Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény: 91 - 98 (98) összesen
Like Tree5Likes

Téma: #sport#fogadás

Senior Member nagelb avatara
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt simán újra raknám, sztem +EV tipp volt, még ha most nem is jött be. Persze a magas line veszélye, hogy kienged egy csapat és garbage timeban a másik szorossá teszi (nem láttam a meccset és vszínű csak összefoglalot nézek majd, de gondolom ez volt a helyzet)
    Amúgy persze utólag könnyű okosnak lenni, bőven jó tipp volt így is, de talán a félidő hc vagy a green bay összesített jobb lett volna. nem csak azért, mert az bejött volna, hanem nézve a green bay hazai eredménysorát a jets (+pats) ellenin kívül- de az egyik első szezonbeli meccs volt, a másik meg egy top csapat és hozzáteszem ott is 9el mentek- mindegyiket eldöntötték félidőre brutál pontgyárral, aztán második félidőben kiengedhettek.
    Teljesen egyetértek, ezt újra megtenném én is. Pont azért tettem kivételt, mert hatalmas +EV-t láttam benne. Az első félidei játék mutatta is, hogy mennyire helyén volt a dolog. Így már csak egyszerűen bosszantó, hogy így leengedtek. Na de mind1 már, új hét új remények!

Senior Member
    3 minuszos hét egymás után (sőt egyet csak a tét választás lökött plusszba) tavaly összesen nem volt ennyi.
    Ez viszont a javítás hete lesz szarok a jinxre viszont kicsit szar, hogy addig vártam, mert elment a kedvem az egésztől, hogy már sokkal rosszabb oddsok vannak mindenre ami tetszik.

NFL AMERICAN FOOTBALL - THU 12/18

Tennessee Titans@Jacksonville Jaguars
    Tipp: Jacksonville Jaguars MoneyLine
    Odds: 1.549
    Iroda: Pinnaclesports
    Tét: 6 egység

NFL Sun 12/21

Minnesota Vikings@Miami Dolphins
    Tipp: Miami Dolphins -6.5
    Odds: 1.900

Indianapolis Colts@Dallas Cowboys
    Tipp: Indianapolis Colts MoneyLine
    Odds: 2.370
    Tét: 4 egység

Seattle Seahawks@Arizona Cardinals
    Típus: 2es kötés
    Tipp: Arizona Cardinals+8& Under 36.5
    Odds: 3.56
    Iroda: Bet365
    Tét: 5 egység

NFL Mon 12/22

Denver Broncos@Cincinnati Bengals
    Tipp: Denver Broncos -3
    Odds: 1.877

Senior Member
    Tennessee Titans@Jacksonville Jaguars
    Tipp: Team Total Tennessee Titans Under 17.5
    Odds: 1.826
    Tét: 3 egység

PO harcban nem érdekelt csapatok egymás elleni meccseire már nem fogadok egy ideje, de a logikát értem mögötte, nem is tartom rossz gondolatnak.
    A Colts győzelme kifejezetten tetszik ilyen szorzón, A SEA meccsére inkább értek egyet a kevés ponttal, plusz egy ARI TT under-t, vagy csapatok össz. mezőnygólok száma over-ben látok értéket. (Mind2 védelem jó, rz-ban is, a dome miatt az időjárás nem befolyásol semmit, a rúgók pedig nagyon jók mindkét oldalan.) Persze értem a +7,5 - +8-as hc logikáját is, de én el tudom képzelni, hogy a SEA most van olyan formában hogy idegenben is közzétesz 10 pontot.

Senior Member
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PO harcban nem érdekelt csapatok egymás elleni meccseire már nem fogadok egy ideje, de a logikát értem mögötte, nem is tartom rossz gondolatnak.
    A Colts győzelme kifejezetten tetszik ilyen szorzón, A SEA meccsére inkább értek egyet a kevés ponttal, plusz egy ARI TT under-t, vagy csapatok össz. mezőnygólok száma over-ben látok értéket. (Mind2 védelem jó, rz-ban is, a dome miatt az időjárás nem befolyásol semmit, a rúgók pedig nagyon jók mindkét oldalan.) Persze értem a +7,5 - +8-as hc logikáját is, de én el tudom képzelni, hogy a SEA most van olyan formában hogy idegenben is közzétesz 10 pontot.
    Titans sztem annyira egyértelműen Mariotara megy,(vagy1/2re attól függ, hogy alakul) már a jets ellen is sajnálom, hogy csak 3 egység volt itt meg szépen megvártam amíg az 1.7 lement 1.55re meg jax elleni, azért csak 6 egység, de komolyan nem nyerhet a titans, ha van eszük. Titansnak meg tampanak kell qb jax most húzta Bortlest. meg a fél csapat sérült komolyan ha a jax ezt elveszti és "megloptak" a giants elleni comebackel á...
    Dolphinstól kicsit félek a min elég jól összeállt ők meg nincsnek annyira formában, de bőven van keret erősségben 3.5pont a 2 csapat között +3 hazai pálya.
    Dallas indi hasonló erősségű csapat hazai pálya miatt -3 dallas jól be van lőve, de sztem a múltkori nagy win után el chokerkedi szokás szerint a dallas.
    Bengals ugyanez, prime time meccs az ilyeneken ők szépen szoktak betlizni
    Cardsnál meg nem tudom, hogy engedheti ezeket amúgy kötni a bet365 bőven így a legnagyobb +ev sokkal nagyobb esély van undernél, hogy hozza az arizona. nem igazán látom, hogy a qbjükkel ez ellen a hawks ellen 14 pontnál többet raknak fel. 12-16sea ha mondani kéne pontos eredményt. (szóval jah fg bőven jó lehet majd) Aztán meglátjuk
    Utoljára módosítva: himynameismark által: 2014.12.19 00:54

Senior Member
    a dallasal meg várhattam volna ,gondolom amerika csapatára jön majd rendesen a pénz meccs előttig, főleg a philly elleni win után sanszos, hogy feljebb megy még az

Szép volt a két JAX tipp grat hozzá! Szépen ült a logika, amúgy egyetértek azzal, amit írtál itt a fentiekben. (a tankolással kapcsolatban) Én még egy TEN TT under-t néztem oda, aztán végül sack-ek számára szavaztam

Dallas-t szerintem is pakolni fogják még bőven, az ARI meccsen meg egyértelmű, hogy ha under, akkor a +hc jó eséllyel jön. Akkor van baj ha valahol megborul a logika, de erre jelenleg nem sok esélyt látok.

Senior Member
    Thx. Sackeket kivételesen énis megnéztem, az erős jax dline és a botrányos ten oline miatt. 5.5 1.66 volt bet365 1.62 pinnaclen. ha 6.5 lett volna a határ 2.2 körül raktam volna, de már nem akartam ilyen 1.6 körüli oddsot belerakni (bár persze így utólag sajnálom mert elég simán jött és gondolkodtam is rajta) főleg, hogy szinte soha nem is szoktam, ez a jax moneyline is kivételes volt. -3 is jött volna simán, de úgy voltam vele, hogy szoros lesz de a ten mindenképpen elveszti, végül ez is bejött félidőben vezettek aztán elengedték.
    Arizonánál az volt az alapgondolat, hogy plusszolom őket, mert sztem szenvedni fog a hawks, ehhez jött, hogy nagyobb esély van, hogy hozzák ha under lesz. sőt sztem sokkal de sokkal nagyobb esély. ezért érzem jónak így kötésben. amúgy látok esélyet egy under sea-8ra is meg kisebbet egy over sea-8ra, de a legkisebb sztem egy arizona+8 overre van. megint nem érdekel a jinx
    Utoljára módosítva: himynameismark által: 2014.12.19 17:22

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •