Oldal: 28 / 28 ElsőElső ... 18262728
Eredmény: 271 - 279 (279) összesen
Like Tree64Likes

Téma: Labdarúgó-világbajnokság 2018

Member
    Belgium - Anglia

Pár héten belül másodszor játszanak egymással egy olyan meccset, ami kb. senkit sem érdekel. Az angolok mindössze 2 gólt szereztek ezen a VB-n akcióból, "Herikén"-nek be sem kell találnia a gólkirályi címhez (nem is fog), minden adott egy újabb parázs, 1-2 gólos meccshez. Az impotens angol támadókat a belga védők le fogják tudni szedni a pályáról, míg elöl kedvére rohamozhat majd a "Döbröjne", Lukaku, Hazard trió, mert Trippier rendszeresen ottfelejti magát elöl. De legalább nem fáradt senki.
    Tippek: H, 2.5 gól fölött, noBTS, esetleg pontos eredmény: 2-0, 3-0

Franciaország - Horvátország

A franciák hatékonyn jutotak a döntőig, példát vettek a 2 évvel ezelőtti portugálokról, nekik azonban becsúszott egy-két győzelem is, az argentínok skalpjának biztos örülnek, de az igazi mérvadó a belgák lenullázása lehet. Kétlem, hogy a horvátok fogást tudnának találni rajtuk, esetleg egy kis szerencse, piros lap, tizenegyes, de ezekre sosem lehet előre készülni.
    Szabadkoznak a horvátok, hogy nem fáradtak - egy VB döntőre még vállficammal vagy agyrázkódással is játszanak bármelyik játékos. Látszott viszont már az elődöntőben is, hogy igyekeznek minél többet pihenni a pályán lévő játékosok; a hosszabbítás első félidejét lehet, hogy át is szunyálták. Szimpatikus kiscsapat voltak végig (a keretet nézve egyáltalán nem is kiscsapat), de az ezüst is nagyon szépen fog csillogni a nyakukban.
    Tippek: H, 2.5 gól alatt, esetleg pontos eredmény: 1-0, 2-0

edit: Hát, olyan volt ez a VB amilyen. Játszani mindenképp élmény volt, remélem 4 év múlva már nyerek is valamit rajta.
    Utoljára módosítva: Negan által: 2018.07.15 21:00

Senior Member
    Anno, az oldalon volt egy olyan tipp (de lehet logibeten volt, nem emlékszem pontosan), hogy a vbn az aranycipő nyertese nem jut be a döntőbe, 3.5-ös szorzó (unibet). Dörzsöltem is a markom rendesen, aztán tegnap nézem, hogy vesztesként könyvelték el, amit a mai napra javítottak pushra. Ma megkerestem az ügyfélszolgálatot, ahol az ügyintéző fordítási hibára hivatkozott és hogy nem tehet semmit és sajnálna… wtf?? Aztán addig b*sztattam, míg jelezte ezt a feljebbvalóinak és keressem meg őket majd délután. Túl nagy reményeim azért nincsenek, de ez a mai világban már tényleg hihetetlen, nem tudom melyik idióta volt, aki ezt a fogadási opciót rosszul fordította le (max arra tudok gondolni, hogy az aranylabdásra gondoltak). De szerintem ez mindegynek kéne lenni, angolul nem volt leírva, meg miért is kéne tudjak én angolul ehhez… Ha jól tudom, akkor nem ez az első ilyen eset náluk, volt egy olyan is amikor a leggyorsabb kiállítás a vbken rekordra lehetett fogadni 25-30as szorzón és visszaírták a tétet, mert ők 50 valahány percet írtak ki, de 50 valahány másodpercre gondoltak…

Senior Member varin avatara
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anno, az oldalon volt egy olyan tipp (de lehet logibeten volt, nem emlékszem pontosan), hogy a vbn az aranycipő nyertese nem jut be a döntőbe, 3.5-ös szorzó (unibet). Dörzsöltem is a markom rendesen, aztán tegnap nézem, hogy vesztesként könyvelték el, amit a mai napra javítottak pushra. Ma megkerestem az ügyfélszolgálatot, ahol az ügyintéző fordítási hibára hivatkozott és hogy nem tehet semmit és sajnálna… wtf?? Aztán addig b*sztattam, míg jelezte ezt a feljebbvalóinak és keressem meg őket majd délután. Túl nagy reményeim azért nincsenek, de ez a mai világban már tényleg hihetetlen, nem tudom melyik idióta volt, aki ezt a fogadási opciót rosszul fordította le (max arra tudok gondolni, hogy az aranylabdásra gondoltak). De szerintem ez mindegynek kéne lenni, angolul nem volt leírva, meg miért is kéne tudjak én angolul ehhez… Ha jól tudom, akkor nem ez az első ilyen eset náluk, volt egy olyan is amikor a leggyorsabb kiállítás a vbken rekordra lehetett fogadni 25-30as szorzón és visszaírták a tétet, mert ők 50 valahány percet írtak ki, de 50 valahány másodpercre gondoltak…
    Szerintem nyugodtan reménykedj benne, mert elképzelhetetlen, hogy ezt vesztesen vagy pushon hagyják. Ilyen hiba nincs, amely szerint ez nem nyertes fogadás.

Junior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nyugodtan reménykedj benne, mert elképzelhetetlen, hogy ezt vesztesen vagy pushon hagyják. Ilyen hiba nincs, amely szerint ez nem nyertes fogadás.
    Nálam is ugyanez van. A saját szabályzatuk szerint fordítási hiba esetén érvénytelenítenek. Csak hát az a baj, hogy utólag bármire rá lehet mondani, hogy fordítási hiba volt. Persze ez esetben tényleg az volt, de egy normális cég viseli ennek a következményeit. Nem hiszem, hogy az ilyenektől mennének csődbe.
    Én is pusholtam egy kicsit a témát, és azt ígérték, hogy írnak mailt, de elnézve az Unibet community fórumát (https://www.unibetcommunity.com/t5/B...ost/m-p/165283), más esetben is szőröznek, és úgy alakítják, hogy nekik legyen jó. Én ezek után senkinek sem ajánlom ezt az oldalt.

Senior Member varin avatara
    Az a baj, hogy nem emlékszem, hogy megnéztem-e angolul a fogadást és hogy az angol oldalon mit írtak erre.. Ha ugyanezt írták volna, érdemes lett volna print screenelni, hogy fordítási hibára ne foghassák.

Reméljük, megoldódik azért, mert szerintem az odds nem volt hibás.

Senior Member
    Az a bajom veluk, hogy mar reg ott hagytam volna ezt az oldalt, mert nem ez az elso konfiktusom veluk... csak van nehany fogadasi lehetoseguk amik mashol nem szoktak lenni vagy neha veri a tobbi irodat a szorzokban.

Member
    A zöldeket nagyon ritkán veri bármelyik sportfogadó oldal, szélesebb is a kínálat és - többnyire - jobbak is az oddsok.

Senior Member
    1es szorzo lett a sztori vege, forditasi hibara hivatkozva... katasztrofa ennek az irodanak a hozzaallasa az ugyfelekhez, semmit nem mondanak azon kivul, hogy termeszetesen nagyon sajnaljak de nem tudnak mit tenni...

Junior Member
    Tisztelt szerkesztők a tipjatekban egyhavi előfizetést nyertem ,a hatodik hellyel . De én inkább pólót szeretnék ! Meglehet oldani valahogy ? szabojozsicsuz néven játszom . Üdvözlettel , és köszönöm a választ .

Oldal: 28 / 28 ElsőElső ... 18262728

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •