Maastricht-Almere City gólok száma 3.5 (3.5)+ 1,8

Telstar-FC Eindhoven gólok száma 2.5 (2.5) - 2,11

Hello! Ott hagytam abba, hogy pénteki meccsekre fogadtam.
    Péntek: -5 egység
    Vasárnap: -2 egység
    Hétfő: -2 egység
    A meccseket nem írom most le kár értük, innentől igyekszem pontosan, minden nap leírni a tippjeimet.

Wycombe-Barnet 1 1,88

Tudom, hal vagyok h kilenc meccsre fogadok. Próbálok 5-re levinni de a hatalmas választékból egyenlőre ennyire tudom leszűkíteni. Van ideális szám vagy nektek mennyi a limit? Vagy szólónál nincs jelentősége és csak a bankrollhoz mérten kéne korlátozni a max fogadásokat? Sok sikert mindenkinek!

3. #3
    Member
    2012.10.06
    38
    9/5 helyes tipp. Galatasaray-CFR 1-1 Leeds-Charlton 1-1, Southend-Aldershot 1-2, Wycombe-Barnet 0-0. Eredmények alapján 3 elég közel volt... Na mindegy:

Idézet Dani1717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szia,az,hogy ki mennyi fogadásra tippel az teljesen változó,volt már,olyan,hogy eddigi legnagyobb nyereményemet 13meccsből hoztam össze,de nyertem már 16eseménnyel is.Nálam mostanában az ideális a 2-3meccs,főleg,hogyha olyan szorzóik vannak,mint a Tieidnek.Hiszen pl.2drb 1,7es már 2,89szeres pént hozhat a konyhára ami fedi,ha véletlenül egy másik vagy harmadik szelvény elmegy és csak 11centet vesztettél-euroban számolva-ha 1eurot teszel szelvényenként,vagy 1egységet.Nem szégyen 1meccset sem tenni,ha van időm és adnak a tévében egy jó meccset akkor arra az egyre szoktam tippelni,igy rögtön tudom nyertem-e és izgalmasabb a tippelés is-számomra.Sok sikert a továbbiakban.