Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Csak a hendi!

Member

Csak a hendi!

Sziasztok!

Holnapi nap elkezdek egy magamnak kitalált stratégiát. (gyanítom van aki már gondolt rá vagy kipróbált, de nekem ez most új).
    Lényeg kiválasztani egy viszonylag egyforma erősségű csapatokat akik ritkán verik bucira egymást.

Holnapi választásom a Portugália - Hollandia "derbi".
    Mindkét csapatot megteszem 1-1 egységgel(összeget nem akarok írni kerülve a vitát) úgy hogy nyernek 1 góllal(itt jön a képbe a "nem verik bucira egymást" gondolatom). Ez Portugália esetében 4,00, Hollandiánál 5,00. Értelemszerűen úgy vélem hendi győzelem nem születik egyik fél részéről sem, így a döntetlentől kell tartanom. Próba szerencse alapon első gondolatra 2 hétig csinálom, ha értelme van akkor megyünk tovább.

Ha valakinek kedve támadt hozzá nyugodtan írjon vagy tippeket is szívesen fogadok.

Member
    Kicsit kiegészítve akár az előző kimeneteleket 4 illetve. 3 egységgel rakva mellé a döntetlent szintén 3 egységgel. Így csak hendi esetén bukik.

Senior Member ivan avatara
    Sok múlik majd a kiválasztásaidon, de érdekes projekt lehet Sok sikert hozzá.

Amúgy a spanyol - argentin, német - brazil, angol-olasz keddről nálam mind X szagú, nem hiszem lesz hendis győzelem bármelyik meccsen is.

Senior Member varin avatara
    Idézet ragi90 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Holnapi nap elkezdek egy magamnak kitalált stratégiát. (gyanítom van aki már gondolt rá vagy kipróbált, de nekem ez most új).
    Lényeg kiválasztani egy viszonylag egyforma erősségű csapatokat akik ritkán verik bucira egymást.

Holnapi választásom a Portugália - Hollandia "derbi".
    Mindkét csapatot megteszem 1-1 egységgel(összeget nem akarok írni kerülve a vitát) úgy hogy nyernek 1 góllal(itt jön a képbe a "nem verik bucira egymást" gondolatom). Ez Portugália esetében 4,00, Hollandiánál 5,00. Értelemszerűen úgy vélem hendi győzelem nem születik egyik fél részéről sem, így a döntetlentől kell tartanom. Próba szerencse alapon első gondolatra 2 hétig csinálom, ha értelme van akkor megyünk tovább.

Ha valakinek kedve támadt hozzá nyugodtan írjon vagy tippeket is szívesen fogadok.
    Hát ez a 0-3 azért sokkoló volt. Reméljük, a következő már zöldül

Member
    Ezt csúnyán benéztem valóban.. :/

Member
    Mai tippem: Magyarország-Skócia 4,20 és 4,50ért

Junior Member eddy8260 avatara
    Èn is ezzel próbálkozom pár hete ,ugyanezzel a megközelitèssel ès már volt is sikeres fogadásom.

Utoljára módosítva: eddy8260 által: 2018.04.03 19:19

Member
    Nem sok sikerrel jár, nem éri meg... Minimális haszon ellenben 1 bukó után 3-4 sikeresnek kell követnie

Senior Member Zozinho19 avatara
    Én ennek a rendszernek a reciprokával próbálkoztam korábban. Általában a hétvégi dömping alkalmával sokszor fordul elő, hogy adott bajnokság két középcsapata meccsel és az egyik hendivel (0:1) nyer. Erre elég jó szorzókat lehet kapni, bár nem vitás, hogy ehhez azért kell egy kis szerencse is!. Rendszerben megjátszva minimum téttel egy telitalálattal lehet kaszálni szépen.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •