Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (57) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Szezonvégi szüretelés

Senior Member mr.blonde avatara

Szezonvégi szüretelés

Sziasztok!

Szép lassan befejeződnek a bajnokságok, viszont ez az időszak kiváló lehetőség is tartogat magában.

Viszont saját tapasztalatom az, hogy nagyon nehéz meló végigpásztázni a bajnokságokat (nemcsak a topligákat) és figyelni az ev-s meccseket. A csapatok között ilyenkor már komoly motivációs különbségeket vélhetünk felfedezni, szóval szerintem érdemes lehet közösen összedobni a hátralévő 2-3 hétben az észrevételeket!

Senior Member Zozinho19 avatara
    Genoa-Fiorentina Olasz A 2,5 gól felett, szorzó: 1,85 ( TM pro)
    Őszinte játékra van kilátás két olyan csapat találkozóján, amelyek számára a bajnokság gyakorlatilag véget ért. Egyik gárdának sem kell menekülni a kiesés elől és az előrébb jutásnak is csak nominális szerepe van. Ugyan a hazai/vendég gólmutató ellentmond a tippnek, én azt gondolom, hogy a teher nélküli játéknak köszönhetően gólokban dús mérkőzést láthatnak a nézők ezen a meccsen!
    Utoljára módosítva: Zozinho19 által: 2018.05.06 22:37
    boby10 and mr.blonde like this.

Senior Member Franz51 avatara
    Cardiff - Reading ---- H+1,5 g----odds: 1,66
    A Cardiff győzelem esetén a PL- be jut, nem akarják a bizonytalan kimenetelű play-offot megkockáztatni!
    Utoljára módosítva: Franz51 által: 2018.05.07 08:32

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Genoa-Fiorentina Olasz A 2,5 gól felett, szorzó: 1,85 ( TM pro)
    Őszinte játékra van kilátás két olyan csapat találkozóján, amelyek számára a bajnokság gyakorlatilag véget ért. Egyik gárdának sem kell menekülni a kiesés elől és az előrébb jutásnak is csak nominális szerepe van. Ugyan a hazai/vendég gólmutató ellentmond a tippnek, én azt gondolom, hogy a teher nélküli játéknak köszönhetően gólokban dús mérkőzést láthatnak a nézők ezen a meccsen!
    Tükörsima!

Senior Member Franz51 avatara
    Idézet Franz51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cardiff - Reading ---- H+1,5 g----odds: 1,66
    A Cardiff győzelem esetén a PL- be jut, nem akarják a bizonytalan kimenetelű play-offot megkockáztatni!
    Miután a Fulham félidőben már 0:2-re állt, jöhetett a szalonremi, ami mindkét csapatnak tökéletesen megfelelt.
    A PL megvan a tipp pedig kuka!
    Jó hogy vége a bajnokságoknak, mert sok kiszámíthatatlan eredmény van!
    boby10 likes this.

Senior Member varin avatara
    Hétvégén rendezik a Premier League utolsó fordulóját, ahol Huddersfield-Arsenal mérkőzés lesz.

Így áll most a tablla:

Huddersfield: 36 pont, -29-es gólkülönbség
    Southampton: 33 pont, -19-es gólkülönbség
    Swansea: 33 pont, -26-os gólkülönbség

Kedden este Swansea-Southampton meccset rendeznek, de akármelyik csapat is nyer, nem alakulhat úgy a forgatókönyv, hogy a Huddersfieldnek ne kelljen még egy pont a bennmaradáshoz. Szerda este ellátogatnak a Stamford Bridge-re, ám ez reménytelennek tűnik, mivel a Chelsea küzd a BL-ért, így kizárt, hogy ajándékpontot adjanak az újoncnak.

Az Arsenalnak viszont már se le, se fel, ők biztos 6. helyen zárnak, ráadásul már elbúcsúztatták Arséne Wengert is.

Egy esetleges döntetlen a keddi mérkőzésen pedig még fájdalmasabb lehetne a Townnak, hiszen ebben az esetben csak a győzelem jelentene nekik biztos menedéket a kieséstől.

Az utolsó forduló mérkőzései egyébként:

Huddersfield-Arsenal
    Southampton-Manchester City
    Swansea-Stoke

Mindezek ismeretében engem lassan konvertál a Huddersfield +0.5 2.23-ért, vagy ha óvatoskodni akarok, akkor a +1 1.70-ért.

Ha nem lenne élet-halál a Huddersfieldnek, akkor is jó lenne a szorzó, hiszen az Arsenalnál idegenben gyatrább csapat nem sok van. December 28-a óta nem tudtak bajnokit nyerni, egész szezonban pedig három győzelmük van.

Nincs igazán miért harcolniuk, a Huddersfieldnek viszont az élete lehet a tét. Megkockáztatom azt is, hogy a hazai sikerre is value lesz fogadni abban az esetben, ha iksz lesz a keddi derbi.

A képletet boríthatja alaposan, ha esetleg a Huddersfield pontot szerez a Chelsea ellen, de ennek olyan nagy realitását azért nem látom. Egy dolgot viszont biztosnak gondolok: a Huddersfield kiesne két vereséggel.

Alternatív gondolat:

Southampton-Manchester City: hazai győzelem 7 feletti oddsért!
    mr.blonde and Zozinho19 like this.

Már be volt készítve egy jó kis Huddersfield+Soton kombi 40-szeres oddsért hétvégére, de sajnos Gabbiadini keresztülhúzta a számításaimat

Így marad az eredeti forgatókönyv, figyelemmel kísérem ma a Chelsea-Huddersfield meccset, majd ha megszerzi a vezetést a Chelsea, akkor durrantom is az 1x-et hétvégére. Tartok tőle, hogy ha várnék mondjuk 2-0-ig, már bőven esne az odds, de ez nem 100% azért.

Így viszont a City ráhajthat a 100 pontos szezonra, a Sotonnak csak arra kell figyelni, hogy ne kapjon ki 3-4 gólnál jobban. Bár azt sem látom magam előtt, ahogy a Swansa mondjuk 4-5 góllal üti a Stoke-ot.

Senior Member mr.blonde avatara
    Találtam egy érdekes meccset a horvát II-ben, Dinamo II - Sesvete.

A kis Dinamo ugyan vezeti a bajnokságot, de nem juthat fel, így az utolsó három fordulóban már lazáztak és egy pontot kapartak össze. A Sesvete viszonylag nagyobb klub a másodvonalban, jelenleg a 4. és van még esélye befogni a feljutó Varasdot, hiszen négy pont a hátránya, három körrel a vége előtt. A h2h is rendben van, a mostani szezonban egy X és egy Sesvete win a csapatok egymás ellenije.

Na most ehhez képest 4-szeres pénzt kapunk a vendégekre, ami talán megérhet egy próbát szerintem. Az X2 1.95.

Sesvete nyer@4.00
    1/10

Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A kis Dinamo ugyan vezeti a bajnokságot, de nem juthat fel, így az utolsó három fordulóban már lazáztak és egy pontot kapartak össze. A Sesvete viszonylag nagyobb klub a másodvonalban, jelenleg a 4. és van még esélye befogni a feljutó Varasdot, hiszen négy pont a hátránya, három körrel a vége előtt. A h2h is rendben van, a mostani szezonban egy X és egy Sesvete win a csapatok egymás ellenije.

Na most ehhez képest 4-szeres pénzt kapunk a vendégekre, ami talán megérhet egy próbát szerintem. Az X2 1.95.

Sesvete nyer@4.00
    1/10
    Korrekt gondolat, én veled tartok!
    mr.blonde likes this.

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Sesvete nyer@4.00
    1/10
    Ez úgy néz ki faszagány lesz, köszi a tippet!
    mr.blonde likes this.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •