Sziasztok. Már elég rédtôl nem használtam az easy money stratégiát, ézert azt gondoltam, hogy neki látok újból. Remélem nagyobb sikerem lesz!

Naponta megteszek 3-4 tippet, mindegyik tippet 10u-val rakom meg. A kezdô tőke 100u és meg akarom duplázni a következô hónap végéig. Az oddsokat a bet365-tôl veszem. Hetente 1-2x megprobálok egy "bomba" tippet is, amit csak 5u-val rakok meg.

Akkor kezden is egy kisebb meglepetéssel:

1.
Brazília - Seria B (28.07.2013 - 02:00)
Figueirense - Sao Caetano
2 @ 4.72
A hazaiak kiestek a Seria A-ból, a legjpobb játékosok pedig távoztak. Nehéz, fárasztó hetet fognak zárni holnap este, mivel csütörtökön kiestek a kupából, de nem akárhogyan. Idegenben 1-0ra szenvedtek vereséget, a hátrányt le is faragták 10 perc alatt, de ezután meg két csapat visszavett a tempból. 120 perc után még mindig 1-0 volt, igy büntetőkre került a sor, amit el is vesztettek. Szerintem az elsô felidôt kibirják, de azután csak szenvedni fognak. A vendégekné a helyén van a védekezés és szerintem megszerzik a 3 pontot.