Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (80) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Kísérlet

Senior Member Noemail avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom melyik irodára gondolsz. Leírom, hogy honnan vettem az oddsokat max. kimoderálják, ha nem lehet reklámozni: B365, Unibet, Bwin, Sportingbet, Betway. Egyedül a 7-es fogadást láttam máshol jobb oddson, de azt írtam is.
    Írd már le légyszíves, hogy melyik fogadást találom meg jobb oddson és hol?
    Betsson, LSbet

Magyarok nem jutnak a legjobb négybe 2,00
    Nor vs HUNt is 2,00-n raktam
    Dánia nyeri a B csoportot 3,5

A többit nem raktam. Pontosabban én máshogy látom az esélyeket, mint te, ILLETVE túl kicsi az adott odds, amit raktál és én is hiszek benne.
    Utoljára módosítva: Noemail által: 2014.12.05 16:15

Senior Member
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Betsson, LSbet

Magyarok nem jutnak a legjobb négybe 2,00
    Nor vs HUNt is 2,00-n raktam
    Dánia nyeri a B csoportot 3,5

A többit nem raktam. Pontosabban én máshogy látom az esélyeket, mint te, ILLETVE túl kicsi az adott odds, amit raktál és én is hiszek benne.
    Tegnap még kutakodtam és rátaláltam az LSbetre. Nem ismertem beregeltem, mert hihetetlen oddsok voltak, a dánokra még 20-as odds volt, miközben a piacon 6@ körül, de nem tudtam rá feltenni semmit, mert kivették azonnal a kínálatból, ahogy megpróbáltam megtenni. A csoportgyőzelmükre, meg a Montenegro csoportgyőzelemre valamennyit fel tudtam tenni.
    A Betssonon is lekorlátoztak már, azért nem használom, de köszi az infot!

Senior Member Noemail avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap még kutakodtam és rátaláltam az LSbetre. Nem ismertem beregeltem, mert hihetetlen oddsok voltak, a dánokra még 20-as odds volt, miközben a piacon 6@ körül, de nem tudtam rá feltenni semmit, mert kivették azonnal a kínálatból, ahogy megpróbáltam megtenni. A csoportgyőzelmükre, meg a Montenegro csoportgyőzelemre valamennyit fel tudtam tenni.
    A Betssonon is lekorlátoztak már, azért nem használom, de köszi az infot!
    Na igen, kicsit bealudtak. Mivel én a dánok végső sikerében bízok már 1 hete, ezért én megdurrantottam a 20x pénzt már jó pár napja Úgy hogy már csak ki kell szurkolni.

Amúgy sok szerencsét, csak a montis tippjeid ne jöjjenek, mert én ellenük fogadtam

Senior Member
    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen, kicsit bealudtak. Mivel én a dánok végső sikerében bízok már 1 hete, ezért én megdurrantottam a 20x pénzt már jó pár napja Úgy hogy már csak ki kell szurkolni.

Amúgy sok szerencsét, csak a montis tippjeid ne jöjjenek, mert én ellenük fogadtam
    A dánokat én is küldtem, úgyhogy nekem ők is jók, kiegyezek egy Den-Mon döntővel vagy elődöntővel.
    Neked is GL!

Senior Member
    17. Mon win 5.5@ + protipp Löwen- MKB o52.5 1.39@ 1 unit

5.5 x 1.39 x 1 = 7.65 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.07 23:54

Senior Member
    Fogok fogadni napi szinten is a női kézi EB-re, de ezeket nem veszem bele a long therm fogadások közé, azok eredményeit külön akarom vezetni. Mára az alábbiakat tettem:

Day 1: +1.63 unit

Sok gólos meccset várok az oroszok ellen és ez nélkülük nem fog menni, Bódiban viszont nem bízom annyira. Neagu jó formában van, tőle sokat várok az EB-n, míg a lengyeleket Tomihmv ajánlása alapján tettem.

Szucsánszki o3.5 1.9@ 0.5 unit
    Tomori o4.5 1.8@ 0.65 unit

Bódi u3.5 1.75@ 1 unit
    Neagu o4.5 1.6@ 0.65 unit
    Wojtas o3.5 1.8@ 0.73 unit
    Kudlacz o3.5 2@ 1.06 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.07 23:24

Senior Member
    18. Tomori most goal in team 2.55@ 1 unit

Ezt a tippet itt a fórumon is többen ajánlották, csak azt sajnálom, hogy nem tettem meg, amikor kijött 3.5@ körül a hét elején, pedig akkor én is néztem...

Senior Member
    Day 2: +4.6 unit (Total:+6.23)

Holnap 2 meccsen is kevés gólt várok, még tegnap tettem őket, azóta csökkentek az oddsok.
    Szerbeknél kérdéses, hogy kik játszanak a sérültek közül, de ha játszanak is Lekicék ennyi kihagyás után nem hiszem, hogy gördülékeny lesz a támadójátékuk ez ellen a montenegrói védekezés ellen, akik szeretik lassítani a játékot. A szlovákok nem hiszem, hogy 20 gólnál többet tudnak szerezni a franciák ellen, akik szintén nem egy rohanós csapat.
    Bulatovic nem hiszem, hogy az első meccsen fogja megszakítani magát, ez egy magas határ van benne érték. Gulldéntől várok a svédektől a legtöbbet, máshol 5.5 a határ rá.

Fra-Slo u47 1.97@ 1 unit
    Mon-Srb u48 1.95@ 1.7 unit
    Bulatovic u6.5 1.75@ 1 unit
    Gulldén o4.5 1.72@ 0.81 unit
    Cro-Swe o50 1.69@ 1 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.09 04:04

Senior Member
    8.4 egységet sikerült végül feltennem a montenegrói győzelemre spanyol csoportgyőzelemtől függően 5.5@ vagy 8.17@ összoddson.

Senior Member
    Day 3: +4.1 unit (total: +10.33)

Bódira ismét 3.5 határral jött ki az Unibet, ráadásul az overre van kisebb odds, úgyhogy ezt tovább "ütöm".
    Annyira engem nem győzött meg, ráadásul benne van a pakliban, hogy rotálja ezen a meccsen Németh András és a "kedvenc" játékosom kezd a helyén, vagy felezik a meccset vagy 1-2 rontott ziccer után lekapja.
    (Kovacsicz amúgy évek óta nem lőtt szabályos gólt, mert vagy 6-ot lép indulásnál (ez lehet egy VB címünkbe került...), vagy ziccerben nem bír felugrani és lent van a lába minden esetben...mindegy ez nem ide tartozik, csak egyszerűen nem tudom felfogni a folyamatos szerepeltetését, egyetlen fegyvere a kapusokkal szemben, hogy nem számítanak arra az ütemre, amikor már leér a lába a hatoson belül...).
    A dán meccsre 53-54 körül vártam a határt erre az 51.5 határ még csökkent is, úgyhogy ezt több egységgel is megpróbálom.
    A protippes tippet én is megraktam amikor kijött, még mielőtt ajánlották, úgyhogy azt csak később írom be pontosan. Kicsit megnyugtatott, hogy egy profi is ugyanazt a tippet választotta, amit én.
    Szerintem elég nyögvenyelősen fogunk holnap nyerni, nem jellemző ránk a 6-7 gólos sziporkázás ilyen élet-halál meccseken.
    Várom még a bővebb players specialokat.

Bódi u3.5 1.9@ 1 unit
    Den-Rou o50 1.94@ 2 unit
    Esp +0.5 1.95@ 1.44 unit
    Den-Rou o53.5 3.4@ 0.4 unit

Pol+5 1.82@ 1 unit
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2014.12.09 23:18

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz