247
    Njadrvik-Hamar
    Njardvik -1.5 (LIVE) @1.95 /Bet365/
    5/10

Itt sem viszem túlzásba a tétet. A vendégek már kiestek, rengeteg ifista (16-20 év) kap lehetőséget + egy 40éves kapus. Elvileg nagyon simának kell lennie.

6/10

Egyoldalú meccsre számítok, de mivel a portugálok általában szenvednek idegenben, még a gyenge északírek ellen sem biztos, hogy jön a korai gól. Ha ez így lesz, akkor elvileg sima, ha nem, akkor is vastagon benne van a három vendégszögi.

2 szöglet (20-22 perc volt a harmadikra)

4/10

Műfű, sok hiányzó a vendégeknél, hosszú utazás stb. Kazahok tolnak rendesen, ennyiért nem hagyom ott.

0-1
    Utoljára módosítva: th3PR0j3ct0r által: 2013.09.07 01:53

4. #14
    Senior Member
    2012.05.27
    304
    -0.75 el még visszanyerheted gyorsan 1.925, nem hiszem h kihúzzák 1-0al. Ezt most át tudom érezni, ez a leggusztustalanabb amikor megraksz valamit, és rá 1-2-3 percen belül jön az ellenféltől a gól.

5. #15
    2012.05.24
    247
    30 perc volt hátra a meccsből kb, akkor toltam 1.72-ért kazah over 1.5-öt, ezt kihoztam elég jól, de a mai nap elég szarul sikerült összességében.

6. #16
    2012.05.24
    247
    Azt hiszem, hogy az élő tippjeimet felesleges beírni, olyan gyorsan változnak az oddsok, hogy ezt (ha van), akkor nap végén saját magamnak beírom, jó lesz a hó végi összesítésnél.

Ma ezek voltak:

Oroszország-Luxemburg (1-0-nál, 15. perc körül) Oroszország over 3.5 @1.80 7/10 /Bet365/
    Kazahsztán-Feröer-szigetek (1-1-nél, 60.perc körül) Kazahsztán over 1.5 @1.72 7/10 /Bet365/

Észak-Írország-Portugália (2-2-nél, 75. perc körül) R9 szöglet Portugália @9.50 4/10 /Bet365/
    Kolumbia-Ecuador (0-0-nál 8. perc körül) HT Kolumbia-0.25 @1.75 7/10 /Bet365/

Az elgondolások a következők voltak (ha érdekel valakit):

Oroszország nagyon tolt, otthon négy gólt lőni Luxemburgnak pedig nem olyan vészes, végül kis szerencsével de jött.

Kazahsztán esetében úgy gondoltam, hogy a srácok rosszban sántikálnak, főleg a korai büntető után. Mindemellett a játék képe alapján nem igazán tudtam elképzelni, hogy akcióból ne lőjenek egyet a hazaiak.

Portugália esetében eltúloztam a tétet. Ekkor már 10 vs 10 ment a játék, 6-5-re állt a szögi. Alapvetően ez a négy szöglet sok, de nem a Portugáloknak. Végül jött egy sarokrúgás, de sajna két vendég gól is, ami megölte a játékot. A tétet utólag túlzásnak érzem.

Alapvetően a Kolumbia-Ecuador meccsről úgy gondoltam, hogy ha félidőben nem vezetnek a hazaiak, akkor az oldalon ajánlott hendikep sem ül, éppen ezért hendi nálam kimaradt, és megvártam az élőt. Nem kellett sokat várni a -0.25-ös lehetőségre, amit nem tudtam otthagyni.
    Utoljára módosítva: th3PR0j3ct0r által: 2013.09.07 02:06