Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 57 (57) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Szezonvégi szüretelés

Senior Member mirrmurr30 avatara
    A döntetlen és a FAC Wien jött.

Senior Member Zozinho19 avatara
    Idézet mirrmurr30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A döntetlen és a FAC Wien jött.
    Az NB II és az osztràk 2 bajnoka is az utolsò hazai meccsén vesztette el a hazai pàlyàs veretlenségét!!!

Senior Member
    Az MTK szépen elkezdte a szezonvégi szüretelést, agyaltam rajta, de végül kihagytam :@ Attól féltem, hogy a zalaegerszegi 5-4 után nem lesz pofájuk még egy ilyenhez, most verem a fejem a falba rendesen. Viszont a siófok ellen a 3.5 over vagy bts siófok-ot tuti megtolom. Úgy tűnik ezeknek semmi sem sok...

Junior Member
    Idézet mirrmurr30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma utolsó forduló az osztrák erste ligában.

Liefering-Neustadt X 3.10 -ért. Neustadtnak elég az X az osztályozóhoz. Feljebb már nem juthat, viszont vereség esetén lecsúszhat. Lieferingnek tök mindegy.

BW Linz - Wattens 1 2,60-ért. BW Linz a győzelem esetén bent marad. Innsbruck valószínű veri az utolsó előtti FAC Wient. Ugyan a forma nem azt mutatja, hogy nyer a Linz, de tán lefekszik neki a Wattens. apró pénzért meg lehet próbálni.

Érték még az előbb említett Insbruck-FAC Vien X2 -ben lehet. 4,75 a vendég és 2,20 az X2.

Szia!

Köszi a tippeket, aprópénzért bepróbáltam két szelvényen. Az egyiken mellé tettem a másik két osztrák 2-es meccset, és a dán EL-szereplésért játszott osztályozót (Köbenhavn-Aarhus, Mindkét csapat szerez gólt), a másik szelvényen csak utóbbit.
    2 egység téttel 15 egység nyeremény összesen, de az alapötlet a Te meglátásaidból jött
    Ritkán játszom ilyen kombikat, de az általad írt három meccs miatt úgy éreztem, hogy ezt most meg kell játszani.
    Köszi még egyszer, szerintem kiváló észrevétel volt

Idézet kis.tamas14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Köszi a tippeket, aprópénzért bepróbáltam két szelvényen. Az egyiken mellé tettem a másik két osztrák 2-es meccset, és a dán EL-szereplésért játszott osztályozót (Köbenhavn-Aarhus, Mindkét csapat szerez gólt), a másik szelvényen csak utóbbit.
    2 egység téttel 15 egység nyeremény összesen, de az alapötlet a Te meglátásaidból jött
    Ritkán játszom ilyen kombikat, de az általad írt három meccs miatt úgy éreztem, hogy ezt most meg kell játszani.
    Köszi még egyszer, szerintem kiváló észrevétel volt
    Gratula a kombikhoz.
    Utoljára módosítva: mirrmurr30 által: 2018.06.03 09:32

Ma lengyel első liga. Fent már eldőlt minden, lent viszont vannak izgalmak az utolsó fordulóban. 3 csapat van veszélyben. Nézzük sorra.

15. az Olsztyn, aki a Chrobry Glogow gárdájához látogat. Utolsó 5 fordulóból 4-et nyert a vendég. Ezzel megteremtette magának az esélyt a bent maradásra. A Glogownak már mindegy. Sajnos ezt a bukik is látják, és 1,6 körül mérik a vendég sikert. Valószínűsíthető, hogy ez meg is lesz.
    16. a Leczna. Ők is gyűjtögették a pontokat a végén, de valószínű ez nem sokra lesz elég. Katowicébe látogatnak, akik egy esetleges győzelemmel a 3. helyezést is elérhetik, aminek igazából jelentősége nincs. Fel már nem juthatnak. Bátraknak egy 2-es 2.20 körüli oddsal, de ebben annyira nem hiszek.
    14. még bent maradó helyen a Pogon Siedlce. akik Rakow gárdájához látogatnak. Igazi értéket ebben a meccsben látok. A döntetlen nem elég. Hiszen egy várt Olsztyn győzelemmel a Siedlce lecsúszhat. A Rakownak már mindegy és érdekesség, hogy ők idegenben voltak a legjobb csapat. Otthon az utolsó előttiek. 5-6-5-ös mérleggel. A Siedlce ellenben idegenben 7-2-7-el áll. döntetlent nem nagyon játszik.

Chobry Glogow - Olsztyn 2 1.70
    Rakow - Pogon Siedlce 2 2.30

Senior Member vasero avatara
    Holnap a Slovan Liberec 2 barátságos meccset is játszik pár óra leforgása alatt?

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •