Oldal: 1 / 22 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (213) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Nagelb tipptára

Senior Member nagelb avatara

Post Nagelb tipptára

Sziasztok!

Az elmúlt héten indítottam egy blogot ugyanezzel a címmel, amelyben a tippjeimet követhetitek nyomon. Ennek a naplónak is ez lesz a funkciója, csak egy kicsit egyszerűbb formában, mint a blogon.

Ezen alkalommal nem mutatkoznék be újra, helyette belinkelem ide az eddigi blogbejegyzéseimet, amelyekben minden fontos információt megtaláltok eddigi rövid munkásságomról.
    Üdvözlet Mindenkinek!
    MLB 2013.08.14.
    MLB 2013.08.15.
    MLB 2013.08.17.
    MLB 1. heti összesítés
    MLB 2013.08.20.

A naplót arra fogom használni továbbá, hogy a tippeket egy kicsivel egyszerűbb formában és időben előbb közzétegyem, mint eddig (a bejegyzésekből látni fogjátok, hogy az idővel sajnos mindig gondban vagyok... ).
    Így arra gondoltam, hogy amint úgy döntök az elemzés során, hogy egy tippet megjátszok, azt azonnal postolom ide indokolás nélkül, majd ezt követően a blogomban egy hosszabb bejegyzésben pedig közzéteszem a tipp indokait.

Ha bármilyen kérdésetek, észrevételetek van, írjatok bátran!

Sok sikert kívánok Mindenkinek!

A tegnapi gyalázatos teljesítmény után ma csak jobb következhet, legalábbis bízom benne, hogy sikerül szépíteni a mérlegen. A tippek indokolásait ezen a linken találjátok.
    http://www.hatharom.com/blog/nagelb-...a-mlb-20130821

Az első tipp a legkorábbi meccsre jön:
    1. Atlanta Braves (Alex Wood) at New York Mets (Jon Niese) ATL Runline -1,5 odds: 2,10 Iroda: bet365

2. Boston Red Sox (Felix Doubront) at San Francisco Giants (Barry Zito) BOS Runline -1,5 odds: 2,00 Iroda: bet365

3. Minnesota Twins (Kevin Correia) at Detroit Tigers (Anibal Sanchez) DET Runline -1,5 odds: 1,80 Iroda: bet365

4. Los Angeles Dodgers (Zack Greinke) at Miami Marlins (Nathan Eovaldi) LAD Runline -1,5 odds: 1,83 Iroda: bet365

5. Washington Nationals (Ross Ohlendorf) at Chicago Cubs (Jake Arrieta) első 4 és 1/2 inning total runs under 4,5 odds: 1,86 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.08.22 03:23

Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi gyalázatos teljesítmény után ma csak jobb következhet, legalábbis bízom benne, hogy sikerül szépíteni a mérlegen. A tippek indokolásait ezen a linken találjátok.
    MLB 2013.08.21.

Az első tipp a legkorábbi meccsre jön:
    1. Atlanta Braves (Alex Wood) at New York Mets (Jon Niese) ATL Runline -1,5 odds: 2,10 Iroda: bet365

2. Boston Red Sox (Felix Doubront) at San Francisco Giants (Barry Zito) BOS Runline -1,5 odds: 2,00 Iroda: bet365

3. Minnesota Twins (Kevin Correia) at Detroit Tigers (Anibal Sanchez) DET Runline -1,5 odds: 1,80 Iroda: bet365

4. Los Angeles Dodgers (Zack Greinke) at Miami Marlins (Nathan Eovaldi) LAD Runline -1,5 odds: 1,83 Iroda: bet365

5. Washington Nationals (Ross Ohlendorf) at Chicago Cubs (Jake Arrieta) első 4 és 1/2 inning total runs under 4,5 odds: 1,86 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: Jó adag szerencsével indult a nap az Atalanta kapcsán, ugyanis hosszabbításban a bírói ténykedésnek is köszönhetően kerülhetett sor végül a sorsdöntő home run-ra. De a lényeg, hogy a tipp lejött, szerencse pedig mindenhez kell, ezúttal a jó oldalon álltam.
    Ezt követte a nap legsimább meccse és tippje. Ahogy vártam Zito hozta a rossz formáját, a Boston pedig már az elején "szétütötte", majd pedig a bullpen szakaszt is magasan nyerték.
    A Detroit találkozója a 6. inning végéig nagyon kiegyenlített és szoros meccset hozott (jobban is, mint vártam), azonban a bullpen szakaszban nem kegyelmezett a Tigers és a végén simán hozták le.
    A Dodgers és Greinke végig kézben tartotta a mérkőzést és éppen annyit hoztak ki magukból amennyi a győzelemhez és a tipp kizöldüléséhez kellett.
    A Washington meccsén végül a koncepcióm egyik fele ült, mert a végén over lett a meccs, kár hogy már a félidőben is az volt. Sajnos Arrieta nem tudta hozni a mutatott jó formáját és a WAS ütői ezt könyörtelenül kihasználták már legelején. Utólag be kell látni, hogy ez egy hibás tipp volt. A jövőben sokkal körültekintőbben kell eljárnom az ilyen típusú fogadásoknál.

Mindent egybevetve ez egy jó nap volt, főként a tegnapi fényében. Igyekszem a jó úton maradni és szépen lassan ledolgozni az összeszedett bukót.

Mint azt bizonyára sejtitek, azért nem a blog indításakor kezdtem a tippelést az idei MLB szezonra. Ezért azt gondolom úgy fair mindenkivel szemben, ha közzéteszem az eddigi statisztikámat. Az alábbiakban tehát ezt olvashatjátok:
    (Az összesítésnek részét képezi a blogon már közétett 1. heti összegzés is.)

Játszott tippek összesen: 99
    Átlag odds: 1,93 (századra kerekítve)
    Nyertes tippek: 62
    Vesztes tippek: 37
    Tipparány: 62,6 % (századra kerekítve)

Feltett tét összesen: 99 egység
    Nyeremény: 118,91 egység
    Profit: 19,91 egység
    ROI %: 20,11

A szezont különböző elfoglaltságaim miatt csak június 29-én kezdtem el, azóta összesen 28 napon fogadtam MLB-re. Az előző évekhez képest nagyon elégedett vagyok az eddigi teljesítménnyel, viszont továbbra is bosszant a tegnap előtti katasztrofális nap, hiszen ha sikerült volna azt is viszonylag konszolidáltan lehozni, akkor még kiválóbb lehetne ez a mérleg. Na de ezen túl kell lépni, hiszen elkerülhetetlen a sportfogadásban az ilyen.
    Mindent egybevetve örülök az eddig elért eredménynek, és igyekszem hasonló színvonalon teljesíteni a szezon hátralévő részében is. Bízom benne, hogy sikerülni is fog.

Sok sikert Mindenkinek!

U.i.: Az összesítés alapjául szolgáló dokumentációt természetesen bárkinek, bármikor a rendelkezésére tudom bocsátani, ha esetlegesen ezt valaki szeretné vagy erre szükség lenne.

Tegnap egész jól alakultak a dolgok, lássuk mit tartogat a ma este. Az indokolásokat az alábbi linken találjátok: http://www.hatharom.com/blog/nagelb-...2-mlb-20130822

1. Atlanta Braves (Paul Maholm) at St. Louis Cardinals (Joe Kelly) STL Moneyline odds: 1,70 Iroda: bet365

2. Pittsburgh Pirates (Jeff Locke) at San Fransisco Giants (Matt Cain) SF Moneyline odds: 1,78 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.08.23 02:26

Tegnap egész jól alakultak a dolgok, lássuk mit tartogat a ma este. Az indokolásokat az alábbi linken találjátok: MLB 2013.08.22.

1. Atlanta Braves (Paul Maholm) at St. Louis Cardinals (Joe Kelly) STL Moneyline odds: 1,70 Iroda: bet365

2. Pittsburgh Pirates (Jeff Locke) at San Fransisco Giants (Matt Cain) SF Moneyline odds: 1,78 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: A Cardinals elég lassan pörgött fel, de a meccs közepén szépen kihasználták Maholm fáradtságát és a bullpenek átmeneti gyengélkedését, így aztán biztos győzelmet arattak.
    A Frisco már nem volt ennyire magabiztos, sőt, ők pont a meccs közepén aludtak be, és a 7-0-ra elveszített 5. inning után már nem volt esélyük a győzelemre. Cain ráadásul még meg is sérült, szóval ez nem az ő napjuk volt.
    Az 1-1-es mérleg így nem rossz, de nem is jó, fejlődni kell továbbra is. Remélem ma este sikerül.

Sok sikert Mindenkinek!

Ma sok meccset rendezek, nem is vesztegetem az időt. Nézzük mit tartogat számunkra a mai nap. A tippek indokolásait az alábbi linken találjátok: MLB 2013.08.23.

1. Arizona Diamondbacks (Wade Miley) at Philadelphia Phillies (Cole Hamels) Total Runs under 7 odds: 1,95 Iroda: bet365

2. Detroit Tigers (Doug Fister) at New York Mets (Daisuke Matsuzaka) Total Runs over 8 odds: 1,95 Iroda: bet365

3. Minnesota Twins (Samuel Deduno) at Cleveland Indians (Ubaldo Jimenez) CLE Runline -1,5 odds: 2,25 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.08.24 14:52

Ma sok meccset rendezek, nem is vesztegetem az időt. Nézzük mit tartogat számunkra a mai nap. A tippek indokolásait az alábbi linken találjátok: MLB 2013.08.23.

1. Arizona Diamondbacks (Wade Miley) at Philadelphia Phillies (Cole Hamels) Total Runs under 7 odds: 1,95 Iroda: bet365

2. Detroit Tigers (Doug Fister) at New York Mets (Daisuke Matsuzaka) Total Runs over 8 odds: 1,95 Iroda: bet365

3. Minnesota Twins (Samuel Deduno) at Cleveland Indians (Ubaldo Jimenez) CLE Runline -1,5 odds: 2,25 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: MLB 2013.08.23.

Nézzük mit tartogat számunkra a mai nap. Indokolások az alábbi linken: http://www.hatharom.com/blog/nagelb-...3-mlb-20130824

1. Oakland Athletics (Jarrod Parker) at Baltimore Orioles (Chris Tillman) BAL Moneyline odds: 1,83 Iroda: bet365

2. Milwaukee Brewers (Willy Peralta) at Cincinnati Reds (Bronson Arroyo) CIN Runline -1,5 odds: 2,00 Iroda: bet365

3. Pittsburgh Pirates (Francisco Liriano) at San Fransisco Giants (Tim Lincecum) PIT Runline -1,5 odds: 2,15 Iroda: bet365

4. Los Angeles Angels (Jason Vargas) at Seattle Mariners (Ernesto Ramirez) LAA Moneyline odds: 2,13 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.08.25 03:39

Senior Member
    Nézzük mit tartogat számunkra a mai nap. Indokolások az alábbi linken: MLB 2013.08.24.

1. Oakland Athletics (Jarrod Parker) at Baltimore Orioles (Chris Tillman) BAL Moneyline odds: 1,83 Iroda: bet365

(A bejegyzést folyamatosan frissítem és szerkesztem, így lesznek még további tippek az este folyamán.)

Sok sikert Mindenkinek!
    ezt én is nézegettem, de túl ingoványos nekem, egyik dobóban sem bízom túlságosan, de az OAK képes meglepetést okozni, pont amikor nem kellene. kihagytam, de így, hogy tettél rá, legalább tudom kinek szurkoljak

Oldal: 1 / 22 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •