Oldal: 3 / 28 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (279) összesen
Like Tree64Likes

Téma: Labdarúgó-világbajnokság 2018

Senior Member vasero avatara
    Portugália-bejut a negyeddöntőbe 2,37

Ehhez tovább kell jutni a csoportból (megelőzni Marokkót, Iránt), és megnyerni a nyolcaddöntőt Uruguay/Oroszország/Egyiptom/Szaúd-Arábia csoport egyik tagja, vélhetően Uruguay ellen.

Senior Member varin avatara
    Aktivizáljuk kicsit a topicot, elvégre is közeledik a rajt

Nagyon rá vagyok függve az oroszokra, de ha egyszer szerintem ilyen szarok, nincs mit tenni

Oroszország nem nyer meccset a csoportkörben @9.00

Ha a három x2-t összeszorozzuk, csak 7.90-es szorzót kapunk, így 9-ért egy kis aprót megér az ötlet.

Irán nem nyer meccset a csoportkörben @1.50

A logika ugyanez, 1.45 helyett 1.50.

Panama nem nyer meccset a csoportkörben @1.50

Itt már csak 1.37 a három x2.

Senior Member Tomihmv avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aktivizáljuk kicsit a topicot, elvégre is közeledik a rajt

Nagyon rá vagyok függve az oroszokra, de ha egyszer szerintem ilyen szarok, nincs mit tenni

Oroszország nem nyer meccset a csoportkörben @9.00

Ha a három x2-t összeszorozzuk, csak 7.90-es szorzót kapunk, így 9-ért egy kis aprót megér az ötlet.

Irán nem nyer meccset a csoportkörben @1.50

A logika ugyanez, 1.45 helyett 1.50.

Panama nem nyer meccset a csoportkörben @1.50

Itt már csak 1.37 a három x2.
    Nekem az oroszokkal kapcsolatosan a Szaúd-Arábia elleni ütközetükön tetszik az a fogadási opció, hogy legalább 2 gólt rúgnak 1.65-1.70 közti oddsért. Azon a meccsen eldől az oroszok sorsa, hiszen, ha nem nyernek, akkor kb. vége is a világbajnokságuknak, nem mellesleg a csoportkör végén lehet, hogy majd az számít, hogy ki mennyivel verte el a szaúdiakat, és ugye mégiscsak hazai pályán játszanak, plusz nyitómeccs.

Junior Member
    Amit már előre kinéztem az a spanyol-portugál meccs, szerintem sima spanyol siker lesz. 2-es odd is zseniális szerintem a spanyolokra, mondjuk nálam a spanyolok nyerik a VB-t is. Első meccs lesz ráadásul, ahol nem lehet még taktikázni, hogy jó az iksz is... Vélhetően mind2 csapat továbbmegy majd, a másik két csoportellenfélnél sokkal jobbak, így azért itt egy vereség nem a világ vége még. Spanyol gól és tiki-taka 70-30% labdabirtoklás. Nem látom, hogy a portugálok gond lehetne a spanyoloknak. Észrevétel?

Junior Member
    Mi ez az új tippjáték a vbre? Ez tipkings micsoda? És nincs is nyeremény?

Administrator Admin avatara
    Idézet Gyurikavagyok8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi ez az új tippjáték a vbre? Ez tipkings micsoda? És nincs is nyeremény?
    Hello!

Köszönjük az érdeklődésedet, hétfőn bővebben informálunk titeket a játékainkról, illetve arról, milyen tartalommal is várunk majd titeket a Hathármon a vb ideje alatt.
    boby10 and Szilko95 like this.

Junior Member
    Marokkónak elég komoly kis gárdája van egy nagyon sikeres edzővel, szerintem kiejtik a csupa öregből álló formán kívüli Ronaldós Portugáliát és a dél-afrikaiak jutnak tovább 4,50-ért

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet ziqo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Marokkónak elég komoly kis gárdája van egy nagyon sikeres edzővel, szerintem kiejtik a csupa öregből álló formán kívüli Ronaldós Portugáliát és a dél-afrikaiak jutnak tovább 4,50-ért
    Kis helyreigazítás: Marokkó az afrikai kontinens észak-nyugati "sarkán" fekszik. Egyébként sok sikert a tipphez!

Senior Member Zozinho19 avatara
    A mai meccs után én nem tartom kizártnak, hogy az ausztrálok fogják kapni a legtöbb gólt a VB-n! A franciák ellen kezdenek, akik biztosan szeretnék meggyőző teljesítménnyel indítani a tornát, szóval itt kinéz legalább 2, de inkább több. Eközben odaát Peru (őket várom a VB meglepetés csapatának) Dániával meccsel, ami nálam 1x, de nem kellene daru az államhoz, ha a skandinávok nyernének! Maradva az első gondolatomnál a dél-amerikaiak nem kapnak ki. Szóval ebben az esetben a dánoknak kell a 3 pont a kenguruk ellen, itt is kinéz 1-2 kapott gól. A záró fordulóban pedig a peruiaknak lehet, hogy menni kell a továbbjutásért, azt gondolom, hogy 2 meglesz itt is. Összegezve ez legalább 7-8 kapott gól, ami nagyon sok, elnézve a felkészülési meccsek eredményeit. Gondolok itt Szaúd-Arábia, Panama, Dél-Korea csapataira, mint potenciális ellenfelek ebben a "versenyben".
    Egy baj van, hogy ilyen spéci fogadási ajánlatot nem találtam kutyafuttában.

Junior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis helyreigazítás: Marokkó az afrikai kontinens észak-nyugati "sarkán" fekszik. Egyébként sok sikert a tipphez!
    Igen, nem is értem miért írtam ezt, na mind1 És köszi
    Zozinho19 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •