Oldal: 1 / 20 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (195) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Ben-bet

Senior Member

Ben-bet

Sziasztok!

Újonc vagyok a fogadásban, és az oldalon is, alig egy hónapja kezdtem fogadni. Kéretik tehát a tippjeimet fenntartásokkal kezelni, és inkább kritizálni, mint vakon követni...

Kedvenceim: tenisz, snooker, darts, baseball meccsekre játszom illetve alkalmanként röplabda, strandröplabda és Forma-1. Focira csak akkor fogadok ha 6:3 tipp van, nem értek hozzá és ezt vállalom is

Igyekszem majd indokolni is a döntéseimet, és tényleg szívesen fogadok minden építő jellegű kritikát.

Senior Member
    Akkor a mai adag ( van amin már túl vagyunk):

Snooker (5-ös gyűjtő):

Anthony Hamilton 1.18
    Stephen Maguire 1.18
    John Higgins 1.12
    Judd Trump 1.083
    Mark Selby 1.18

Nem magyarázom túl, általában az első körökben még simán jönnek a favoritok.

Foci (6:3 tipp ):

Heidenheim 2.05

Gremio -0,25 1.725

Tenisz:

Fabio Fognini 2.10

Azután ahogy Haas-al elbánt tegnap, bíztam benne, hogy Almagro sem lesz ellenfél.

Roger Federer nyeri a(z) 1. szettet 1.40

Del Bonis szerint nem...

Baseball:

BOS Red Sox 1.65

Yankees ellen szerintem egyértelmű esélyesek, most mondjuk 1-0 ra megy a Yankees, de nem aggódom.

ATL Braves 2.03

Ez a mai titkos favoritom, nem bírtam otthagyni 2,03-ért. Maholm megdolgozott a pénzéért, jelenleg péppé-pürévé verik őket, 9-4 re megy a white sox...

BAL Orioles 2.00

TEX Rangers az ellen, legutóbbi 6 meccsből 4-et a BAL nyert (igaz 3-at otthon), az utolsót éppen tegnap. Ráadásul Gonzalez és Wolf kezdenek legutóbb ez a párosítás a az Oriolesnek kedvezett, nekem ez elég

DET- KC 8,5 alatt 1,86

Tegnap 1-0 a Tigersnek, az összes lejátszott meccsük közül (6) kettő volt ahol az összpontszám meghaladta az 5-öt. Ennyit megér.

Update: Befektetve: 8 tét Nyeremény: 6,15 tét Nyereség: -1,85 tét
    Hazudnék ha azt mondanám, hogy elégedett vagyok. A baseball extrém siralmasra sikerült, 4 fogadásból 3 ment a kukába, ennél jobban szoktam szerepelni. Federre fogadni sem volt kifejezetten jó ötlet, meg kellene már tanulnom, hogy 1,6 alatt ne nagyon menjek el. Lesz min javítani ma...
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.21 10:00

Senior Member
    egy próba délelőttre:

Snooker (3-as gyűjtő):

Stuart Bingham @ 1.30
    Mark Selby @ 1.25
    Mark Williams @ 1.36

Remélem mindegyik hozza a formáját...

Update: hozta 1 tétből 2,21
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.21 15:16

Senior Member
    délutánra:

foci (6:3 tippek)

Greuther Furth @ 1.61

Union Berlin @ 1.85

tenisz:

Federico Del Bonis @ 3.25

Del Bonis eddig is szépen kivárta amíg az ellenfelei hibáznak, szerintem az olasznak sem lesz könnyű dolga vele, a 3 feletti oddsot én soknak érzem, nem bírtam ott hagyni.
    Mivel a reggeli snooker meghozta a befektetés dupláját, így nem sajnálom ezt a tétet az argentinért.

Update: Del Bonis nem bírta, a második szettben 4-1 ig azt hittem, hogy zseni vagyok... de már elmúlt...

3 tétből 1,61

marad estére a baseball, ott kell virítani
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.21 18:42

Senior Member
    Gyorsan kellett döntenem mert ma már 7 után meccsek vannak:

Baseball:

TB Rays @ 2.09

PHI Phillies @ 2.00

az iroda szerint nem ők az esélyesebbek, de nem hiszek nekik

lesz még ma egy-két tipp, kicsit később frissítek

itt is vannak:

BAL Orioles @ 2.20

SF Giants @ 1.60

Update: négyből kettő, még mindig nem az igazi... 4 tétből 4,29
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.22 08:38

Senior Member
    Akkor egy gyors összefoglaló a tegnapi napról:

snooker 3-as kötés jó ötlet volt és igazából Del Bonisra tenni is, csak az utóbbi nem jött be
    A két 6:3-as tipphez nincs hozzáfűznivalóm jönnek amikor jönnek és mennek amikor mennek...

A baseball jobban sikerült mint tegnap, minimális nyereséget hozott. Az eredményekből jól látszik, hogy miért szeretnék ezzel kicsit többet foglalkozni, még akkor is ha nagyon nehéz (nincs magyar nyelvű hír, fórum, közvetítés):
    Mivel szinte minden nap van meccs, még a fogadóirodák is nagyon nehezen tudják lekövetni a lehetséges kimeneteleket. A tegnapi négy játszott meccsemből háromszor az a csapat nyert, amely esélytelenebb volt a meccs előtt az irodánál. Van egy néhány napos statisztikám erről, egyelőre persze egyáltalán nem reprezentatív, de volt olyan nap is mikor a 15 játszott meccsből 10 esetben az iroda nem találta el a későbbi győztest. Ráadásul az oddsok amúgy is nagyon közel vannak egymáshoz, napi egy-két meccs van ahol valamelyik odds 1,6 alá kerül, 1,5 alá pedig még ritkábban.
    Kis odafigyeléssel (és szerencsével) szerintem lehet ebből profitálni.

Összesítve:Befektetve: 8 tét Nyeremény: 8,12 tét Nyereség: +0,12 tét

Senior Member
    Amiket ma eddig tettem:

Tomihmv után szabadon (és már közel sem olyan jó oddsokkal) vízilabda (hármas kötés):

Szerbia @ 1.11
    Olaszország @ 1.20
    Németország @ 1.20

Darts (hármas kötés):

Lewis vs. Huybrechts: Adrian Lewis @ 1.16
    van Barneveld vs. Pipe: Raymond van Barneveld @ 1.28
    van Gerwen vs. Wright: Michael van Gerwen @ 1.16

A magyarázat egyszerű, a favoritok hozzák a formájukat és mindenki örül.

Tenisz (hármas kötés):

Leonardo Mayer vs. Albert Ramos: Albert Ramos @ 1.28
    Borna Coric vs. Horacio Zeballos: Horacio Zeballos @ 1.18
    Gael Monfils vs. Mate Pavic: Gael Monfils @ 1.083

Lásd mint darts..el is ment szépen az első meccsen, azért ezt még gyakorolni kell!

a szokásos 6:3 tippek:

Lechia Gdansk 0.0,-0.5 @ 1.65 a fele visszajött úgyhogy nem piros.
    Nicole Gibbs @ 1.53

Baseball:

LA Dodgers(H Ryu) @ TOR Blue Jays(J Johnson) (végeredmény 14-5): LA Dodgers @ 2.04

Menjünk sorban: LA 50 győzelem eddig és 47 vereség. Toronto esetében ez az arány 42-52. LA utóbbi 10 meccsből 8-at megnyert, Toronto ezzel szemben 3-at tudott behúzni. (persze ezt a képet némileg árnyalja, hogy a csapatok több meccset játszanak egymással egymást követő napokon).
    A kezdő dobók is a Dodgersnek kedveznek, Ryu(7-3) sokkal jobb formában van mint Johnson (1-5).
    A hazai pálya lehetne a Toronto egyetlen előnye, de a LA az elmúlt 12 idegenbeli meccséből 9-et behúzott, míg a Toronto a legutóbbi 10-ből mindössze 3-at. Azt sem mondhatom tehát, hogy a hazai pálya mindenképpen a Torontonak kedvez.
    Mindent összevetve ezt annyira erős tippnek érzem, hogy a szokásos tét duplájával játszom meg.

update: baseballra raktam még kettőt az este:

DET Tigers(M Scherzer) @ CHI White Sox(C Sale) (végeredmény 3-0): DET Tigers @ 1.81

TB Rays(M Moore) @ BOS Red Sox(B Workman) (végeredmény 7-3) : TB Rays @ 1.78

Ez egy jó nap volt, és még teljesen nincs vége, darts még jön. Különösen a baseballra vagyok büszke TB és DET nem annyira, hiszen az esélyesebbre fogadtam, de a LA győzelmet nagyon kitaláltam, és elég jól is fizetett dupla téttel.
    Ha minden napra jutna egy ilyen, akkor hamar munkahelyet váltanék

Összesítve:Befektetve: 9 tét Nyeremény: 11,31 tét Nyereség: +3,31 tét

Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.25 08:42

Senior Member
    baseball:

STL Cardinals(A Wainwright) @ ATL Braves(M Minor): STL Cardinals @ 1.89

A két csapat nagyjából kívül esik a figyelmemen, de most kiütötte a szemem a STL 1,89-en. Véleményem szerint ennél nagyobb különbség van köztük, gondoltam jobban utána nézek:
    Mindkét csapat a NL-ben játszik, az Atlanta a keleti, míg a St. Louis a középső csoportban áll az élen. A St. Louis mutató jobbak valamivel, nem sokkal, 99 meccséből 62-t nyert, az Atlanta 102-ből 57-et.
    Legutóbbi tíz meccséből a Cardinals hetet megnyert, ebből négyet zsinórban, ezzel szemben a Bravers hármat tudott hozni. El is kezdett a mérleg nyelve a vendégek javára billenni.
    A kezdő dobók tekintetében Wainwright(13-5) határozottan jobb formát mutat az utóbbi időben mint Minor
    (9-5). ERA (leegyszerűsítve: ez mutatja meg, hogy egy dobo mennyitt hibázik, minél alacsonyabb annál jobb) statisztikájuk ebben a szezonban hasonló képet mutat, bár Wainwright-é (2.44) valamivel jobb mint Minor-é ( 2.98), de az utolsó tíz meccs tekintetében az állás már 2.41 vs 3.50 a Cardinals ásza javára.

Ezek alapján, küzdelmes meccset, de Cardinals győzelmet várok,nekem ez ma dupla tétes meccs lesz (aztán fél kettőtől rágom tövig a körmeimet a gép előtt ).

Update: ez volt az a meccs, amin a Cardinalsnak nem jött be semmi.. kár érte
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.27 08:46

Senior Member
    Tanulság a tegnapi napról: dupla téttel nem a bizonytalan, de jónak tűnő meccseket rakjuk, hanem a kevesebbet hozó, de betonbiztos tippeket Van is mára egy ilyen:

Baseball:

PHI Phillies(R Valdes) @ DET Tigers(M Scherzer): 0-10 DET Tigers @ 1.34

A Detrioit vezeti az AL középső csoportját, 57-45 ös W-L aránnyal, a Philadelphia az NL keleti csoportjában áll a harmadik helyen, 49-54-es aránnyal. Hazai pályán a Tigers eddig 30-szor győzedelmeskedett és 19-szer kapott ki, a Phillies esetében ez az arány idegenben 23-33.
    A kezdő dobók tekintetében a hazaiaknál Scherzer( 14-1) lép először pályára, a vendégeknél pedig Valdes (1-0). A statisztikák alapján Scherzer messze jobb teljesítményt nyújt mint Valdez, elég csak az elmúlt 10 mecsük ERA statisztikáit összehasonlítani 2.86-7.32 Scherzer javára.
    Ha a Phillies dobójával szembeállítjuk a Detroit kezdő lineup-át, rajta olyan nevekkel mint Cabrera, aki ebben a szezonban 3.58-as átlagot és 31 Home Run-t tud felmutatni, akkor véleményem szerint a vendégeknek igen csak fel kell kötni a nadrágot az első pár inningben. (aztán Valdezt úgyis lecserélik idő előtt)

Tehát ez ma a dupla tétes meccsem, és ugye van egy privát okom is erre, mert bár szívből nem fogadunk, de Go Tigers!
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.28 06:54

Senior Member
    A mai második baseball koránt sem ennyire biztos, de ennek ellenére leírom, mert a kezdő dobók egyike könnyen az esélytelenebbek javára döntheti el a meccset.

CIN Reds(B Arroyo) @ LA Dodgers(H Ryu): 1-4 CIN Reds @ 2.17

Mindkét csapat a National League-ben szerepel, a Dodgers 54-48 W-L aránnyal vezeti a nyugati csoportot, míg a Reds kicsivel jobb aránnyal, 59-45, csak harmadik a középső csoportban. A LA mutatója otthon 28-24 míg a CIN-é idegenben 27-28.
    Ami szerintem a Reds malmára hajthatja a vizet, a kezdő dobók, különösen Ryu utóbbi időben nyújtott teljesítménye.
    Aryo(9-7)szezonja legjobb formájában van, négy legutóbbi kezdőként játszott meccsén 1.61-es ERA-t tud felmutatni. Ezzel szemben Ryu(8-3) még Don Mattingly,Dodgers menedzserének, nyilatkozata szerint sem 100%-os. Ezt látszik alátámasztani Ryu legutóbbi szereplése a Toronto ellen. (Néhány bejegyzéssel feljebb fogadtam is rá, be is jött szépen.) A meccset a Dodgers nyerte, 14-5-re, de ez inkább múlott a lineup kiváló és a Toronto dobóinak gyenge teljesítményén, mint Ryun.
    Ryu jóvoltából a blue jays 4 run-hoz jutott, amíg a 6- inningben le nem cserélték.

Bízom abban, hogy mindkét dobó hozza a formáját, mert ebben az esetben a Dodgers támadósorának nehéz, a Redsének pedig könnyű dolga lesz, és ez a vendégek javára válhat.
    Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2013.07.28 06:54

Oldal: 1 / 20 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •