Oldal: 2 / 25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (243) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Sportinsider tippjei

Senior Member sportinsider avatara
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Francia kosár:

Bourg-en-Bresse vs Gravelines-Dunkerque (-4) for Game 1.862 3/10
    71-78 nyertes, azonban elég meleg volt
    + 2,586 unit

ma estére ég pár last minute nba tipp:

Washington Wizards/New York Knicks (O 190) for Game. 1.961
    Milwaukee Bucks (+5) vs Indiana Pacers for Game. 1.84
    Houston Rockets vs Miami Heat (-1.5) for Game. 1.943

mindegyik 3/10

Challanger Knoxwille

Alex Kuznetsov vs Robby Ginepri for Match. 1.793 3,5/10
    Nyertes
    +2,775 Unit

NBA estére:

Cleveland Cavaliers (-2) vs Portland Trail Blazers for Game. 1.869 Pinnacle

4/10
    Vesztes
    -4 unit

A Cleaveland mindössze 34% ban dobta a 2 pontosokat, a Portland meg egy hihetetlen napot fogott ki, 58%-al dobták a 2 pontosokat!!! Így esélytelen volt a fogadás, ilyen dobószázalék 10 ből 1x fordul elő, szóval ezt ugyanúgy játszanám ma is :-(
    Utoljára módosítva: sportinsider által: 2014.11.05 09:06

Senior Member nagelb avatara
    Vesztes
    -4 unit

A Cleaveland mindössze 34% ban dobta a 2 pontosokat, a Portland meg egy hihetetlen napot fogott ki, 58%-al dobták a 2 pontosokat!!! Így esélytelen volt a fogadás, ilyen dobószázalék 10 ből 1x fordul elő, szóval ezt ugyanúgy játszanám ma is :-(
    Sajnos ez egyáltalán nem meglepő szerintem. Ez a CLE gyakorlatilag teljesen kicserélődött nyáron, 10 játékos jött 10 távozott, 5-en maradtak tavalyról. Itt egy újonc, NBA tapasztalattal még nem rendelkező edző, szóval alsó hangon 1-1,5 hónap kell szerintem nekik, amíg összeszoknak.
    Persze ez a dobószázalék vállalhatatlan, de a védekezés gyengesége egyáltalán nem lepett meg... Arra van a legnagyobb hatással az összeszokatlanság.
    sportinsider likes this.

ma estére ég pár last minute nba tipp:

Washington Wizards/New York Knicks (O 190) for Game. 1.961
    Milwaukee Bucks (+5) vs Indiana Pacers for Game. 1.84
    Houston Rockets vs Miami Heat (-1.5) for Game. 1.943

mindegyik 3/10
    vesztes -3 unit (New York mindössze 33% al dobta a kétpontosokat, így esélytelen volt az over. A Wizards hozta amit kellett. Ha a NewYork hozza 48-50% ot a kétpontosoknál, ahogy a Wizard tette, akkor lejön)

nyertes +2,52 unit (Easy game, igazából még túl magas handicapet is választottam, a tippster aki ajánlotta ezt a tippet handicap nélkül 2,61 ért ajánlotta a Bucksot.)

vesztes -3 unit (Na ezt bánom, hogy tettem. Igazi public tipp volt, nekem nagyon rossz érzésem volt és ki is tartottam mellette, hogy nem teszem. Aztán este a kedvenc NBA tippsterem is kitette, és ő azzal indokolta, hogy csütörtökön a Houston texasi derbit játszik a San Antonióval és ők inkább arra vannak ráállva. Ez végül meggyőzött sajnos.

Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez egyáltalán nem meglepő szerintem. Ez a CLE gyakorlatilag teljesen kicserélődött nyáron, 10 játékos jött 10 távozott, 5-en maradtak tavalyról. Itt egy újonc, NBA tapasztalattal még nem rendelkező edző, szóval alsó hangon 1-1,5 hónap kell szerintem nekik, amíg összeszoknak.
    Persze ez a dobószázalék vállalhatatlan, de a védekezés gyengesége egyáltalán nem lepett meg... Arra van a legnagyobb hatással az összeszokatlanság.
    Teljes mértékben egyetértek. Köszi a hozzászólást!

Az ember azt gondolná azért, hogy James ezt valamilyen szinten kárpótolja, de ezen a szinten ez kevés.

vesztes -3 unit (New York mindössze 33% al dobta a kétpontosokat, így esélytelen volt az over. A Wizards hozta amit kellett. Ha a NewYork hozza 48-50% ot a kétpontosoknál, ahogy a Wizard tette, akkor lejön)

nyertes +2,52 unit (Easy game, igazából még túl magas handicapet is választottam, a tippster aki ajánlotta ezt a tippet handicap nélkül 2,61 ért ajánlotta a Bucksot.)

vesztes -3 unit (Na ezt bánom, hogy tettem. Igazi public tipp volt, nekem nagyon rossz érzésem volt és ki is tartottam mellette, hogy nem teszem. Aztán este a kedvenc NBA tippsterem is kitette, és ő azzal indokolta, hogy csütörtökön a Houston texasi derbit játszik a San Antonióval és ők inkább arra vannak ráállva. Ez végül meggyőzött sajnos.
    A New York tippet nem igazán értettem már este sem, csak nem volt erőm írni rá bármit is. A WAS összességében egy nagyon jól védekező csapat, a Knicks pedig próbálja megvalósítani a triangle offense-t, amit Phil Jackson a LAL-nál tökéletesen összerakott, és Fisher pedig irányította, de az pont ezzel jár, hogy egy darabig támadásban nagyon-nagyon homály meccseik lesznek, mert a játékosok jó része nehezen tanulja meg ezt a taktikát.

A MIA meg nagyon jól rajtolt, de sajnos értelmes csapattal még nem találkoztak... Ez látszott tegnap. A HOU pedig ha egészségesek, akkor nagyon jók mindkét oldalon.
    sportinsider likes this.

Teljes mértékben egyetértek. Köszi a hozzászólást!

Az ember azt gondolná azért, hogy James ezt valamilyen szinten kárpótolja, de ezen a szinten ez kevés.
    Igazán nincsmit! Igen, sajnos ehhez még egy James szintű klasszis is kevés. Én még azt is megkockáztatom, hogy az első évük rámegy az összeszokásra. Plusz az edző ezen a szinten való tapasztalatlansága miatt a PO-ban sem várok sokat tőlük idén. Attól függetlenül persze támadásban brutálisak lehetnek, de hátul lesznek még gondok...
    sportinsider likes this.

nov_elso_4 nap.jpg

A hónap eddig.

Oldal: 2 / 25 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •