Oldal: 1 / 28 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (279) összesen
Like Tree64Likes

Téma: Labdarúgó-világbajnokság 2018

Senior Member varin avatara

Labdarúgó-világbajnokság 2018

Sziasztok!

Bár még egy hónap választ el bennünket a foci-vb-től, úgy gondolom, nem lehet elég korán kezdeni a fogadási piacok nyálazását Nekem is lesz már most ötletem, ezt mindjárt be is írom ide.

Jöhet egyébként minden, ami szem-szájnak ingere, longterm, kombi, speciális fogadások.

Hajrá, mindenki!

Kezdeném azzal, hogy az A-csoport erőviszonyát szerintem kicsit ferdén mérték fel a bukik. Egyiptom, Uruguay, Szaúd-Arábia és Oroszország van ebben a hármasban, de véleményem szerint csak az ázsiaiak lógnak ki negatívan, az irodák kicsit túlságosan leírják Szalahékat. Habár Uruguay vélhetően erősebb csapattal rendelkezik, Oroszország pedig számíthat némi segítségre a játékvezetőktől, nem tűnik talán ördögtől valónak, ha mondjuk 6-szoros szorzóért megnyeretjük a csoportot Egyiptommal, esetleg továbbjuttatjuk őket 2.60-ért.

A Liverpool klasszisára, Szalahra is fogadhatunk, méghozzá 1.5-ös határon, ami a góljait illeti. Ha jobb napot fog ki, akár Szaúd-Arábia ellen meglőheti azt, de mivel én legalább négy meccset adok nekik és a csoportkörben bármelyik gárda ellen betalálhat, az overt nagyon jónak gondolom 1.85-ös szorzón. A 25 éves támadónak egyébként 57/33-as mutatója van a válogatottban, ami nem éppen rossz adat.

Egyelőre tehát Egyiptom továbbjutása a játék @2.60-ért és Szalah over 1.5 gól @1.85-ért.

Ti nézelődtetek már longtermekkel kapcsolatban?

Member
    Biztosra veszem, hogy lesz nehány meglepetés, ahogy az mindig is szokott lenni. A fentieket már en is tettem, talan annyi, hogy az egyiptomi tovabbjutasnak az alternativája lehet, hogy az oroszok nem jutnak tovább 3.25-ért.
    Szerintem Izland 3.75-ért megér egy miset, valamint europai térfélen lesz a vb igy elképzelhetőnek tartom, hogy a svédek lenyomják Mexicot.
    varin likes this.

Senior Member mr.blonde avatara
    Hivatalos angol keret:

Goalkeepers: Jordan Pickford, Nick Pope, Jack Butland
    Defenders: Kyle Walker, Kieran Trippier, Trent Alexander-Arnold, Gary Cahill, Danny Rose, John Stones, Harry Maguire, Phil Jones, Ashley Young
    Midfielders: Eric Dier, Fabian Delph, Jordan Henderson, Dele Alli, Ruben Loftus-Cheek, Raheem Sterling, Jesse Lingard
    Forwards: Harry Kane, Jamie Vardy, Marcus Rashford, Danny Welbeck

RA7
    RA7 nem elérhető
    Senior Member RA7 avatara
    Egyenlőre inkább "biztosabb" tippeket néztem a B és C csoportból.

A B csoportból nem kérdés hogy a Spanyolok és a Portugálok mennek tovább. Hányadik helyen az a kérdés.
    A Spanyolokat erősebbnek tartom min CRéket így ők nyerik a csoportot.
    1. Spanyolország 2. Portugália 2,25ért

A C csoportban Franciaország a toronymagas esélyese a csoportnak míg vélhetően a Dánok lesznek a másodikak. Ausztrália már nem az a csapat ahol olyan nevek voltak mint Viduka, Kewell, Cahill. Jóval gyengébbek. Peru története első VBje lesz. Az 1 pont is csoda lenne tőlük bár szerintem a 3.helyért nagy meccset vívnak majd a Kengurukkal.
    1. Franciaország 2. Dánia 2,50ért

Member
    Nekem tudjátok mi csiklandozza a fogadószerveimet? Argentína nem jut tovább a csoportból, 5.5-ért.

Izlandot volt szerencsém élőben látni ellenünk két éve, EB-n verték az angolokat, nem tudom őket leírni.
    2017-ben mindössze egy tétmeccset buktak, Horvátországot pont megverték.
    Összességében a bunkerfoci mesterei, ritkán rúgnak kettőnél többet, hatalmas kedvencük az 1 gólos győzelem, ami nem kellemes, de hasznos.

Horvátország erős kerettel rendelkezik (gondoljunk csak a Modric-Rakitic-Kovacic tengelyre, Mandzukiccsal elöl)
    2017-ben a már említett Izland elleni vereség mellett csak a törökök tudták legyőzni őket és ők is maradtak a klasszikus 1-0-nál.
    Az EB-n megverték a spanyolokat, sajnos a sors összehozta őket a portugálokkal, akik az EB-n egyetlen győzelmüket pont a horvátok ellen tartogatták.

A fent említett két csapatnak kedvezhet a sorsolás is, egymással játszanak ugyanis a harmadik körben, ahol ugye tudjuk, hogy a taktika felborítja az erőviszonyokat és ha véletlenül nem sikerül tökéletesen az első két kör, adott esetben egy jó egymás elleni döntetlennel kiejthetik Argentínát.

És akkor elérkeztünk Argentínához. Drága Argentína; nekik a világ legjobbja és még mellé 9-10 szupersztár sem elég, hogy tornát nyerjenek.
    A selejtezőket épphogy túlélték a Messi, Di Maria, Higuain, Dybala, Agüero, Perotti, Icardi támadósorral, a Rojo, Otamendi, Mascherano védelemmel.

Beszédes, hogy 2017-ben mindössze egy tétmeccset nyertek, Ecuador ellen, három döntetlen és egy kínos Bolívia elleni vereség mellett.
    Nigériát azért nem említettem eddig, mert elég, ha két csapat megelőzi Argentínát, de Nigéria is megverte őket 4-2-re méghozzá pont Oroszországban. (Argentína csoportutolsó? Vannak még hasonló ínyencek?)

A spanyolok elleni vereség annyira nem is lenne mérvadó, ha nem ekkora mértékű lett volna. (6-1) Még úgy is, hogy a felsorolt támadók közül csak Higuain játszott, a 6-1 azért sok és jelzésértékű lehet.
    Zozinho19 likes this.

Member
    Pardon, történt egy kis baki, véletlenül kétszer küldtem el.
    Utoljára módosítva: Negan által: 2018.05.17 02:32 Oka: véletlen duplaposzt

Junior Member
    Long term: Svájc, Svédország, Lengyelország, talán Anglia, meglepinek Izland. Európai VB lesz, európai dominanciával. Ilyenkor az un. másodvonalbeli csapatok is képesek szárnyalásra. Az említett csapatok évente 1-2 meccset veszítenek, pont, mint a topcsapatok. Mégis, óriás diszkont van rajtuk, mondjuk a portugál, spanyol, német válogatotthoz képest. Javaslat: csoportgyőzelem, továbbjutás, top8, top4. Esetleg betfairen winner, értelemszerű zárással.

Junior Member
    Gólkirályra (főleg a gyenge csoport miatt) Kane 18,00 és Lukaku 21,00 szintén a betfairen komoly értéket tartalmaz.

Fasza elemzések és tippek örülök, hogy már egy hónappal a vb előtt megélénkült a topic

Oldal: 1 / 28 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •