Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (103) összesen
Like Tree71Likes

Téma: napi_csgo_tippek

Member

Post napi_csgo_tippek

Sziasztok!

Itt napi szinten egy pár esport tippet (főleg Counter-Strike: Global Offensive) szeretnék veletek megosztani. Nem találtam ilyen topicot a fórumon, ezért nyitottam egy újat. Nekem az elmúlt időszakban eléggé bevált, ezért nem is tartom magamban őket, fosszuk ki együtt az irodákat!

Kezdjük is az első tippel!

Liquid - Extremum /05.25. hajnali 2:30/

elemzés

A Liquid jelenleg 9. a HLTV világranglistáján, azonban voltak ők nem is olyan régen sokkal feljebb is, az elmúlt időszakban nem úgy jött ki a lépés a csapatnak ahogy szerették volna. Az Extremum jelenleg 38. a világranglistán szórják az eredményeket össze-vissza középmezőnybeli csapatok ellen.

BAN/PICK fázis a következőként fog alakulni szerintem:

Liquid bans Train
    Extremum bans Overpass
    Liquid picks Vertigo
    Extremum picks Nuke
    Liquid bans Inferno
    Extremum bans Dust2
    Mirage left over.

Ezek alapján én nagyon sima Liquid sikert várok. Ez jelenleg bet365n 1.44, azonban a 2:0-s győzelem sem ördögtől való 2.50-es oddson.
    Tibbs and HunBurger like this.

Member
    A 2:0-t sajnos sikerült elrontani a 2.pálya hosszabbításban, de a győzelem egy pillanatig nem forgott veszélyben. Ami külön jó érzéssel tölt el, hogy a 3 játszott pályából 2-t is megfogtam, hogy mi lesz, ezzel még biztosabbá téve a fogadást.
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Sajnos erről a járatról lemaradtam, de már egy ideje én is nézem a lehetőségeket a CSGO-ban. Nem vagyok hozzáértő, igyekszem megismerni a csapatokat, esélyeket. Mindenesetre követni fogom a topicot, mert látok benne fantáziát.

Member
    Szuper! Ha van bármi tipp, esetleg kérdés, akkor küldd nyugodtan!

Senior Member varin avatara
    Hiánypótló topic, én tuti olvasni fogom!

Hajrá e-sport!

Messiás bjani55 avatara
    Sok sikert és nyertes tippeket kívánok!

Member
    Ma egy kombit hoztam nektek.

Első meccs: AGO-100PG.

Az AGO jelenleg tier2 alja, tier3 teteje csapat. Világranglistán jelenleg 36.helyen vannak. Régi motorosokból álló, viszonylag kiszámítható brigád. A 100PG fiatal kazahokból álló csapat. Stabil tier4es csapat. A két csapat map pooljat tekintve egy darab olyan pálya van ahol esélye lehet a 100PGnek, de ez is inkább az AGO felé billen. Szerintem 2-0 AGO, de az ördög nem alszik, ezért sima AGO győzelmet javaslok 1.36-ért.

A másik meccs Heroic-Vitality.

A Heroic jelenleg szerintem a világ legjobb formában lévő csapata. Masszív, összeszokott csapat és tényleg csapatként tudnak működni. A Vitality ezzel szemben az egyik legrosszabb formában lévő top tier csapat. A világranglista 1.helyéről “sikeresen” vissza is estek egészen a 10. helyig, részben hála a felesleges embercseréknek. Kyojin és misutaaa két fiatal játékos, ám eddig nem sikerül beváltaniuk a hozzájuk fűzött reményeket. Zywoo viszont a világ talán legjobb játékosa, azonban egy fecske nem csinál nyarat.
    Mostani map poolt tekintve nincs olyan pálya ahol azt mondanám hogy biztosan jobb a Vitality, de ahogy az előbb is, csak a sima győzelemmel megyek. Ez is 1.36 jelenleg.

A kombi eredő oddsa: 1.85, ami egészen baráti már szerintem.
    Hornet_bets and HunBurger like this.

Member
    Bocsánat itt a pongyola megfogalmazásért, telofonrol pötyögtem be gyorsan, hogy aki csak akarja az tudja rakni. Annyi elmaradt hogy feladási határidő 15:00
    HunBurger likes this.

Senior Member
    Sajnos csak megnézni tudtam, munka miatt nem tudtam gépközelbe kerülni.. Ahogy látom AGO nagyon tolja, ebből 2-0 is lehet simán. Rögtön egy kérdés..tier-ként hivatkozol a csapatokra. Ez saját meghatározásként vagy valamilyen stat alapján, besorolás alapján? Illetve látom képben vagy a csapattagokat is tekintve..ezeket nyomon lehet kényelmesen követni, mint hasonlóan egy labdarúgás átigazolásainál? Illetve a CSGO-ban miként működnek a tornák? Vannak nagyobbak, kisebbek? Picit a teniszhez hasonlítanám, ahol a Grand Slamek a nagy győzelmek, a nagyobb lóvé és nagyobb pont mellett.

Junior Member
    Hltv.org oldalon tudsz utánanézni a csapatoknak illetve a meccseknek, itt van egy ranglista ami alapján tierekbe lehet sorolni a csapatokat. Tudtommal az általánosan elfogadott tierek 1-10.helyig Tier1-ek a csapatok aztán 11-30ig beszélünk tier 2 csapatokról. Grand Slamhez hasonlóan itt Major tornákról beszélünk ahol RMR pontokat gyűjtenek a csapatok ez által foglalnak egy egy helyet a ranglistán.
    HunBurger likes this.

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •