Oldal: 20 / 20 ElsőElső ... 10181920
Eredmény: 191 - 195 (195) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Ben-bet

Senior Member
    Hát akkor kezdjük el

Benne vagyunk már szépen az amerikai baseball szezonban, itt az idő komolyan foglalkozni vele.
    Egyelőre csak két tipp mára, aztán majd lesznek hosszabb postok is, remélem.

STL Cardinals(L Lynn) @ COL Rockies(J Chacin) STL Cardinals @ 1.90
    WAS Nationals(G Gonzalez) @ MIL Brewers(M Garza)
    MIL Brewers @ 1.86

Nem bonyolítottam túl, két esélyesebb csapatra fogadtam, viszonylag jó odsokkal. STL-tól kicsit tartok, MIL-t biztosabbnak látom.
    Hajnalban majd kiderül...

Update:
    pont fordítva sikerült Cardinals simán nyert, Brewers, nem annyira simán, kikapott.

Utoljára módosítva: BenAdaephonDelat által: 2014.06.24 21:35

Senior Member
    DET Tigers(D Smyly) @ TEX Rangers(C Lewis): DET Tigers @ 1.88

Előljáróban, Tigers fan vagyok, tehát a Detroitra vonatkozó tippjeimet kéretik fenntartásokkal kezelni, ellenük soha fogadok, ha olyan a helyzet inkább kihagyom a meccsüket. Ez viszont nem olyan helyzet, Rangers simán verhető. Smyly jobb formában van mint Lewis, a Tigers az utóbbi négy meccsét zsinórban nyerte, a Rangers az utóbbi ötöt zsinórban bukta. A Detroit nem áll túl fényesen otthon (19-19), a Texas viszont sehol sem (16-19;19-21) Ráadásul a Tigers jobb csapat, tehát 1,88 ért simán jó választás.

CHI White Sox(J Quintana) @ BAL Orioles(M Gonzalez): BAL Orioles @ 1.70

1.70 még éppen vállalható ezért a meccsért, két majdnem azonos formában levő dobóval, viszont eddig egy csapnivaló szezont produkáló Sox-al. Meglepetés lenne ha Baltimore bukná a meccset.

PIT Pirates(J Locke) @ TB Rays(C Archer): PIT Pirates @ 2.19

Sokáig nézegettem ezt a meccset, végül nem bírtam otthagyni, értem én, hogy Archer nagyon jó, meg a Pirates sem az idény meglepetéscsapata, de a Tampa eddigi teljesítménye szóra sem érdemes, 2,19-ért megér egy próbát.

Senior Member
    Idézet BenAdaephonDelat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DET Tigers(D Smyly) @ TEX Rangers(C Lewis): DET Tigers @ 1.88

CHI White Sox(J Quintana) @ BAL Orioles(M Gonzalez): BAL Orioles @ 1.70

PIT Pirates(J Locke) @ TB Rays(C Archer): PIT Pirates @ 2.19
    2:1 DET hozta amit vártam tőlük BAL nem, PIT meg beváltotta a reményeket, érdemes volt sokáig nézegetni

Senior Member
    Elég gyenge a mai felhozatal, de egy meccsről nem tudtam lebeszélni magam:

CIN Reds(M Leake) @ SF Giants(R Vogelsong): CIN Reds @ 2.04

Igazából minden ellenem szól első ránézésre, a SF első a CIN harmadik, a SF tegnap úgy verte a San Diegot, hogy azoknak ütésük sem volt ( a meccset nem tudtam végignézni, így nehéz eldönteni, hogy csak Lincecum-on múlt a dolog, vagy az egész csapat hatalmas formát mutatott), ráadásul a Giants-nak elég jó mérlege van otthon (24-17). Ami miatt mégis hajlandó vagyok pénzt adni érte, az hogy a Reds az elmúlt 10 meccsből hetet nyert, Giants pont fordítva hetet bukott. Ráadásul Leake talán egy hajszálnyival jobb formát mutat az utóbbi meccseken, mint Vogelsong, bár elájulni nem kell tőle sem. Erősen kétesélyes szerintem a meccs, tehát 0,04-el már jó vagyok

A mai MLB TV Free Game elég korán kezdődik, 21.35-kor MIN Twins @ LA Angels, mondjuk nem ez lesz az évszázad meccse de hátha valakit érdekel

Senior Member
    Idézet BenAdaephonDelat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

CIN Reds(M Leake) @ SF Giants(R Vogelsong): CIN Reds @ 2.04

l
    ez elég sima volt

Oldal: 20 / 20 ElsőElső ... 10181920

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •