Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (80) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Kísérlet

Senior Member
    Day 11: -2 unit (total:+5.24 unit)

A montenegro-spanyol meccsen o47-t tettem. Az utóbbi meccseken mon. elég gólgazdag meccseket játszott a jobb csapatoktól (francia, holland, svéd) 24,27,29 gólokat kaptak. A németeket és szerbeket tudták csak kevés gólon tartani, akiknál a spanyolok sokkal jobb játékerőt képviselnek. A spanyolok is sok gólos mérkézőseket játszottak a dán, norvég, magyar trióval, mindhárom csapatnak szórtak legalább 26 gólt. Ehhez képest szerintem a 47.5-es határ ajándék, elég erősnek érzem ezt a tippet, de mivel a torna végén járunk, fáradtak is a játékosok, meg beleszaladtam már 2 ilyen "tuti over" tippbe -3 és-4 egységgel, ezért önmegtartóztatok és csak 2 egységgel vállalom.
    Nehéz különválasztani a napi fogadásokat és a hosszútávúakat, mert eredetileg külön akartam kezelni.
    Jelenleg 2.7 egység mínuszom van a torna előtti fogadásokból, míg a napiakból +7.24. Semmi közük a napi fogadásoknak az eredeti kísérletemhez, de annak sem sok, hogy Tomori lövi-e a legtöbb gólunkat vagy nem.
    Ezért úgy döntöttem, hogy ma nem biztosítok a spanyol- mon. meccsen, mert van egy tippem a montenegroi elődöntős kiesésre, aminek köszönhetően csak -5 egységet jelentene nekem, ha spanyolok jutnának be.
    Szóval mindent összevetve 0 körül leszek, ha ma kiesik Montenegro és van még a norvég győzelemre egy 4 egységes fogadásom.
    Nem érzem rossznak a helyzetet és ma igazából Mon. wint érzek, szóval kockáztatok.
    Van itt még valami...
    A másik ágon a svédeket "nagyon érzem", ezért nem tudtam őket otthagyni 8@ oddson, így ezen az ágon freerollon vagyok.
    Innentől csak azt kell kiszurkolnom, hogy ne a spanyolok nyerjék meg az EB-t.

Mon-Esp o47 1.86@ 2 unit
    Swe win tournament 8@ 2 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.20 12:03

Senior Member
    Total: -3.1 unit

1. (1+2+3+4+15+16+17) Mon win 8.17@ 8.4 unit
    5. Den win 17.1@ 2.6 unit
    6. Mon win group D 2.16@ 1.8 unit
    7. Hun. out main round 1.8@ 1 unit
    8. H2H Romania vs. Russia H 2@ 0.9 unit
    9. Winning group B 2.8@ 4.41 unit
    10. Den win group B 3.1@ 0.94 unit
    11. Mon out in semi-final 3.5@ 1.25 unit
    12. H2H Den vs Srb H 1.4@ 1.23 unit
    13. H2H Cro vs Srb H 1.5@ 1.23 unit
    14. H2H Nor vs Hun H 1.95@ 1.23 unit
    14/B. H2H Mon vs Hun H 1.9@ 1.23 unit
    18. Tomori most goal in team 2.55@ 1 unit
    19. Swe-Mon Swe win 2.4@ 2.5 unit
    19. Swe win tournamnet 8@ 2 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2015.01.15 01:41

Senior Member
    Jelenleg -5.8 egységgel állok, összesítésben...
    Ha Norvégia megnyeri, akkor átlendülök plusszba, ha a spanyolok nyernek, akkor 10 egységet bukok. Ez azért kellemetlen, mert a norvégokat nem szeretem, míg a spanyol csapat végig szimpatikus volt nekem, szívenm szerint nekik drukkolnék, de 12 egység elég sok...
    A bronzmeccsre akartam egy overt még, mert általában ott már tényleg lazábbak a védekezések, és belexarnak a csapatok, de elég magas a határ, várok még az oddsok alakulására.

Member hahota avatara
    Érdekes volt végigkísérni. Végeredmény, tapasztalatok? Kiváncsi lennék egy összegzésre! GL

Senior Member Molni82 avatara
    Tervezed, h a vb-re is csinálsz hosszútávú fogadást?

Senior Member
    Idézet hahota eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes volt végigkísérni. Végeredmény, tapasztalatok? Kiváncsi lennék egy összegzésre! GL
    Szia!

Kicsit megkésve, de válaszolok.
    Végül 2 egység plusszban zártam az egész kísérletet, de mint korábban is írtam, összemosódtak a rövid és hosszútávú fogadások eredményei. Amire eredetileg elindítottam a topicot, hogy egy hosszútávú fogadást menedzselek, az egy kicsit feledésbe merült...
    Ezt az eredményt vizsgálva meg kell említeni, hogy azok a nyertes fogadásaim, amiket kötésben tettem a montenegrói győzelemmel pozitív eredményt hoztak volna magukban, de mivel ezek nem realizálódtak, ezért ezt elveszített profitként kell kezelni...
    Nem ez volt az első esemény, amin ilyen hosszútávú fogadást menedzseltem, de eddig mindig sokkal nagyobb oddsokkal kezdtem el. Próbáltam a montenegrói oddsot kombikkal feljebb tornászni, ami sikerült is egy kicsit, de összességében ez még mindig nagyon kicsi összodds volt, hogy a végén eredményesen lehessen belőle kiszállni.
    Mivel ezt a fogadást ( Mon. win) nagyon erősnek éreztem a torna előtt, ezért vágtam bele ilyen oddson, de a továbbiakban sokkal nagyobb meglepetésekre fogok vadászni nagyobb oddsokon. Sokszor van meglepetéscsapat, csak előre ki kell találni, hogy melyik lesz az.

Senior Member
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tervezed, h a vb-re is csinálsz hosszútávú fogadást?
    Nem nagyon volt időm foglalkozni fogadással mostanában, de mindenképp követni fogom a VB-t és beírom, ha lesz valami ötletem.
    A mezőnyt elnézve sírok, hogy a magyar csapat nélkül rendezik ezt a tornát, de már a sorsolásnál is sírtam, hogy megint az egyik legnehezebb ellenfelet kaptuk, mindegy ez van nézzük Boszniát, Ausztriát meg Csehországot.....

Senior Member
    Egy hosszútávú fogadás megütötte a szemem, ami tökéletesen beleillik a stratégiámba, úgyhogy lesz mit menedzselni ezen a VB-n is.
    Izland győzelméről van szó. Néhány angolszász iroda 81@ oddsot kínál rájuk, de sok helyen lehet 67@-n is tenni rájuk.
    Gondolom a selejtezős kudarcuk miatt ennyire alulértékeltek, de a játékosállományt tekintve nem tudom ki helyezné eléjük mondjuk az oroszokat vagy németeket. Nagyjából teljes lesz a keretük, még ha nem is mindenki 100%-os formának örvend, de ha összeállnak, akkor bennük van egy nagy menetelés lehetősége.
    A csoportjukban 2. vagy 3. helyen fognak végezni előreláthatólag és az orosz, német, lengyel trióból jön a nyolcaddöntős ellenfelük.
    Ha megvernék a svédeket a nyitómeccsen, akkor csoportmásodikként az említett trióból a leggyengébb ellen esélyesek lennének a nyolcba kerülésre, ahol a horvátok jöhetnének, akiket a 4 nagy közül most a legkönnyebben elkaphatónak vélek, de ott már bőven védhető ez az odds...
    Szóval csak verni kell a svédeket és sínen vagyunk.
    Ilyen magas oddsra nem sokat engednek feltenni (van olyan iroda, ahol konkrétan 0-t engednek nekem...), de megpróbálok összekaparni 1 egységet több irodából.

1. Izland win 56.3@ 0.91 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2015.01.23 02:08

Senior Member Molni82 avatara
    Nekem is hasonló eszme futattásom volt, csak én a Svédekre raktam. Én a svédeket várom a négybe és majd ott levédem.

Senior Member
    Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is hasonló eszme futattásom volt, csak én a Svédekre raktam. Én a svédeket várom a négybe és majd ott levédem.
    Így van a svéd-izland duóból az egyik csapat nagy valószínűséggel a horvátokkal fog játszani a 4 közé jutásért.
    A különbség annyi, hogy a svédekre 26@ míg izlandra 81@ az elérhető legmagasabb odds, így én az értéket inkább Izlandban látom.
    Kicsit egymás ellen megyünk, de azért hajrá Neked is.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •