Oldal: 1 / 14 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (140) összesen

Téma: Rush 365

Member Tommy Trash avatara

Post Rush 365

Sziasztok!

5 éve játszom.

A legjobb sikereim a bet365-nél értem el.
    2012.novemberében 10e-ftból sikerült feltornásznom magam élő fogadásokkal kb 4-5 nap alatt 270.000-ig.
    Ezt 2013 februárjában megismételtem, ott kb 15-20e ftból mentem 300.000-ig fel,szintén 4-5 nap leforgása alatt. Az érdekesség az hogy egy éjszaka mikor mentek a meccsek,vártam az eredményre,gondoltam fogadok az Unibeten is. 10eurot raktam fel és 3óra leforgása alatt,300 euro lett belőle.

A lottozót kerüljétek el,nagy ívbe, HA NYERNI SZERETNÉTEK!

Mint ugye én is jó magyar ember,én is kapzsi voltam régebben,megjátszottam 10 meccset,vártam a nagy nyereményt,de aztán beláttam hogy nagyobb pénzzel,kevesebb mérkőzéssel több esélyem van.

Nemrégiben azonban leálltam, kis téteket raktam csak, elmélkedtem,terveztem.
    Papírra vetettem az ötleteim. Volt sok jó ötletem,hogy miként fogadjak,hogy nagyobb pénzeket nyerhessek. De el kellett döntenem hogy melyik stratégia válna be?!

Első ránézésre,azt gondolod, "nah egy újabb paraszt" aki regelt ide,hogy okoskodjon.

Igen jól gondolod regeltem,de nem azért hogy osszam az észt, hanem azért mert a tippjeim mögött, rengeteg idő és figyelés áll, nah meg némi nyereség.

Én nem mondtam hogy nem buktam,sőt vállalom is. A legnagyobb bukás egy Sara Errani tenisz volt 1,22-ért. 30.000 úszott el:/ Ez evvel jár, el kell fogadni hogy veszítünk.

Sokan erre azt mondanák állj meg,baromság, pénz kidobás!
    Ezek az emberek nem mondanak rosszat,viszont ezek az emberek nem is látnak ebbe bele.

Kérdezem én ki az a hülye aki pénzt invesztál egy olyanba,amely nem termel profitot??

SENKI!

Aki ezt olvassa,annak azt javaslom,az oddsokat figyeljétek,a legjobb meccs kezdés előtt( láttam már pár érdekes dolgot)
    Legyetek türelmesek, és neten fogadjatok csak!!!!

Ha pénzről van szó, a te megtakarított pénzedről, akkor csak olyannal foglalkozz,amely PROFITOT TERMEL! Ami nem termel profitot,dobd el,az tárgytalan!

BET365

Utoljára módosítva: Tommy Trash által: 2013.12.02 19:49

Mainz dortmund mind2 gól
    Everton stoke gól 60előtt
    Real madrid 1,5gól felett

Utoljára módosítva: Tommy Trash által: 2013.12.02 19:53

M.City-swansea @1

Utoljára módosítva: Tommy Trash által: 2013.12.02 19:54

Juventus-udinese@1
    Chelsea-southampton @2,5gól több

Utoljára módosítva: Tommy Trash által: 2013.12.02 19:54

Miami-charlotte @1

NBA USA
    Utoljára módosítva: Tommy Trash által: 2013.12.02 19:50

Senior Member vasero avatara
    Helló. Most, hogy elúszott a 33 ezer, kis tétekkel játszol, vagy volt még tartalékod?

A lazio nem akarta ma:/
    A bet365 tippligám alakulgat.

Mérlegem: 20meccs! 17jó,2nemjó,1 tét visszajárt!!!!

Holnap jövök.

A tippliga bet365-be ma is tettem tippeket.

Schalke-Hoffenheim: 1X
    Hamburg-Köln 1X
    Galatasaray-gazientspor 1-1 (mindkét félidőt viszik)
    A monaco Nyer ma,aki nem biztos nyomja X2-be

AKI ESETLEG DUPLÁZNI SZERETNE ANNAK AJÁNLOM:

Debrecen nyer, schalke tov.jut, monaco X2, Galatasaray!!

Sok sikert nektek,ha a monaco valamint a birmingham nyer akkor 20.000 jön a zsebbe 2 nap alatt nekem

Látom hogy mindennap beugrik valaki megnézni engem,így arra gondoltam leírok nektek pár személyes tapasztalatot időnként.

Bizonyára már ti is, úgy ahogy én,már túl vagytok sok mérkőzés megtippelésén. Amikor kezdő voltam emlékszem,mindig csak hétvégére raktam pár ezer forinttal tippmixet. A kedvenc volt a Wolfsburg,Bordeaux,Milan,Marseille.
    Amikor fogadtam rájuk,mindig nyertek. De azán szépen lassan elmúltak ezek az alkalmak és kénytelen voltam belátni hogy más megoldást kell találnom. Talán ekkor kezdődőtt el az " ÓVATOS FOGADÁS " tehát nagy pénzzel,kevés meccs,azaz a biztosabb.

Változó volt ez is,volt amikor a legbiztosabb x-elt,meg néha ki is kapott

A téma lényege itt jön,hogy olvastam sok helyen hogy NEM SZABAD AZ ODDSOKAT figyelni!! Úgye nem Bill Gates fia vagyok,tehát néha kussba vonultam mert nem volt pénzem fogadni. Ekkor sem tétlenkedtem. Mindennap figyeltem az oddsokat. És talán aki ezt olvassa nem ért velem eggyet,de így tanultam meg okosan fogadni,ésszel. Ugyanis aki állította más portálokon,hogy nem szabad az oddsokat figyelni,nagyot tévedett! KURVA NAGYOT

Rengeted köze van hozzá,és ezt számtalan megfigyelésem bizonyítja,és nyereségem is. Amit sajnos itt nemtudok fényképpel bizonyítani. Azt javaslom nektek,hogy ha fogadtok,ha van rá lehetőségetek,akkor a meccs kezdete előtt rakjátok meg a tippet,sőt akár mehet élőbe is. Mert bizony ezek a mai bukmékerek,igencsak tudják mi várható( pláne ebben a bundázós világban)

Én amikor van időm,reggel,délben,du és este is megnézem az oddsokat. van amikor 15x ha kell.
    Meg kell,mert befolyásolhatják. Több variációt nyomatnak ezek.

1. TÉNYLEGES ODDS ESÉS
    2. NAPKÖZBENI SZÓRAKOZÁS,HOGY HÜLYÍTSÉK A FOGADÓKAT
    3. KAMU ODDS ESÉS!!

A legjobb pl a hétvégi chelsea-southamton meccs! 1,57-re volt a chelsea állítva és az odds felfelé ment. Az x és a vendég lefele.
    De minek? A chelsea remekel,és a tabella élére vágyik. Látható volt h nem kap ki. Ez volt a kamu odds esés a southamtonra.
    TEHÁT AZ ODDS ESÉSNÉL NÉZNI KELL HOGY KI VAN OTTHON VAGY VENDÉGBE.

Jó pár ilyenbe belefutottam,és vitte sok pénzt.

Olyannal is találkoztam múlthéten hogy a hazait levitték 5,75-ről 4-re. A vendégnek már mindegy volt persze..
    A hazait adták esélyesnek,aztán este 19.kor hirtelen a 4 már 7-en volt és a vendég oddsa le esett, meg is nyerték 0-2re...

A lényeg hogy legyetek résen, a tabella szép,jó dolog,de nem mutatja ki úgy a fogát mint egy odds.

És a végére még annyit,hogy szerintem BAROMSÁG AZ HOGY AZ ODDS AZÉRT ESIK LE MERT ANNYIAN FOGADTAK RÁ.

A bukmékerek okosak,tudják hogyan lehet csalni a fogadoktól... Azt hülyék lennének megmutatni nekünk,hogy annyian fogadnak rá. Mert akk mindenkivel tudatnák hogy az az esélyes...

Hajnal 5:23 óra és John Digweed szól.

A tegnapi schalke meccs jár a fejemben,hiszen újra megtörtént a rémálmom,1 meccs miatt borult 8 meccs. 20.000 oda:/ még ha csak magában rakom meg,tov jutásra raktam.

Amióta ide írok mindig akad hibás tippem Persze előtte is volt hibám,de egymás után volt hogy 4-5 nap is hibátlan volt..

Nemértem magam. Korábban fekete listán szerepelt nálam a TÖRÖK BAJNOKSÁG, VALAMINT A KUPÁK (Csak bayern,dortmundra jöhetett szóba)

Megenyhültem és ez lett a vége:@ Hosszú idő után is csak azt látom hogy a törökök igencsak megvehetőek. A bundázás népszerű arra. Akárki mondhat bármit, pénzzel nem csak ők,hanem bármilyen meccs megvehető:/

Szingapúr az Szingapúr,távol van tőlünk,mégis a fogadási maffia itt van előttünk,nap mint nap.
    Csak nem akarjuk elhinni, ők pedig jelen vannak,rengeteg mérkőzésen, így jutnak dollár,euró milliókhoz.

Sajnos!

Oldal: 1 / 14 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •