoko sérülése úgy tűnik hátráltatja elég rendesen, nagyon passzív nem tudja meghúzni az ütéseit...trade-re is jó lehet ez az odds.

Kézi:

1. Fra. win + Esp. win 1.82@
    2. France-4 1.925@
    3. France-Qatar o51 1.813@
    4. Spain-Poland protipp

Superbowl:

1. Total points u49 1.917@
    2. Hightower, Avril, Benett, Ninkovich, Chandler Jones u0.5 sack ezek mind 2@ felett, azért raktam mert máshol 1.6@-1.7@ körül voltak
    3. Amendola receiving yards o19.5 1.85@
    4. Total field goals o3.5 2.1@

Ollók:

Brady rushing yards 3.5-5.5 2.25@ - 1.81@
    Lynch rushing att. 19-20.5 1.8@ - 1.9@
    Turbin rushing yards 13.5-17.5 1.77@ - 1.8@
    Lynch rushing yards 82.5-89.5 1.73@ - 1.9@
    Blount rushing yards 60.5-65.5 2.14@ - 1.87@
    R.Wilson passing yards 217.5-225.5 1.87@ - 1.925@
    Lafell receiving yards 51.5-55.5 2.02@ - 1.9@
    Baldwin receiving yards 47.5-55.5 1.85@ - 1.892@
    Edelman receiving yards 65.5-74.5 1.84@ - 1.8@
    J. Kearse receiving yards 39.5-45.5 1.85@ - 1.9@
    L. Wilson receiving yards 27.5-36.5 1.85@ - 1.85@
    Gronk. receiving yards 72.5-79.5 1.85@ - 1.775@
    Sh.Vereen rushing+receiving yards 38-44.5 1.813@ - 1.85@
    Sh.Vereen rush att. 2.5-3.5 1.85@ - 1.85@
    Ninkovich total T+A 4-4.5 1.99@ - 1.81@
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2015.02.01 13:32
    Molni82 likes this.

Senior Member
    Nagyon nem esett jól ez a Murray-féle összezuhanás. 3.szett elején 2.2@-n lehetett volna visszafogadni Djokot, de annyira jól játszott addig Murray, hogy gondoltam megspórolom...nagy hiba volt. Sokáig aranybányának tűnt ez a meccs, ha hozza Murray a 3. szettet, akkor már vastag plussz lett volna, így meg mínuszba fordult az egész meccs. Nem baj, hosszú még ez a nap, bár jobb lett volna a nap hátralévő részében freerollozni.

Senior Member
    Ma kilátogatok a 43.sz. Építők-Békéscsaba Magyar Kupa meccsre. Egyrészt a közelben lesz, másrészt fent lesz a B365 live kínálatában. Ha meccs közben lesznek észrevételeim és tippjeim és lesz rá lehetőségem, meg kedvem pötyögni telefonon, akkor itt megosztom. Kicsit beleástam magam a Magyar Kupa meccsekbe és akkor szembesültem vele, hogy 2 percre tőlem rendezik ezt a meccset. Amúgy is érdekesnek találtam a meccset fogadási szempontból, de nem ismerem a csapatokat mélyebben, szóval inkább fun lesz ez, mint bankroll boost, de kíváncsi vagyok pl. a késésre a közvetítésben, mennyire tudom esetleg kihasználni az élő jelenlét előnyeit.

Amik miatt érdekesnek találom a meccset:

Múlt héten feltűnt, hogy NB1-es csapatok is milyen nehezen hozzák a kötelezőket idegenbeli kupameccseken. Spisljak lenyilatkozta, hogy a fiataloknak akar játéklehetőséget adni és azoknak, akik eddig kevesebbet szerepeltek. Ma reggel hatkor indultak Pestre Békéscsabáról és egykor kezdődik a meccs, amit műfüvön rendeznek. A hazai csapat vezeti a BLASZ 1-et, szóval lehet, hogy megütik az NB3 aljának színvonalát, míg NB2-es fiataloknál azért lutri, hogy hosszabb távon milyen színvonalat képviselnek. Múlt héten a Vasas sokáig szenvedett a Testvériség ellen, ami ugyanabban az osztályban középcsapat, ahol az Építők élcsapat.
    Olyan forgatókönyvre számítok, hogy a hosszú utazás, felforgatott csapat, műfű miatt nehezen fogja felőrölni a Csaba a hazaiakat. Ha ég a ház a 2. félidőben, akkor jöhetnek csereként az alapemberek és a kondícióbeli különbségek is a 2. félidőben jöhetnek ki jobban a profi csapat javára.

Ezen körülmények miatt a meccs előtti tippjeim:

Away team highest scoring half: Békéscsaba- 2nd half 2.05@ 5/10
    1st half Asian Handicap: Építők +1,+1.5 1.8@ 4/10
    1st half double chance: Építők or draw 3.25@ 1/10
    Home team highest scoring half: Építők-1st half 5@ 0.5/10
    HT/FT: Építők-Békéscsaba 21@ 0.2/10
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2016.09.21 13:47
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma kilátogatok a 43.sz. építők-Békéscsaba Magyar Kupa meccsre. Egyrészt a közelben lesz, másrészt fent lesz a B365 live kínálatában. Ha meccs közben lesznek észrevételeim és tippjeim és lesz rá lehetőségem, meg kedvem pötyögni telefonon, akkor itt megosztom. Kicsit beleástam magam a Magyar Kupa meccsekbe és akkor szembesültem vele, hogy 2 percre tőlem rendezik ezt a meccset. Amúgy is érdekesnek találtam a meccset fogadási szempontból, de nem ismerem a csapatokat mélyebben, szóval inkább fun lesz ez, mint bankroll boost, de kíváncsi vagyok pl. a késésre a közvetítésben, mennyire tudom esetleg kihasználni az élő jelenlét előnyeit.

Amik miatt érdekesnek találom a meccset:

Múlt héten feltűnt, hogy NB1-es csapatok is milyen nehezen hozzák a kötelezőket idegenbeli kupameccseken. Spisljak lenyilatkozta, hogy a fiataloknak akar játéklehetőséget adni és azoknak, akik eddig kevesebbet szerepeltek. Ma reggel hatkor indultak Pestre Békéscsabáról és egykor kezdődik a meccs, amit műfüvön rendeznek. A hazai csapat vezeti a BLASZ 1-et, szóval lehet, hogy megütik az NB3 aljának színvonalát, míg NB2-es fiataloknál azért lutri, hogy hosszabb távon milyen színvonalat képviselnek. Múlt héten a Vasas sokáig szenvedett a Testvériség ellen, ami ugyanabban az osztályban középcsapat, ahol az Építők élcsapat.
    Olyan forgatókönyvre számítok, hogy a hosszú utazás, felforgatott csapat, műfű miatt nehezen fogja felőrölni a Csaba a hazaiakat. Ha ég a ház a 2. félidőben, akkor jöhetnek csereként az alapemberek és a kondícióbeli különbségek is a 2. félidőben jöhetnek ki jobban a profi csapat javára.

Ezen körülmények miatt a meccs előtti tippjeim:

Away team highest scoring half: Békéscsaba- 2nd half 2.05@ 5/10
    1st half Asian Handicap: Építők +1,+1.5 1.8@ 4/10
    1st half double chance: Építők or draw 3.25@ 1/10
    Home team highest scoring half: Építők-1st half 5@ 0.5/10
    HT/FT: Építők-Békéscsaba 21@ 0.2/10
    Érdekes preview, várjuk a tapasztalatokat a mérkőzésről!

Senior Member
    Live Update!

Olyan jól sikerült ez a "kísérlet", hogy már itthon is vagyok...
    A 10.perc körül 2-0 volt a vendégeknek, úgyhogy az élő oddsokig el sem jutottam. Vicces volt, hogy a meccs előtt mindenki a szorzókról beszélgetett körülöttem és a telefonját babrálta. A hazai csapat a félpályáig sem jutott el a 3. gólig, amikor eljöttem.
    A Csaba nem tudom mennyire volt végül tartalékos, nem néztem még meg a kezdőket, de a volt diósgyőri up válogatott Takácsot felismertem a kezdőben. Nem tűntek annak...Ezek után érthetetlen számomra a múlt heti Testvériség-Vasas meccs, ahol a félidőben még csak 0-1 volt. Lehet, hogy itt a hazai játékosok is meglátták a lehetőséget, mert gyermeteg gólokat kaptak. Nem 2, hanem legalább 8 osztálynyi különbségnek tűnt a csapatok közötti differencia...
    Remélem nem sokan ültetek fel az általam indított Építők vonatra...

Senior Member varin avatara
    Live Update!

A 10.perc körül 2-0 volt a vendégeknek, úgyhogy az élő oddsokig el sem jutottam. Vicces volt, hogy a meccs előtt mindenki a szorzókról beszélgetett körülöttem és a telefonját babrálta. A hazai csapat a félpályáig sem jutott el a 3. gólig, amikor eljöttem.
    A Csaba nem tudom mennyire volt végül tartalékos, nem néztem még meg a kezdőket, de a volt diósgyőri up válogatott Takácsot felismertem a kezdőben. Nem tűntek annak...Ezek után érthetetlen számomra a múlt heti Testvériség-Vasas meccs, ahol a félidőben még csak 0-1 volt. Lehet, hogy itt a hazai játékosok is meglátták a lehetőséget, mert gyermeteg gólokat kaptak. Nem 2, hanem legalább 8 osztálynyi különbségnek tűnt a csapatok közötti differencia...
    Köszi a beszámoló! Jómagam és az ismerőseim is a V/V-n voltak 1.83-ért, azzal nemigen akadt probléma szerencsére. A Csaba pedig tényleg nem volt tartalékos, még a rettegett Spitzmüller Pisti is játszott

Senior Member golszerzo avatara
    Live Update!

Köszi, tök érdekes összefoglaló. Még több ilyet. A tanulság szerintem az, ha tényleg vannak élő oddsok+ki is mész, akkor csak élőben érdemes pakolni, látva a meccs képét. GL legközelebb!

Senior Member
    Idézet golszerzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, tök érdekes összefoglaló. Még több ilyet. A tanulság szerintem az, ha tényleg vannak élő oddsok+ki is mész, akkor csak élőben érdemes pakolni, látva a meccs képét. GL legközelebb!
    Utólag sajnálom, hogy eljöttem lehet, hogy élőben láttam volna, hogy Csaba belexarik már a 2. félidőbe és leáll a gólgyár. Itthonról figyeltem a 2. félidőt a B365-ön és a végén volt egy érdekes dolog. Vártam egy késői csabai gólt még, ezért elkezdtem pakolni az ázsiai hendikeppet (0-5-ről) a vége felé. -1-ről ment le a határ folyamatosan míg a 88. perc körül már 1.425@ volt az odds 0 ázsiai hendikepre. Szóval, ha marad az eredmény visszakapom a tétet, ha rúg egyet a Csaba nyerek. Úgy gondoltam, hogy az Építők nem fog gólt rúgni, szóval freerollon vagyok. Még vártam, hogy picit feljebb menjen 1.425@-ről, mert gyorsan változott és egy-két perce ennyi volt. Gondoltam, hogy lesz egy kis hosszabbítás. Végül azonban csak nem ment feljebb az odds, ezért fel akartam tenni, de nem fogadta el, mert lejjebb esett az odds hirtelen! Nem is értettem ez hogy lehet, rá 10 mp-re jött a gólt jelző hang és hirtelen vége is lett a meccsnek...Szóval itt valami késésnek lennie kellett, mert az egész 30 mp alatt lezajlott. Lehet élőben ki lehetett volna használni, de telefonon, azért nehezebb ilyen gyorsan reagálni, szóval laptoppal kell menni legközelebb.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •