Oldal: 27 / 28 ElsőElső ... 1725262728 UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (279) összesen
Like Tree64Likes

Téma: Labdarúgó-világbajnokság 2018

Junior Member
    Mai meccsre játékos fogadások mentek: Büntetőlapot kap: Kante (4.50), Pavard (4.33) és Vertonghen (3.50). Kisebb téttel szerintem megéri, szoros meccsen véleményem szerint lesznek taktikai szabálytalanságok, amikért fognak is lapot kapni. Ezenkívül De Bruyne kapura tartó lövések 0,5 felett, reggel még 1,72 ért lehetett fogadni, azóta csökkent az oddsa. Mit gondoltok róla? Továbbjutónak én Belgiumot várom, és belga-horvát döntőt.

Member
    Idézet badarbence96 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai meccsre játékos fogadások mentek: Büntetőlapot kap: Kante (4.50), Pavard (4.33) és Vertonghen (3.50). Kisebb téttel szerintem megéri, szoros meccsen véleményem szerint lesznek taktikai szabálytalanságok, amikért fognak is lapot kapni. Ezenkívül De Bruyne kapura tartó lövések 0,5 felett, reggel még 1,72 ért lehetett fogadni, azóta csökkent az oddsa. Mit gondoltok róla? Továbbjutónak én Belgiumot várom, és belga-horvát döntőt.
    Fene tudja, négy meccsen 2 volt De Bruyne-nek, ráadásul Kanté fogja majd. Nem tudom, mennyire fog ficánkolni.

Member
    Franciaország - Belgium

Bármerre járok, azt olvasgatom meg hallgatom, hogy mennyire f*szagyerekek a belgák, mert le tudták győzni a nagy Brazíliát. A nagy Brazíliát, akiknél a 9-es 5 meccset le tud hozni gól nélkül, akiknél több tízmilliót érő játékosoktól méterekre pattan el a labda, akiknél a csapatmunka egy az egyben hiányzott. Mintha az argentínokról beszélnék, nem?
    Belgium kapitánya nagyot húzott azzal, hogy beáldozta Lukakut és a szélre rendelte. Látszott a srácon, hogy frusztrált, de ezzel levette Mirandát is a pályáról, akinek a hiányában Hazard és De Bruyne tudtak virgonckodni. Győzelmükhöz azonban kellett a világtörténelem talán legszerencsétlenebb szöglete is, ahol két védő ugrik fel fejelni és egyik sem találja el a labdát, ami már önmagában is nevetséges, de hogy még ebből öngólt is szereztek. A belgáknak a brazilok elleni lett volna az első igazán kemény meccsük, amióta Martinez a szövetségi kapitány; veretlenségi szériájukat ezzel együtt érdemes nézni ... még pár órán keresztül, amíg tart.
    A franciák ezzel szemben rendkívül hatékonyak voltak, mindkét kaput eltaláló lövésük be is ment, a többit szépen mellérugdosták. Uruguay 2-0-nál már teljesen feladta, nagy kedvencem volt az 5 perccel a lefújás előtt már bőgő Gimenez, aki aztán könnybe lábadt szemmel próbált beívelni a tizenhatosra. Nem sikerült neki, maradjunk annyiban. Ami tény, a franciáknak kevésbé kellett megszakadniuk, mint a belgáknak, csapatuk két éve már EB döntőt játszott - hazai pálya segítsége nélkül - azóta pedig csak még erősebbek lettek.
    Tippek: H, Gólok száma 2.5 alatt, Fellaini lapot kap, esetleg pontos eredmény: 2-0, 2-1

Horvátország - Anglia

A horvátok elfáradtak. Mindenképp ezzel szerettem volna kezdeni, ez a legfontosabb tételmondat ezzel a meccsel kapcsolatban. Már a Nigéria elleni botlásuk is figyelmeztető lehet, mostanra viszont lejátszottak két 120 perces meccset és még a kapusuk is összeszedett egy sérülést. A stábból egyre-másra kell hazaküldeni dilettánsokat ilyen-olyan okokra hivatkozva, ami arra utal, hogy a menetelés ellenére a csapategységgel gondok vannak. Mandzukic egy az egyben el volt rejtőzve ez alatt a VB alatt, csatár nélkül pedig nehéz gólokat szerezni.
    Anglia, te csodás. Túléltétek a reggeli megérzésemet és még nyitott ajtót is kaptatok a döntőre. Csapategység kimaxolva, a balhék és még a balszerencse is elkerülte őket eddig. Talán végre ez lesz az ő évük? Esetleg ha nem a jobbhátvéd Trippier lőné a szabadokat a tizenhatos vonaláról, az még javítana.
    Tippek: V, noBTS, Lapok száma 3.5 fölött, esetleg pontos eredmény: 0-2
    Utoljára módosítva: Negan által: 2018.07.10 15:04

Senior Member Zozinho19 avatara
    Ez komoly? Esküszöm, hogy nem tudom eldönteni. Van egy olyan érzésem a bejegyzéseidet olvasva, hogy ránézel egy meccsre és a neked szimpatikusabb csapat erényeit kiemelve tippelsz. Ember legyen a talpán, aki ezekre az elődöntőkre megmondja a tutikat. Én mindegyik meccsen a 0:0-tól a 3:3-ig bármit el tudok képzelni. Néhány tény, ami kimaradt. A franciáktól eddig 4, míg a belgáknál 9 játékos talált be ezen a tornán. Ugyan Curtoisnak is voltak idegtépő megmozdulásai, de még messze jobb kapus, mint Muslera (és DeGea). Azt a veretlenségi sorozatot sem a szél fújta össze... A másik oldalról pedig hamar feledésbe merült, hogy ez a gall védelem sem a stabilitásáról válik híressé (Uram bocsá', hírhedtté!), az általad leszólt argentinok is képesek voltak 3 gólt szerezni ellenük.
    Összegezve: legalább annyi érvet fel lehet sorakoztatni bármelyik csapat mellett, mint ellen.

A horvátok simán kipihenik 4 nap alatt a túlóra fáradtságait. A Nigéria elleni meccsüket pedig nem is értem, hogyan hoztad elő?! Nem mellesleg ebben a párharcban náluk az előny a gólszerzők számát tekintve (9:5). Mandzukic köszöni, jól van, amit a dánok elleni góljával és a Kramaricnak kiosztott gólpasszával jelzett. Jó csapat az angol, szó se róla, viszont a horvátoknál a Subasic- Rakitic-Modric- Mandzukic tengely olyan rutinnal rendelkezik, amit a másik oldal nem tud felmutatni. Tehát az az ajtó közel sincs nyitva szerintem.
    boby10 likes this.

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly? Esküszöm, hogy nem tudom eldönteni. Van egy olyan érzésem a bejegyzéseidet olvasva, hogy ránézel egy meccsre és a neked szimpatikusabb csapat erényeit kiemelve tippelsz. Ember legyen a talpán, aki ezekre az elődöntőkre megmondja a tutikat. Én mindegyik meccsen a 0:0-tól a 3:3-ig bármit el tudok képzelni. Néhány tény, ami kimaradt. A franciáktól eddig 4, míg a belgáknál 9 játékos talált be ezen a tornán. Ugyan Curtoisnak is voltak idegtépő megmozdulásai, de még messze jobb kapus, mint Muslera (és DeGea). Azt a veretlenségi sorozatot sem a szél fújta össze... A másik oldalról pedig hamar feledésbe merült, hogy ez a gall védelem sem a stabilitásáról válik híressé (Uram bocsá', hírhedtté!), az általad leszólt argentinok is képesek voltak 3 gólt szerezni ellenük.
    Összegezve: legalább annyi érvet fel lehet sorakoztatni bármelyik csapat mellett, mint ellen.

A horvátok simán kipihenik 4 nap alatt a túlóra fáradtságait. A Nigéria elleni meccsüket pedig nem is értem, hogyan hoztad elő?! Nem mellesleg ebben a párharcban náluk az előny a gólszerzők számát tekintve (9:5). Mandzukic köszöni, jól van, amit a dánok elleni góljával és a Kramaricnak kiosztott gólpasszával jelzett. Jó csapat az angol, szó se róla, viszont a horvátoknál a Subasic- Rakitic-Modric- Mandzukic tengely olyan rutinnal rendelkezik, amit a másik oldal nem tud felmutatni. Tehát az az ajtó közel sincs nyitva szerintem.
    A horvátok 6 nap alatt alig pihentek ki egy 120 percet, most már kettő van a lábukban, és mindössze négy nap, sokkalta jobb ellenfél ellen, mint az elmúlt kettő. Pihenten sem ők lennének az esélyesek, így viszont még az sincs nekik.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A horvátok 6 nap alatt alig pihentek ki egy 120 percet, most már kettő van a lábukban, és mindössze négy nap, sokkalta jobb ellenfél ellen, mint az elmúlt kettő. Pihenten sem ők lennének az esélyesek, így viszont még az sincs nekik.
    Szerintem nem ördögtől való gondolat, hogy elővegyék az argentinok elleni játékukat és energiatakarékos játékkal készüljenek az angolok ellen. Bár még mindig nem értem, hogy az angolok mitől lennének esélyesebbek, hisz egy J.R. nélkül felálló Kolumbia ellen nekik is a végsőkig el kellett menni. A "se íze, se bűze" svédeket pedig illő volt legyőzni.

Senior Member
    Szerintem nem ördögtől való gondolat, hogy elővegyék az argentinok elleni játékukat és energiatakarékos játékkal készüljenek az angolok ellen. Bár még mindig nem értem, hogy az angolok mitől lennének esélyesebbek, hisz egy J.R. nélkül felálló Kolumbia ellen nekik is a végsőkig el kellett menni. A "se íze, se bűze" svédeket pedig illő volt legyőzni.
    Ez így van, rühellem is az angolokat, de valahogy ilyen "Portugália EB-t nyer" módot tolnak, teszik a dolgukat, hozzák, amit kell, egyséegesek nagyon, nem mondom, hogy bajnokok lesznek, de sztem tutira bejutank a döntőbe.
    Tényleg megint csak a fáradtságot tudom felhozni, Rio Ferdinand említette, hogy mennyire eszméletlen sokat számít ez, ahogyan haladunk előre a sztoriban. Illetve a horvátok tényleg nincsenek rendben, nemcsak a csapat körüli hercehurcák, de valószínűleg ez is benne van, viszont egyszerűen nem klappolnak, minden meccsük döcög.

Member
    Ez komoly? Esküszöm, hogy nem tudom eldönteni. Van egy olyan érzésem a bejegyzéseidet olvasva, hogy ránézel egy meccsre és a neked szimpatikusabb csapat erényeit kiemelve tippelsz.
    Nagyon könnyű dolgom van, mert soha az életben nem tudott egyik válogatott sem a szívemhez nőni, így egyformán kedvelem mindet.
    Többnyire a látottak alapján elemzek - mit is elemeznék azon, amit nem is látok? - előfordul, hogy kifelejtek bizonyos szempontokat, olyan is volt már, hogy fontosakat. Pl. az is ma tűnt fel, hogy a francia 9-es se csinált eddig semmit ezen a VB-n. Nem sokat foglalkozok a védekezéssel, ebben igazad is van, mindenképp fontos szempont a kapus és a védők teljesítménye is. A fejemben volt pl. Meunier eltiltása, valamiért mégsem került a szövegbe.
    Nigériát azért hoztam fel, mert fizikailag a horvátok fölé nőttek azon a meccsen, konkrétan szétfutották őket, így kapcsolódik a fáradtság témához is. Ahogy mondod erős a horvát keret, de fizikailag erősebbek az angolok és ki fogják brusztolni azt a győzelmet.
    edit: Basszus most jutott eszembe, hogy a tippeket nem írtam be a tippjátékba. -_-
    Utoljára módosítva: Negan által: 2018.07.11 00:45
    boby10 likes this.

Junior Member
    Mai meccsre ezeket gondoltam: Legmagasabb gólszámú félidő: Második félidő (2.10) Kapura tartó lövések: Ivan Perisic 0,5+ (2.10) Luka Modric 0,5+ (2.00) Anglia gólt szerez az első félidőben - NEM (1.57)

Member
    Idézet Negan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg ha nem a jobbhátvéd Trippier lőné a szabadokat a tizenhatos vonaláról, az még javítana.
    Rögtön eszembe jutott ez a mondat az 5. percben.
    Hiába mondta az ír szakértő is, hogy rúgniuk kellene még egyet és eldönteni a meccset, nem tették, rá is fáztak. De a 90 perc letelte után dobtam egy 20-ast arra, hogy a horvátok győznek hosszabbításban.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •