Oldal: 3 / 22 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (213) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Nagelb tipptára

Senior Member nagelb avatara
    Idézet nagelb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma hosszú nap és sok meccs van, viszont időm sajnos kevés. Ezért végigelemzem a napot és postolom a tippeket, de indokolásokat sajnos nem tudok írni hozzájuk...

1. Milwaukee Brewers (Kyle Lohse) at Pittsburgh Pirates (Jeff Locke) MIL Moneyline odds: 2,20 Iroda: bet365

2. New York Yankees (Andy Pettitte) at Toronto Blue Jays (J.A.Happ) NYY Moneyline odds: 1,84 Iroda: bet365

3. Oakland Athletics (Tom Milone) at Detroit Tigers (Justin Verlander) Total Runs over 8,5 odds: 1,86 Iroda: bet365

4. Houston Astros (Paul Clemens) at Chicago White Sox (Jose Quintana) CWS Runline -1,5 odds: 1,83 Iroda: bet365

5. Chicago Cubs (Travis Wood) at Los Angeles Dodgers (Clayton Kershaw) LAD Runline -1,5 odds: 1,74 Iroda: bet365

(A bejegyzést folyamatosan frissítem és szerkesztem, így lesznek még további tippek az este folyamán.)

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: Az első 3 tipp szépen lejött, viszont nem sikerült jól zárni a napot. A CWS esetén nem jött be amit vártam, ennek ellenére is volt esély rá, hogy lehozzák a hendit, de nem tudták kihasználni, így a blog és a napló indítása óta első alkalommal ment el úgy Runline tipp, hogy az esélyes csapat nyert 1 különbséggel...
    A LAD győzelmében pedig biztos voltam, így az alacsony odds ellenére is bevállaltam, de most ráfaragtam velük, nem volt potenciál az ütősorukban tegnap este...
    Összességeben sikerült végre profittal zárni egy napot, a sok rossz után, így bizakodó vagyok. Remélem sikerül újra állandósítani ezt a formát.

Ma sincs sajnos túl sok időm, így rövid indokolásokat várjatok csak. Rögtön csapjunk is bele!

1. Chicago Cubs (Edwin Jackson) at Los Angeles Dodgers (Ricky Nolasco) LAD Runline -1,5 odds: 2,00 Iroda: bet365
    A helyzet nem sokat változott tegnap óta. A játék minden elemében jobb a Dodgers nem is kicsivel. Nem gondolom, hogy sorozatban másodszor is kikapnának a Cubstól, és több run-t is várok ma, mint tegnap, így jó eséllyel jöhet a Runline. A két kezdő dobó formája között hatalmas különbség van Nolasco javára, a bullpenek terén is jobban áll a LAD. A LAD ütősora egy kicsit gyengül ma este mivel Gonzalez és A.J. Ellis is pihenőt kapott, de azt gondolom, hogy a többieknek is le kell tudniuk hozni ezt a meccset.

2. Texas Rangers (Martin Perez) at Seattle Mariners (Felix Hernandez) TEX Moneyline odds: 2,10 Iroda: bet365
    Ahogy a "kollégám" , úgy én is jónak gondolom ma estére a Texas győzelmét. Perez elég jó formát mutat az utóbbi időben Hernandez viszont visszaesett és amíg Perez jól játszik a SEA ellen, addig Hernandeznek nem megy vmi jól a Rangers ellen. A bullpenek terén sokkal jobban áll a Rangers. Az ütősorok viszont mindkét oldalon valamivel gyengébbek lesznek, mint pl. tegnap, mert több jó ütő is pihenőt kapott. Ezért valószínűleg nem lesz sok run a meccsen, de így is magabiztos Texas győzelmet várok.

3. Cincinnati Reds (Homer Bailey) at St. Louis Cardinals (Adam Wainwright) STL Moneyline odds: 1,70 Iroda: bet365
    Mindkét kezdő dobó nagyon jó formában van és csapata legjobb pitcherei közé tartozik. Ebből kifolyólag mindketten nagyon sokat voltak már pályán a szezon során és bőven túl vannak a kritikus 150 inning játékidőn. Bailey júliusban nem volt a helyzet magaslatán, sőt kifejezetten rosszul teljesített, de azóta összekapta magát, viszont a Cardinals ellen nagyon nem megy neki a játék ebben a szezonban. Wainwright viszont konzisztensen nagyon jó formát mutat és a Reds ellen is jobbak a mutatói, mint Bailey-nek fordított esetben.
    Mivel mindkét kezdő rengeteg időt volt már pályán kulcsfontosságú lehet a bullpenek szerepe. Ebben a tekintetben pedig a Cardinals sokkal jobb helyzetben van, így az egyenletesen jó dobóteljesítmény tőlük várható. A CIN bullpenek esetleges gyengélkedéseit pedig a STL ütősora kíméletlenül ki fogja használni, ugyanis az ütősorok között is jelentős különbség van a Cardinals javára.
    Ezen indokok alapján egy nagyon jó meccsen végül Cardinals győzelmet várok.

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.08.29 02:07

Senior Member
    Ma sincs sajnos túl sok időm, így rövid indokolásokat várjatok csak. Rögtön csapjunk is bele!

1. Chicago Cubs (Edwin Jackson) at Los Angeles Dodgers (Ricky Nolasco) LAD Runline -1,5 odds: 2,00 Iroda: bet365
    A helyzet nem sokat változott tegnap óta. A játék minden elemében jobb a Dodgers nem is kicsivel. Nem gondolom, hogy sorozatban másodszor is kikapnának a Cubstól, és több run-t is várok ma, mint tegnap, így jó eséllyel jöhet a Runline. A két kezdő dobó formája között hatalmas különbség van Nolasco javára, a bullpenek terén is jobban áll a LAD. A LAD ütősora egy kicsit gyengül ma este mivel Gonzalez és A.J. Ellis is pihenőt kapott, de azt gondolom, hogy a többieknek is le kell tudniuk hozni ezt a meccset.

(A bejegyzést folyamatosan frissítem és szerkesztem, így lesznek még további tippek az este folyamán.)

Sok sikert Mindenkinek!
    kár, hogy elvből kihagyom baseballban a hendit, mert ez 2,00-ért elég jónak tűnik megnézem a meccset és szurkolok

2. Texas Rangers (Martin Perez) at Seattle Mariners (Felix Hernandez) TEX Moneyline odds: 2,10 Iroda: bet365
    Ahogy a "kollégám" , úgy én is jónak gondolom ma estére a Texas győzelmét. Perez elég jó formát mutat az utóbbi időben Hernandez viszont visszaesett és amíg Perez jól játszik a SEA ellen, addig Hernandeznek nem megy vmi jól a Rangers ellen. A bullpenek terén sokkal jobban áll a Rangers. Az ütősorok viszont mindkét oldalon valamivel gyengébbek lesznek, mint pl. tegnap, mert több jó ütő is pihenőt kapott. Ezért valószínűleg nem lesz sok run a meccsen, de így is magabiztos Texas győzelmet várok.

3. Cincinnati Reds (Homer Bailey) at St. Louis Cardinals (Adam Wainwright) STL Moneyline odds: 1,70 Iroda: bet365
    Mindkét kezdő dobó nagyon jó formában van és csapata legjobb pitcherei közé tartozik. Ebből kifolyólag mindketten nagyon sokat voltak már pályán a szezon során és bőven túl vannak a kritikus 150 inning játékidőn. Bailey júliusban nem volt a helyzet magaslatán, sőt kifejezetten rosszul teljesített, de azóta összekapta magát, viszont a Cardinals ellen nagyon nem megy neki a játék ebben a szezonban. Wainwright viszont konzisztensen nagyon jó formát mutat és a Reds ellen is jobbak a mutatói, mint Bailey-nek fordított esetben.
    Mivel mindkét kezdő rengeteg időt volt már pályán kulcsfontosságú lehet a bullpenek szerepe. Ebben a tekintetben pedig a Cardinals sokkal jobb helyzetben van, így az egyenletesen jó dobóteljesítmény tőlük várható. A CIN bullpenek esetleges gyengélkedéseit pedig a STL ütősora kíméletlenül ki fogja használni, ugyanis az ütősorok között is jelentős különbség van a Cardinals javára.
    Ezen indokok alapján egy nagyon jó meccsen végül Cardinals győzelmet várok.

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: Az első két tipp nagyon szépen lejött, viszont a STL meccsébe nagyon csúnyán belenyúltam... és már a legelején elszállt minden esély arra, hogy sikeres legyen. Sajnos minden fordítva sült el, mint ahogy vártam... No sebaj, tanulok ebből is, de a legfontosabb, hogy egy újabb napot zártam profittal. Ezt kellene folytatni továbbra is.

Pár nap pihenő után ismét porondon az MLB! Ma este az idő rövidsége miatt még indokolás nélkül postolom a tippeket, holnap viszont minden visszatér a régi kerékvágásba.

Tehát ezek mennek mára:

1. Chicago White Sox (John Danks) at Boston Red Sox (Jake Peavy) BOS Runline -1,5 odds: 1,95 Iroda: bet365

2. Cleveland Indians (Scott Kazmir) at Detroit Tigers (Anibal Sanchez) DET Runline -1,5 odds: 2,20 Iroda: bet365

3. Seattle Mariners (Joe Saunders) at Houston Astros (Dallas Keuchel) Total Runs over 9 odds: 2,05 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.09.01 03:05

Pár nap pihenő után ismét porondon az MLB! Ma este az idő rövidsége miatt még indokolás nélkül postolom a tippeket, holnap viszont minden visszatér a régi kerékvágásba.

Tehát ezek mennek mára:

1. Chicago White Sox (John Danks) at Boston Red Sox (Jake Peavy) BOS Runline -1,5 odds: 1,95 Iroda: bet365

2. Cleveland Indians (Scott Kazmir) at Detroit Tigers (Anibal Sanchez) DET Runline -1,5 odds: 2,20 Iroda: bet365

3. Seattle Mariners (Joe Saunders) at Houston Astros (Dallas Keuchel) Total Runs over 9 odds: 2,05 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: A Boston győzelméhez kétség sem fért, nagy fölényben játszottak és meg is lett az eredménye. A meccs közepéig a Detroit meccsén sem volt semmi gond, viszont a bullpen szakaszban nagyon feljött a Cleveland, és úgy nézett ki, hogy el is úszik a tipp. Aztán viszont a DET ütősora újra megrázta magát és ők is szétszedték az Indians bullpenjét, így pedig végleg eldöntötték a meccs és a tipp sorsát is.
    A Seattle meccse nagyon biztatóan indult, aztán sajnos teljesen befulladt, és esély sem volt rá hogy kizöldüljön a tipp... Sajnos ezeknél a meccseknél, mikor két viszonylag rosszabb csapat, két rossz kezdővel áll fel, megvan az esélye mindkét végletnek. Vagy nagyon sok run-t csinálnak, vagy teljesen befagynak és hatalmas under lesz a vége. Tegnap a bíztató kezdés ellenére az utóbbi eset következett be... Bánatomra...
    A napot viszont így is sikerült profittal zárni és ez a legfontosabb.

A hét lezárásaként jöjjenek a korai tippek:

1. St. Louis (Joe Kelly) at Pittsburgh Pirates (Kris Johnson) STL Moneyline odds: 1,88 Iroda: bet365

2. Cincinnati Reds (Mike Leake) at Colorado Rockies (Tyler Chatwood) Total Runs over 10 odds: 1,95 Iroda: bet365

3. San Diego Padres (Tyson Ross) at Los Angeles Dodgers (Zack Greinke) LAD Runline -1,5 odds: 1,95 Iroda: bet365

4. Miami Marlins (Nathan Eovaldi) at Atlanta Braves (Alex Wood) Total Runs under 7,5 odds: 1,76 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.09.01 22:54

A hét lezárásaként jöjjenek a korai tippek:

1. St. Louis (Joe Kelly) at Pittsburgh Pirates (Kris Johnson) STL Moneyline odds: 1,88 Iroda: bet365

2. Cincinnati Reds (Mike Leake) at Colorado Rockies (Tyler Chatwood) Total Runs over 10 odds: 1,95 Iroda: bet365

3. San Diego Padres (Tyson Ross) at Los Angeles Dodgers (Zack Greinke) LAD Runline -1,5 odds: 1,95 Iroda: bet365

4. Miami Marlins (Nathan Eovaldi) at Atlanta Braves (Alex Wood) Total Runs under 7,5 odds: 1,76 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    UPDATE: Tegnap egyáltalán nem panaszkodhattam a szerencsére, ugyanis jutott belőle bőven.
    A STL meccse nagyon sima volt, izgalommentesen lejött. A Cincinnati és a Colorado meccse már egy kicsit izgalmasabb volt, és végül a 9. inningben meglett a 11. run szerencsére. A meccs képe úgy alakult ahogy vártam rengeteg ütést csináltak meg a csapatok, csak legalább 8-9 esetben scoring positionben hagyták benn a runnereket, így a runok száma lassan növekedett. Ha ezeknek a bennhagyott runnereknek csak a felét haza tudták volna juttatni, sokkal simább tipp lett volna. Így sem panaszkodok viszont, mert a végén lejött.
    A LAD éppen csak annyit adott ki magából amennyi a győzelemhez kellett és sajnos ez azzal járt, hogy az itteni tevékenységem megkezdése óta elment a második ilyen Runline tipp, úgy hogy az esélyes 1 run különbséggel nyert...
    A legnagyobb mázli a Miami és az Atlanta meccsén állt mellém. A 3. inningben amikor 7 run állt az eredményjelzőn le is mondtam a tippről. Aztán ahogy haladt előre a meccs úgy lett egyre érdekesebb és biztatóbb a dolog. Az utolsó két inninget pedig már teljes erővel izgultam végig, és végül valami csoda folytán a 3. inning után nem tudott run-t csinálni egyik csapat sem, így pedig kizöldült a tipp.
    Ez a 3-1-es zárás nem volt rossz a hét végére. Hamarosan írom a heti összesítést és kiderül pontosan, hogy is zártam ezt a hetet.

Elkészült a harmadik hét MLB mérlege! Az alábbi linken olvashatjátok: MLB 3. heti összesítés

Egy újabb hónap indul (egyben az utolsó az alapszakaszban), amelyben napról-napra egyre élesebb lesz a harc a playoff-ba vágyó csapatok között és egyre több együttes mond végleg búcsút az utószezonbeli szereplésről szőtt álmaiknak. Nézzük mit tartogat számunkra a mai nap. Indokolásokat ma sem tudok írni sajnos, mert ma is csak későn tudtam elkezdeni elemezni, ezen kívül pedig a napokban már készülődök az NFL szezon kezdétére és az is sok időmet elveszi sajnos...

A mai tippek az alábbiak:

1. New York Mets (Daisuke Matsuzaka) at Atlanta Braves (Paul Maholm) Total Runs over 8 odds: 1,76 Iroda: bet365

2. Detroit Tigers (Doug Fister) at Boston Red Sox (John Lackey) BOS Moneyline odds: 1,69 Iroda: bet365

3. Seattle Mariners (Felix Hernandez) at Kansas City Royals (Danny Duffy) KC Moneyline odds: 1,86 Iroda: bet365

4. Tampa Bay Rays (Chris Archer) at Los Angeles Angels (Garrett Richards) TB Moneyline odds: 1,76 Iroda: bet365

Sok sikert Mindenkinek!
    Utoljára módosítva: nagelb által: 2013.09.03 01:18

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •